Jump to content

Alucard

Użytkownicy
 • Posts

  255
 • Joined

 • Days Won

  1

Alucard last won the day on April 7 2020

Alucard had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11 Ultra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Alucard's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

47

Reputation

 1. Ja miałem problem w aplikacji "Textra", musiałem ją usunąć żeby doszedł do mnie jakiś SMS
 2. Znalazłem kolejny problem który nie wiem jak rozwiązać. Nie mogę się logować do aplikacji poprzez odcisk palca, do Santandera czy Revoluta mogę się zalogować tylko przez pin Jakby coś to ten problem rozwiązuje dodanie nowego odcisku palca i ponowne uruchomienie telefonu.
 3. U mnie wszystko dobrze działa poza dymkami. Dymek od messengera się poprawnie wyświetla ale od "Textry" wyświetla się pusty, później doszło do tego że smsy do mnie w ogóle nie dochodziły, musiałem skasować Textre. Jest na to jakiś sposób? Na poprzedniej wersji nie było takiego problemu. Po jakimś czasie zainstalowałem znowu Textre bo oryginalna apka od smsów mi wcina, w ogóle na kolejnym telefonie, i narazie wszystko działa, nawet te nieszczęsne dymki.
 4. Jest jakiś sposób na namierzenie która aplikacja włącza mi automatyczną synchronizację?
 5. Na najnowszym buildzie na Mi 11u jest problem z zaplanowanymi zadaniami. Ustawiłem sobie włączanie i wyłączanie BT o danych godzinach, po wyłączeniu tych zadań i tak się one wykonują.
 6. Przeczytać główny wątek o problemach z płatnościami 🤔
 7. Instalował ktoś może stable na najnowszego dev na mi11pro/ultra? Pójdzie bez formata?
 8. Adguard, ustawiłem ją na domyślne ustawienie i jest ok, nie mam żadnego powiadomienia że przestał działać. Jak ustawiłem na "Bez ograniczeń" to po jakimś czasie wyskakiwało mi żeby zmienić ustawienia bo ją zamykało, więc dziwnie to działa z tą aplikacją
 9. @MasterDokładnie o to mi chodziło😜 spróbuj wejść w tę opcję w aplikacji na której masz ustawione "Bez ograniczeń". Mi od razu przeskakuje na domyślne. To "Bez ograniczeń" mi chyba nie działa bo choć miałem tak ustawione to i tak zamykało mi aplikacje z której korzystam cały czas. Najlepsze jest to, że przy domyślnym ustawieniu tej aplikacji mi nie zamyka... Z tym przełączaniem może tak być specjalnie, dla mnie to dziwne, że od razu sugeruje to domyślne ustawienie a nie ostatnie użyte
 10. Na 11 ultra nie da się zmienić "Oszczędzania energii" dla danej aplikacji, po zmianie wraca na "Oszczędzanie baterii miui". Tzn niby zmienia ale po wejściu ponownie w tę opcję zmienia na oszczędzanie miui, więc raczej nie zmienia bo dostaje powiadomienie z pewnej aplikacji że ją zamyka
 11. Nie polecam na mi11ultra, przez noc autostrada na dno choć nieużywany telefon, ten telefon ma problemy z baterią ale na tej wersji chyba było najgorzej.
 12. Też nie mam żadnego problemu z ekranem na Mi 11 Ultra. Ale mam inny problem, ma ktoś sposób na zamulającą aplikacje SMS?
×
×
 • Create New...