SLiM

[TWRP] [Magisk] Dodatki xiaomi.eu , blokowanie reklam, klawiatura Xperia

Recommended Posts

Dodatki xiaomi.eu do instalacji w TWRP oraz jako moduł do Magisk. 

• Klawiatura Xperia 32/64bit
  • Blokowanie reklam

U413YuEl.pngUQjX4RJl.jpg

EKjP4bzl.pngUFPNuAEl.png

Alternatywnie można też skorzystać z modułu do Magisk *

abw5ITLl.jpg

Paczka do instalacji w TWRP: twrp-add-ons-xiaomi.eu.zip

Paczka do instalacji w Magisk: magisk-module-add-ons-xiaomi.eu.zip

Plik hosts z https://someonewhocares.org/

Edited by SLiM
  • Like 6

Czy jest opcja zrobić to tak żeby po każdej aktualizacji nie trzeba było instalować od nowa? W miui 9 zainstalowalem raz i było do końca i był luz.

Na Mi4c po instalacji najnowszej wersji zniknął problem braku miejsca. Poprawione
73751a4d19df394cbe30a4a1b9ce367e.jpg
Pozdr

Mi4c

Na Mi4c po instalacji najnowszej wersji zniknął problem braku miejsca. Poprawione

Pozdr

Mi4c

Raczej sprawdź czego brakuje z APK systemowych ?

Pewnie masz rację, ale ważne że nie trzeba samemu grzebać w plikach i od razu po instalacji ROMu podmieniam hosts :).

Mi4c

16 minut temu, drk001 napisał:

Jak działa ta blokada reklam? Nadpisuje hosts?

Tak.

• Like 1

Witam,

Mam pytanie, czy Klawiaturę Xperie można dograć do Xiaomi Mi A1.

Przesiadłem się z Xiaomi redmi 4 pro ponieważ padł mi ekran i chciałem wypróbować xiaomi z czystym androidem, ale myślałem, że będzie chmura, ale nie ma. Czy klawiatury też nie będę mógł sobie wgrać?

Samą apkę wgrałem. Instaluje.... i "nie zainstalowano" ale na xiaomi redmi 4 pro też tak było i trzeba było instalować przez twrp.

39144044_437019606796341_6150987797504196608_n.thumb.png.9ad90865a890ff75655c709035d8faf6.png

Pytanie, czy mogę zainstalować twrp w a1?

Edited by dudusik

56 minut temu, rav96 napisał:

Co jest takiego fajnego w klawiaturze Xperia?

Gdybyś używał MIUI nieco dłużej wiedziałbyś, że to dawna klawiatura MIUI, zaadaptowania na potrzeby ROMów Xiaomi...

• Like 1

9 minut temu, mrosi napisał:

Gdybyś używał MIUI nieco dłużej wiedziałbyś, że to dawna klawiatura MIUI, zaadaptowania na potrzeby ROMów Xiaomi...

Cóż, używam MIUI od niecałego roku, z systemem "bawię się" od tygodnia także wybacz mi, że tego nie wiedziałem :C Normalne pytanie, nie musisz od razu dawać wielokropka.

2 minuty temu, rav96 napisał:

Cóż, używam MIUI od niecałego roku, z systemem "bawię się" od tygodnia także wybacz mi, że tego nie wiedziałem :C Normalne pytanie, nie musisz od razu dawać wielokropka.

A co takiego jest z wielokropkiem...?

Nie dorabiaj ideologii tam, gdzie jej nie ma. Po prostu. Klawiatura Xperia alias MIUI jest w zasadzie od początku związana z MIUI Polska. I tyle.

Po prostu uczulony jestem na wielokropek, dla mnie od razu znaczy dość lekceważący ton rozmówcy. Jeśli nie miałeś tego na myśli to sory, po prostu mam taki nawyk :). Dzięki za odpowiedź, zainstalowałem i zobaczę jak się będzie sprawować.

Edited by rav96

W Klawiaturze Xperia jest możliwość zmiany klawiatury w pionie na klasyczną, czyli nie qwerty a taką numeryczną jak w starych telefonach ze słownikiem T9. mi się tak wygodniej pisze. Aczkolwiek 5.5' w A1 pozwala na swobodne pisanie qwerty wiec chyba nie będę się w to bawił.

Tak czy inaczej chciałem się dowiedzieć co z TWRP i w jaki sposób je zainstalować? 

Dzięki, zacząłem z tej paczki reguralnie korzystać i sobie chwalę. @SLiM będą raz na jakiś czas aktualizacje (przede wszystkim pliku hosts)?