Jump to content

drk001

Użytkownicy
 • Posts

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by drk001

 1. Jakieś kilka dni temu zauważylem, że aplikacja systemowa "Aktualizacja aplikacji systemowych" wiesza się po jakimś czasie wyskakuje monit nie do końca wiadomo o co w nim chodzi. Jak jest u was?
 2. Myślełem, że to jakiś bug. Ja zawsze miałem multimedia wyciszone lub na minimum i przez te ich bezsensowne ustawienia nie słyszę powiadomień sms z Signala.
 3. Macie może taki problem po przejściu na MIUI13, że za głośność powiadomień (sms, czy wiadomości z Signala) jest teraz odpowiedzialny suwak od głośności mediów (ten z nutką). Wcześniej na MIUI 12.5 za to był odpowiedzialny suwak dzwonków (dzwonek). Zupełnie mi to nie pasuje. Przykład: Mogę dać suwak dzwonka na maks a suwak mediów na minimu i jak dostanę sms to będzie praktycznie nie będzie słychać powiadmienia. Jak jest u was?
 4. Panowie macie w swoich POCO X3 PRO w wibracjach opcję "haptyczna informacja zwrotna"? Na Globalu 12.5.2 u mnie brak takiej opcji. A w drugim telefonie tylko POCO X3 również na tym samym Globalu ta opcja jest. Jak wy macie?
 5. Widzę, że już nie można tego shitu odinstalować tylko wyłączyć: adb shell pm disable-user com.mi.globalbrowser
 6. Panowie czyżby Xiaomi coś poblokowało? Jak usunąć przez ADB domyślną przeglądarkę xiaomi z MIUI12? Do tej pory elegancko działała komenda adb shell pm uninstall -k --user 0 com.mi.globalbrowser teraz nic się nie dzieje i przeglądarka dalej jest na pulpicie i działa. Soft to najnowszy MIUI12 na Redmi Note5.
 7. Wg. mnie działa spoko. Ja zawsze wurzucam sporo śmieci za pomocą ADB. Ale zgadzam się, że nie ma tu funkcji dla których warto się zabijać dla MIUI 12. Jeszcze pytanie czy ktoś z was próbował usuwać domyślną Przeglądarkę miui przez ADB? Komenda adb shell pm uninstall -k --user 0 com.mi.globalbrowser nie działa, ten śmiec dalej widnieje na pulpicie i działa.
 8. Panowie mam dwa pytania: - czy można bezpiecznie usunąć w ten sposób aplikacje MI Pilot? - i pytanie do kolegi @Orjon czy w Twoim skrypcie można używać komend tego typu adb shell pm uninstall -k --user 0 com.android.browser czy tylko wybór za pomocą cyferek?
 9. Dołączam się do prośby, właśnie używałem skryptu na miui11 i faktycznie zostaję tylko ta jedna aplikacja do usunięcia.
 10. Jak to zrobiłeś? Nie ma postów z 11 maja. Czy chodzi o ten sposób z LazyFlasher? Na Globalu też da radę. Instalacja TWRP, adb reboot bootloader fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img Następnie instalujesz przez TWRP LazyFlasher, który wyłącza weryfikację partycji Instalacja Blokady reklam
 11. @Orjon skrypt działa elegancko, usunąłem sobie jeszcze quick apps i MiCredit. Poszło bez problemu. @virusek90 w opcjach programistycznych masz "wybierz konfigurację USB" i zmień na MIDI. Wtedy ci zobaczy podłączony telefon.
 12. Zwalnia to jakoś szybkość wczytywania stron www czy nie?
 13. Dzięki. Nazwa jest taka jak napisałeś bo przed chwilą usuwałem ręcznie.
 14. Proszę nie kasowanie tego posta przez moderatora! Nie ma takiego posta na tym forum. Używa ktoś na pulpicie domyślnie dostępnego widgetu at a glance? Jak zmusić go, żeby pokazywał wydarzenia z kalendarza na pulpicie? U mnie to nie działa tzn. czasami pokazuje jakieś wydarzenia z ale nie jestem w stanie wyłapać na jakiej zasadzie.
 15. Użuwa ktoś na pulpicie domyślnie dostępnego widgetu at a glance? Jak zmusić go, żeby pokazywał wydarzenia z kalendarza na pulpicie? U mnie to nie działa tzn. czasami pokazuje jakieś wydarzenia z ale nie jestem w stanie wyłapać na jakiej zasadzie.
 16. Z takich półśrodków to na androida mogę Ci polecić przeglądarkę Brave. Jest szybka jak Chrome (oparta o Chrome) i świetnie blokuje reklamy. Nie muli jak Firefox. Autorami są byli pracownicy firefoxa.
 17. Proponuję dodanie do skryptu mozliwość usunięcia: - MI muzyka - Mi Video - przeglądarka www miui
 18. Wiem, że w TWRP można robić cuda. Ale to moje pierwsze kroki z androidem więc na twrp, roota itd. przyjdzie czas.
 19. np. tak: pm uninstall -k --user 0 com.xiaomi.midrop (mi drop) po byku skill
 20. Nie chce się na początku ładować w skomplikowane dla mnie rzeczy. Przez Adb się nie da?
 21. Na dniach będę to samo robił na moim nowym RN5 to dam znać jak poszło. Potwierdzam trzeba wybrać MIDI w ustawieniach USB. Kolego a jak usuwałeś appki MIUI "Opinie", "Mi Video" i np. przeglądarka MiUI? @pilchu1991
×
×
 • Create New...