Jump to content

rav96

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About rav96

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najdziwniejsze jest to, że wszystko działa w trybie samolotowym czyli jakby nie był to problem z hardware tylko typowo z software. UPS sory drugie konto się przelogowałem.
 2. Według wielu osób najlepszy custom oparty na miui to stabilne Xiaomi.eu i stabilny RevOS
 3. rav96

  MIUI 8.9.6

  Aplikacja sms się crashuje na chyba wszystkich modelach
 4. Korzystam z revoluta i mam wgraną blokadę reklam ale nie z tego tematu tylko od SLiM'a . Wszystko działa gdy doładowuję konto przez kartę Alior.
 5. To chyba coś musi być konkretnie z moją sztuką :/. W połączeniach jeszcze jest ok ale pojedyncza wibracja przy powiadomieniu jest ledwo wyczuwalna. Cóż, chyba kupię tools&miband i ustawie po minimum 3 wibracje na wszystkie powiadomienia.
 6. Cześć, przesiadłem się 2 na 3, kupiłem wersję CN, wszystko fajnie się wgrało MiFitem polski itp, dużo nowych funkcji ale z jednego powodu jestem strasznie załamany. Opaska wydaje ledwo wyczuwalne wibracje, są one dużo słabsze niż w poprzedniku. Też tak macie czy to po prostu wina konkretnej sztuki? I czy jest może jakiś sposób żeby zwiększyć wibracje?
 7. Zainstalowałem notify i jest to dostępne dopiero po zakupie wersji PRO :/ szkoda
 8. rav96

  MIUI 8.8.23

  Nie ma, mi Note 2 ma słaby OLED LG i nigdy nie dostanie always on display, podczas testów ekran się wypalał. Źródło MIUI forum
 9. rav96

  MIUI 8.8.16

  U mnie po wgraniu 8.8.16 smartfon chodzi płynniej, nie ma żadnych problemów.
 10. Mam mi note 2 i za każdym razem kiedy zaznaczę aptx hd i wyjdę z tych ustawień automatycznie wraca mi do użyj wyboru systemu.
 11. Czy jest jakaś opcja żeby przy powiadomieniach opaska wibrowała podwójnie?
 12. Po prostu uczulony jestem na wielokropek, dla mnie od razu znaczy dość lekceważący ton rozmówcy. Jeśli nie miałeś tego na myśli to sory, po prostu mam taki nawyk :). Dzięki za odpowiedź, zainstalowałem i zobaczę jak się będzie sprawować.
 13. Cóż, używam MIUI od niecałego roku, z systemem "bawię się" od tygodnia także wybacz mi, że tego nie wiedziałem :C Normalne pytanie, nie musisz od razu dawać wielokropka.
×
×
 • Create New...