Jump to content

pawel789

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawel789's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Redmi Note 11 Pro 5G. Problem polega na tym że przez noc automatycznie zmniejsza mi się odświeżanie ekranu z 120 Hz na 60 Hz. nawet gdy bateria jest naładowana - tak wiem że oszczędzanie energii wyłącza 120 Hz. Co najciekawsze w poprzednim systemie Android 12 (miui 13) był ten sam problem, ale wtedy w ustawieniach było zaznaczone, że zmniejszyło się na 60 Hz. Teraz po aktualizacji do Androida 13 (miui 14) problem nie zniknął z tym szczegółem, że w ustawieniach zaznaczone jest cały czas 120 Hz. mimo że działa do 60 Hz. Podsumowując... wstając rano widzę "klatkowanie" ekranu, odświeżanie ustawione 120 Hz, kliknę 60 Hz, po czym powrócę do 120 Hz i to naprawia ekran - wtedy jest realne 120 Hz.
 2. Ja zmieniłem rejon na Szwajcaria i dostałem od razu aktualizację.
 3. Na allegro pełno tych telefonów, ale prawie wszystkie z komisów dlatego takie tanie. Z oficjalnego sklepu grupo ponad 1600 trzeba mieć. Tak od kogoś to za 1000 kupię. realme GT Master Edition już lepiej od tych Redmi
 4. Czym się różni wersja PRO 5G od PRO +5G? Podobno aparat w 11 nie jest za dobry, ale chyba tragedii nie ma? Jak się ma jakość zdjęć w porównaniu do Redmi note 9 pro? A i jeszcze czy warto ryzykować zakup telefon z 2 ręki jesli ktoś kupił go na abonament?
 5. U mnie jakoś po 3 miesiącach po zakupie telefonu też pojawił się podobny problem. Po odebraniu połączeń nie jestem słyszalny przez 3-5 sekund. Myślałem że nowszy android załatwi sprawę ... myliłem się Ile się czeka na serwis gdybym oddał go na gwarancję?
 6. Witam, przez pierwsze parę 3-10 sekund nie jestem słyszalny przez rozmówcę. Dotyczy to rozmów przychodzących jak i wychodzących.
 7. Taaaa, niech najpierw skończą wprowadzanie 12 bo już dobre parę miesięcy od premiery, a połowa telefonów nadal na MIUI11 To już mój stary telefon z 2017 roku ma MIUI 11... porażka.
 8. Mam podobny problem. Pozostaje gwarancja bo nikt nie zna przyczyny problemu. Raczej to będzie wina romu.
 9. Gdy wrócę do poprzedniej wersji 11.0.3 przez mi flash utracę gwarancje ?
 10. MIUI Global 11.0.7 w sieci PLUS. Podczas rozmowy telefonicznej przez pierwsze parę sekund coś zakłóca mój głos, jakbym był oddalony od telefonu, lub w ogóle mnie nie słychać. Po chwili wszystko wraca do normy. Przywrócony telefon do ustawień fabrycznych nie pomaga. Wada telefonu ?
 11. Problem dotyczy rozmów telefonicznych. Raz trzeba głośno mówić do mikrofonu żeby odbiorca coś usłyszał. Drugi raz są zakłócenia - szumy, echa. Czasami jest efekt że rozmawiam normalnie, a odbiorca słyszy że mówię bardzo głośno. O co tu chodzi ??
 12. Posiadam Redmi Note 8t MIUI Global 11.0.5.0 (PCXEUXM) i dostałem aktualizacje zabezpieczeń z marca. Nie pobierałem tylko przełożyłem na później, teraz gdy chciałem ją pobrać to zniknęła. Dlaczego?
×
×
 • Create New...