Jump to content

tomas111

Użytkownicy
 • Posts

  98
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tomas111

 1. Wyszedł następny psikus. Nie można płacić zbliżeniowo przez GP, a jeszcze około tydzień temu płaciłem. Komunikat "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności w sklepach. Nie możesz użyć tego telefonu do płacenia..."
 2. Ściągnąłem plugin do swojego 1S roborock.vacuum.m1s 1001012 1015195 Mi Robot Vacuum 1S. I mam pytanie, gdzie go powinno się wrzucić?
 3. Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, mianowicie apka Skanera zupełnie nie chce się uruchomić. Dane wyczyszczone.
 4. Od momentu ukazania się wersji, w optymalizacji baterii nie pokazuje użycia Wi-Fi i GPS-gdzie używam dużo wifi i GPS. Dalej nie ma VO-WIFI(sieć Plus). No i zrywa połączenie ze słuchawką Jabra mini. Co do baterii to trzyma dobrze.
 5. U mnie na razie działa dobrze. Dodana fajna rzecz do centrum funkcji - Smart Home. A dalej w Plusie nie działa WoWiFi.
 6. Tak jak pisałem wcześniej, oprócz VoWiFi w Plusie.
 7. Na globalu nie pamiętam bo telefon mam już prawie rok i jak odblokowałem to poszło od razu Xiaomi.eu i do tej pory jest.
 8. Ha Kacperku działa. Po aktualizacji w piątek nie działało, ale zrobiłem full wipe i na nowo system postawiony i tapeta działa. Na chwilę obecną system miui Polska działa bardzo dobrze. Jedynie problem jest z VoLTE i VoWiFi. VoLTE raz jest a raz go nie ma natomiast VoWiFi nie mam wcale. Urządzenie nie zrootowane dlatego nie mogę przestawić modemu. Jeżeli była by możliwość zmiany tego w kolejnej aktualizacji to bardzo proszę.
 9. A ja testuje trzeci dzień i nie narzekam. Fakt tapeta pogody nie działa ale reszta bez zastrzeżeń. Przeglądarka na + działa szybciej. No i chyba lekko poprawiono optymalizację baterii bo trzeci dzień nie ładuję.
 10. Ja w Redmi Note 9 Pro z najnowszym xiaomi.eu nie mam do tego dostępu. Chociaż VoLTE działa, a VoWiFi niestety nie. Sieć Plus.
 11. Spróbuj zmienić motyw np na domyślny.
 12. Niestety tygodniówek nie będzie. Tylko Stable
 13. Odnośnie języka polskiego to można ale nie aplikacją mi home. W którymś z postów powyżej był link do aplikacji i potrzeby jest voicepack dedykowany do mija 1s Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.
 14. Ustawienia -> Karty sim i sieć mobilna -> i jedną kartę ustawiasz "Domyślnie do rozmów" a drugą "Do Internetu".
 15. Nie ma jakiejś procedury "specjalnej", jest standardowa. Odblokowanie urządzenia, instalacja TWRP i rom xiaomi.eu. Tutaj masz link.
 16. A czy komuś udało się odpalić VoLTE oraz VoWiFi Na Redmi note 9 Pro (rom Xiaomi eu V12.0.2.0) w sieci Plus? Konsultant twierdzi że usługi są uruchomione. Oczywiście opcje w urządzeniu aktywne.
 17. A ja trochę odświeżę temat. Czy jest możliwość zmiany tła na ciemne w tym urządzeniu?
 18. No to do dzieła. Odblokowanie, TWRP, instalacja xiaomi.eu i po sprawie.
 19. No właśnie z powyższym romem nie ma problemów, a kontakty i aplikacja SMS wygląda jakoś przyjaźniej niż od Google-ale to może wieloletnie przyzwyczajenie.
 20. Czytając Twoje posty to dużo się spodziewasz. TWRP wrzuć na swój RN Pro i wtedy 12,5 może MIUI z Androidem 11. dostaniesz
 21. Od Redmi Note 4x jadę na miui Polska. Odkąd pojawił się rom na Redmi Note 9 Pro uwierzcie że nie ma na co narzekać.
 22. Gdzieś już to pisałem. Voicepack u mnie na Mija 1S działa. Gada po polsku.
×
×
 • Create New...