Jump to content

tomas111

Użytkownicy
 • Posts

  93
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN9Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tomas111's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. U mnie na razie działa dobrze. Dodana fajna rzecz do centrum funkcji - Smart Home. A dalej w Plusie nie działa WoWiFi.
 2. Tak jak pisałem wcześniej, oprócz VoWiFi w Plusie.
 3. Na globalu nie pamiętam bo telefon mam już prawie rok i jak odblokowałem to poszło od razu Xiaomi.eu i do tej pory jest.
 4. Ha Kacperku działa. Po aktualizacji w piątek nie działało, ale zrobiłem full wipe i na nowo system postawiony i tapeta działa. Na chwilę obecną system miui Polska działa bardzo dobrze. Jedynie problem jest z VoLTE i VoWiFi. VoLTE raz jest a raz go nie ma natomiast VoWiFi nie mam wcale. Urządzenie nie zrootowane dlatego nie mogę przestawić modemu. Jeżeli była by możliwość zmiany tego w kolejnej aktualizacji to bardzo proszę.
 5. A ja testuje trzeci dzień i nie narzekam. Fakt tapeta pogody nie działa ale reszta bez zastrzeżeń. Przeglądarka na + działa szybciej. No i chyba lekko poprawiono optymalizację baterii bo trzeci dzień nie ładuję.
 6. Ja w Redmi Note 9 Pro z najnowszym xiaomi.eu nie mam do tego dostępu. Chociaż VoLTE działa, a VoWiFi niestety nie. Sieć Plus.
 7. Spróbuj zmienić motyw np na domyślny.
 8. Niestety tygodniówek nie będzie. Tylko Stable
 9. Odnośnie języka polskiego to można ale nie aplikacją mi home. W którymś z postów powyżej był link do aplikacji i potrzeby jest voicepack dedykowany do mija 1s Ad. Drugiego pytania to również można. Zmieniasz region na PL, reset wi-fi odkurzacza i na nowo parowanie.
 10. Ustawienia -> Karty sim i sieć mobilna -> i jedną kartę ustawiasz "Domyślnie do rozmów" a drugą "Do Internetu".
 11. Nie ma jakiejś procedury "specjalnej", jest standardowa. Odblokowanie urządzenia, instalacja TWRP i rom xiaomi.eu. Tutaj masz link.
 12. A czy komuś udało się odpalić VoLTE oraz VoWiFi Na Redmi note 9 Pro (rom Xiaomi eu V12.0.2.0) w sieci Plus? Konsultant twierdzi że usługi są uruchomione. Oczywiście opcje w urządzeniu aktywne.
 13. A ja trochę odświeżę temat. Czy jest możliwość zmiany tła na ciemne w tym urządzeniu?
×
×
 • Create New...