drk001

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

drk001 last won the day on April 21 2018

drk001 had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About drk001

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie usuwaj Mi Video bo nie będziesz mógł odtworzyć filmów z galerii.
 2. Panowie mam dwa pytania: - czy można bezpiecznie usunąć w ten sposób aplikacje MI Pilot? - i pytanie do kolegi @Orjon czy w Twoim skrypcie można używać komend tego typu adb shell pm uninstall -k --user 0 com.android.browser czy tylko wybór za pomocą cyferek?
 3. Dołączam się do prośby, właśnie używałem skryptu na miui11 i faktycznie zostaję tylko ta jedna aplikacja do usunięcia.
 4. Jak to zrobiłeś? Nie ma postów z 11 maja. Czy chodzi o ten sposób z LazyFlasher? Na Globalu też da radę. Instalacja TWRP, adb reboot bootloader fastboot flash recovery twrp.img fastboot boot twrp.img Następnie instalujesz przez TWRP LazyFlasher, który wyłącza weryfikację partycji Instalacja Blokady reklam
 5. @Orjon skrypt działa elegancko, usunąłem sobie jeszcze quick apps i MiCredit. Poszło bez problemu. @virusek90 w opcjach programistycznych masz "wybierz konfigurację USB" i zmień na MIDI. Wtedy ci zobaczy podłączony telefon.
 6. Zwalnia to jakoś szybkość wczytywania stron www czy nie?
 7. Dzięki. Nazwa jest taka jak napisałeś bo przed chwilą usuwałem ręcznie.
 8. Proszę nie kasowanie tego posta przez moderatora! Nie ma takiego posta na tym forum. Używa ktoś na pulpicie domyślnie dostępnego widgetu at a glance? Jak zmusić go, żeby pokazywał wydarzenia z kalendarza na pulpicie? U mnie to nie działa tzn. czasami pokazuje jakieś wydarzenia z ale nie jestem w stanie wyłapać na jakiej zasadzie.
 9. Użuwa ktoś na pulpicie domyślnie dostępnego widgetu at a glance? Jak zmusić go, żeby pokazywał wydarzenia z kalendarza na pulpicie? U mnie to nie działa tzn. czasami pokazuje jakieś wydarzenia z ale nie jestem w stanie wyłapać na jakiej zasadzie.
 10. Z takich półśrodków to na androida mogę Ci polecić przeglądarkę Brave. Jest szybka jak Chrome (oparta o Chrome) i świetnie blokuje reklamy. Nie muli jak Firefox. Autorami są byli pracownicy firefoxa.
 11. Proponuję dodanie do skryptu mozliwość usunięcia: - MI muzyka - Mi Video - przeglądarka www miui
 12. Wiem, że w TWRP można robić cuda. Ale to moje pierwsze kroki z androidem więc na twrp, roota itd. przyjdzie czas.
 13. np. tak: pm uninstall -k --user 0 com.xiaomi.midrop (mi drop) po byku skill