Jump to content

paja11

Użytkownicy
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paja11

 1. Witam, Potrzebuję telefonu dla teścia na fakturę. Myślałem tu o Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4 Redmi 4Pro 4/64. Teść nie miał wcześniej styczności z Xiaomi i dobrze by było, aby już na wstępie się do niej przekonał. Fajnie gdyby miał max 5cali, ale to jeszcze do dyskusji. Którego sprzedawcę możecie polecić który "wgra" od razu Miui Polska, (chyba, że glogal waszym zdaniem będzie dla niego ok) gwarancja i serwis musi być na miejscu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co do telefonów to proszę o Wasze sugestie. Pozdrawiam
 2. Witam, Potrzebuję telefonu dla teścia na fakturę. Myślałem tu o Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 4Pro 4/64. Teść nie miał wcześniej styczności z Xiaomi i dobrze by było, aby już na wstępie się do niej przekonał. Fajnie gdyby miał max 5cali, ale to jeszcze do dyskusji. Którego sprzedawcę możecie polecić który "wgra" od razu Miui Polska, (chyba, że glogal waszym zdaniem będzie dla niego ok) gwarancja i serwis musi być na miejscu. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły co do telefonów to proszę o Wasze sugestie. Pozdrawiam
 3. R2 811 Miui 8 android 4.4.4. Sam go nie aktualizowałem, przynajmniej świadomie. Teraz testuję bez powrotu do kopii zapasowej gdzie mam różne aplikacje. Będę je ściągał pojedynczo i zobaczę czy to jest wina np. google? Dziś miałem nawet problem z włączeniem danych. Wyczyściłem telefon i wgrałem ostatnią aktualizację. Edit: Po zrobionych testach mogę śmiało powiedzieć, że na: RedMi 2 HM2014811 2GB Miui 8.1 by xiaomi.eu MIUI 6.9.15 Android 5.1.1 Rozmiar 529MB ROM HM2XWCPro Telefon śmiga, że hej. Nie ma problemu z powolną pracą, grzaniem się czy GPS-em. Jedyną wadą którą zauważyłem, to problem z wybraniem dzwonków wiadomości sms i powiadomień. Ustawia je jakoś losowo.
 4. To na 100% wina softu. Miałem to samo po włączeniu GPS. Telefon oddałem do serwisu który przy okazji namotał mi strasznie. Jakie macie/mieliście wtedy softy i miui?
 5. Witam po przerwie. Telefon oddałem do serwisu i po wielkich bólach z serwisem(!), okazało się, że była to wina softu, a nie anteny jak myślałem. Po kilkukrotnym wgraniu różnych softu w końcu serwis trafił na właściwy choć trochę spowalniał mi telefon. Soft wgrany przez serwis to: wt88047_Redmi2_5.1_THUNDER_MiUi8-6.9.1.zip Dziś wgrałem xiaomi.eu_multi-HM2XWCPro_6.9.15_v8-5.1zip i telefon jak przedtem, znowu nie może złapać żadnego fix-a choć telefon "chodzi" lepiej i ogólnie jest "milszy" dla oka. Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi? Edit: Po zrobionych testach mogę śmiało powiedzieć, że na: RedMi 2 HM2014811 2GB Miui 8.1 by xiaomi.eu MIUI 6.9.15 Android 5.1.1 Rozmiar 529MB ROM HM2XWCPro Telefon śmiga, że hej. Nie ma problemu z powolną pracą, grzaniem się czy GPS-em. Jedyną wadą którą zauważyłem, to problem z wybraniem dzwonków wiadomości sms i powiadomień. Ustawia je jakoś losowo.
 6. Zaktualizowano do MIUI 6.8.11(rozwojowa) i brak jest widocznej aplikacji "Monitor danych". Po wejściu w zainstalowane...wszystkie, ikona pojawia się lecz program nie pracuje. "Pokaż powiadomienia" jest zaznaczone lecz jakby zamglone i nie można tego odhaczyć (aplikacja systemowa?) Macie u siebie widoczną ikonę "monitor danych"? Wcisnąłem zakończ, bo nawet w "wyczyść dane" czy "wyczyść pamięć podręczną" nic nie było. Czemu tak jest i co można zrobić żeby pracowała. Dodam, że w dziwny sposób b.szybko (po raz pierwszy) zniknęły mi dane internetowe. To już stało się na MIUI 7. Może tak być, że coś się uszkodziło w telefonie? Dokupiłem 50mb i starczyło mi to na godz. grzebania w necie. wp, onet itp. GPS raz działa, a raz nie, a telefon jest wtedy spowolniony.
 7. Tak wiem, ale najlepiej czytać także forum. Ponoć Redmi 1s w tej wersji nie posiada TWRP, a to może być utrudnieniem. Dodam, że nie mój komputer nie widzi telefonów Xiaomi. Widzi je natomiast MiPCSuite. (Dziwne jest to, że od jakiegoś czasu nie widzi kart pamięci,a niedawno je widział.(?) ) Od wgrania czego zacząć, a na czym skończyć?
 8. Witam, Czy warto zmieniać w Redmi 1S wersję Androida, Miui itp. W tej chwili telefon posiada: Android 4.3 JLS36C, MIUI -45.0.0 (model HM 1 SW) Jeśli tak po prosiłbym o szczegóły. Pozdrawiam
 9. Niestety problem z GPS-em nadal istnieje. Nie chce wyłapać ani jednej satelity, a bateria po jego włączeniu grzeje się i telefon spowalnia. Raczej czeka mnie serwis ;-(
 10. Już to zrobiłem dwa dni temu. Po wejściu do telefonu chce poprzednie hasło, a nie nowe. Coś jest zablokowane, ale nie wiem co. Może trzeba przeprowadzić od początku całą instalację? Do tego wszystkiego komputer nie widzi telefonu i trzeba to robić z poziomu smartfona. MiPCSuite natomiast widzi telefon. Edit: Dziwne jest także to, że na ekranie mam pokazany zasięg 4G i łącze internetowe (?) Edit: Telefon odblokowany! Po resecie konta na str. https://account.xiaomi.com/ należało wpisać do telefonu hasło (to samo którym je wylogowaliśmy), a nie 10-cio cyfrowy numer konta. Sugerowałem się tym co pokazywał telefon i stąd ten problem. Dzięki jeszcze raz za pomoc!!!
 11. Oczywiście. Lecę na angielskim od początku.
 12. Już to robiłem kilka razy i sęk w tym, że nie mam możliwości pominięcia logowania. Nie mam możliwości -pomiń. Zatrzymuje mi się na logowaniu. Usunąłem telefon z konta, bo myślałem, że jak wpiszę nowy numer i go przyporządkuję to coś ruszy. Niestety nic to nie dało choć innym na innych forach nie zawsze ale się udawało.
 13. Skoro tak napisałem to znaczy, że mam dostęp do konta. Niestety sam już nic nie zrobię. Tak jak napisał mi ACID, trzeba napisać do supportu Eu Xiaomi. Czekam właśnie na odpowiedź. A Pin do karty nosisz przy sobie? Widzę, że masz co ukrywać skoro boisz się, że Chińczycy Ci coś wykradną. Pewnie telefon i programy zrobiłeś i pisałeś sam. No i teraz zapewne uważasz, że możesz spać spokojnie. Zrozum, że uważałem, że to mi jest zbędne i dlatego wymazałem z pamięci hasło do konta. A żeby się dowiedzieć trzeba się było tam zalogować. Później nie korzystałem z tego ani razu. Poza tym od jakiegoś czasu po resecie bądź przy tworzeniu nowego konta logowanie/rejestracja przebiega w dwóch etapach. Możemy pogadać o dziecinie w której Ty jesteś słaby. Kobiety? Dziękuję chłopakom którzy próbowali mi pomóc. h4lik, wojtekmarchewka, AdamD. Dzięki!
 14. Na tę chwilę wiem tylko tyle, że telefon jest zablokowany i bez wsparcia serwisu MIUI.eu się nie obejdzie. Dla ewentualnego zgubienia telefonu lub kradzieży, gdzie ktoś chciałby zrobić WIPE to się opłaca logować do konta ponieważ telefon się zablokuje, ale jeśli nie korzystamy z chmury to broń Cię Panie... Tylko jak zlikwidować teraz konto? Z tego co wiem to nie jest to możliwe bez zgody Xiaomi. W zasadzie to i oni na to nie pozwolą tak więc masz babo placek. Jak można usunąć zdjęcia z chmury, tylko przez telefon???
 15. Właśnie tak zrobiłem i wysłało mi nr który nie pasuje. To jakaś klątwa! ;-/ Doszedł tylko jeden choć "poprosiłem" o ponowne kod. Nie odpisaliście mi czy możecie wejść w ten link: i.xiaomi.com Edit: Tu mają podobny problem: http://en.miui.com/thread-192846-1-1.html Można wejść w translator jeśli ktoś ma problem z językiem. A tu jest podobny problem. Numer już mam tylko wpisywanie go nic nie daje. Szukam i szukam w necie i...lipa. Wychodzi na to, że po Wipe ciężko jest wpisać kod na konta. Czemu tak się dzieje tego nie wiem... //Nezu: Proszę zapoznać się z regulaminem forum, pisanie postu pod postem jest niedozwolone. Oczywiście wiem o tym, tylko kolega h4lik prosił abym nie edytował postów ponieważ nie wie w którym momencie "ratowania" telefonu się znajduję. //Nezu: To niech kolega "h4lik" pisze z Tobą o tym na PW, a następnie umieścisz tutaj już rozwiązanie. Dublowanie postów jest niedozwolone, nie ważne, czy jakiemuś user'owi to się podoba, czy nie. Ok choć liczę też na twoją pomoc. Może szybciej to pójdzie. Stworzyłem nowe konto i nadal nic. Coś nie pozwala na akceptację ID(?) Teraz aby zalogować się przy zapomnianym haśle nie jest to takie proste jeśli ktoś tego nie robił. Próbując kolejny raz wgrać rom brakuje odliczania procentów wgrywania. Może dlatego, że jest już wgrany. Czy można jeszcze raz go jakoś wyczyścić żeby ponownie zainstalować rom? EDIT: Na tę chwilę wiem tylko tyle, że telefon jest zablokowany i bez wsparcia serwisu MIUI.eu się nie obejdzie. Dla ewentualnego zgubienia telefonu lub kradzieży, gdzie ktoś chciałby zrobić WIPE to się opłaca logować do konta ponieważ telefon się zablokuje, ale jeśli nie korzystamy z chmury to broń Cię Panie... Tylko jak zlikwidować teraz konto? Z tego co wiem to nie jest to możliwe bez zgody Xiaomi. W zasadzie to i oni na to nie pozwolą tak więc masz babo placek. Jak można usunąć zdjęcia z chmury, tylko przez telefon???
 16. W tym sęk, że w zasadzie nie korzystam z dobrodziejstw xiaomi i haseł nie pamiętam. Nie wiem nawet o jakie/czego hasło chodzi. ;-( Coś poszło po wpisaniu nr telefonu. Weryfikacja i ma do mnie przyjść sms z kodem. Tylko w jaki sposób skoro telefon jest zablokowany? Przełożę kartę do innego telefonu. Czytałem że do Orange nie dochodzą, ale ja mam play więc może coś przyjdzie? Kod doszedł ale jest nieprawidłowy.(!?)
 17. Tylko nie znam tego hasła. Myślałem, że po wpisaniu kilku złych odpowiedzi przyjdzie mi coś na pocztę gmail, ale nic to nie daje. Miałbym dwa wyjścia. Jedno to o którym piszesz z tym, że nie znam ciągu cyfr bądź wejście na i.xiaomi.com i zalogowanie lecz po wciśnięciu mam po prostu białą stronę. Wpisując kod odblokowania pójdzie to dalej?
 18. W kompie? Próbuję się zalogować przez komputer. Dobra koomam Tylko nie mogę się zalogować, bo nie znam numeracji. Wpisać kod odblokowania który jest w nawiasie?
 19. Wątpię abym rejestrował. Były nawet dwie. Chyba sobie przypomniałem czemu się to stało. Po wejściu w Wipe i wykasowaniu wszystkiego odpaliłem telefon i stąd to co napisałem. W zasadzie chyba to tak powinno wyglądać i może spanikowałem, że coś skopałem. Tylko jaki nr tam wpisać? Już wiem o jaki numer chodzi z tym że nie mogę się zalogować do chmury xiaomi. Strona u mnie się nie aktywuje. i.xiaomi.com A u Was?
 20. Nie root. Rom chyba, że źle go nazywam. Pora jest późna... h4lik jeśli twierdzisz, że wejście w Backup nie miało wpływu na to co opisuję poniżej to nie wiem co się stało. Może za dużo syfu było/jest w telefonie? Coś się stało, ale nie wiem co. Wszystko zniknęło, telefon jest w jakimś dziwnym trybie. (teraz to nawet nie wiem kiedy...pora?) Po włączeniu pokazuje w kolorze MIUI 8 i przechodzi w czarno-biały ekran i żeby wybrać język, wi-fi itd i staje na podaniu hasła do 159****865? Mogę wejść w TWRP i próbuję wgrać ponownie rom i nadal to samo.
×
×
 • Create New...