Jump to content

pawel789

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pawel789

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie jakoś po 3 miesiącach po zakupie telefonu też pojawił się podobny problem. Po odebraniu połączeń nie jestem słyszalny przez 3-5 sekund. Myślałem że nowszy android załatwi sprawę ... myliłem się Ile się czeka na serwis gdybym oddał go na gwarancję?
 2. Witam, przez pierwsze parę 3-10 sekund nie jestem słyszalny przez rozmówcę. Dotyczy to rozmów przychodzących jak i wychodzących.
 3. Taaaa, niech najpierw skończą wprowadzanie 12 bo już dobre parę miesięcy od premiery, a połowa telefonów nadal na MIUI11 To już mój stary telefon z 2017 roku ma MIUI 11... porażka.
 4. Mam podobny problem. Pozostaje gwarancja bo nikt nie zna przyczyny problemu. Raczej to będzie wina romu.
 5. Gdy wrócę do poprzedniej wersji 11.0.3 przez mi flash utracę gwarancje ?
 6. MIUI Global 11.0.7 w sieci PLUS. Podczas rozmowy telefonicznej przez pierwsze parę sekund coś zakłóca mój głos, jakbym był oddalony od telefonu, lub w ogóle mnie nie słychać. Po chwili wszystko wraca do normy. Przywrócony telefon do ustawień fabrycznych nie pomaga. Wada telefonu ?
 7. Problem dotyczy rozmów telefonicznych. Raz trzeba głośno mówić do mikrofonu żeby odbiorca coś usłyszał. Drugi raz są zakłócenia - szumy, echa. Czasami jest efekt że rozmawiam normalnie, a odbiorca słyszy że mówię bardzo głośno. O co tu chodzi ??
 8. Posiadam Redmi Note 8t MIUI Global 11.0.5.0 (PCXEUXM) i dostałem aktualizacje zabezpieczeń z marca. Nie pobierałem tylko przełożyłem na później, teraz gdy chciałem ją pobrać to zniknęła. Dlaczego?
 9. Po aktualizacji do MIUI 11, gdy piszę SMS, potem zablokuję ekran i gdy chcę go od razu odblokować to nie działa wzór na dotknięcie ... w sensie jest ekran blokady przesunę ekran w górę pojawi się wzór i ten wzór nie działa. Za to czuję wibracje na dotknięcie że działa wtedy klawiatura mimo że jej nie widać. Dopiero po kilki krotnym wciśnięciu przycisku zasilania mogę normalnie odblokować telefon. Telefon Redmi 4x
 10. @segbas podpinam się.. wczoraj utworzyłem temat o pytanie, ale szanowna administracja stwierdziła że ten temat był już omawiany.. ciekawe gdzie
 11. pawel789

  MIUI 11 Redmi 4x

  Android 7 MIUI GLOBAL 11.0.2 Szukam czarnego motywu/interfejsu do tego telefonu. Coś w stylu dark mode. Mogą wejść nawet modyfikacje systemu.
 12. W redmi 4x jest problem bo podczas pisania smsa i zablokowania ekranu nie da się go od razu odblokować. Cały czas widoczny ekran blokady, ale telefon odblokowany bo są wibracje dotykania ekranu.
×
×
 • Create New...