tomas111

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About tomas111

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po dwóch tygodniach użytkowania MIUI 11 jest nieżle, ale zauważyłem że nie mogę zmienić regionu.
 2. U mnie nie chce się zaktualizować do nowszego firmware (komunikat że aktualne) - mam 3.4.5_0648 a parę postów wcześniej była mowa o 3.4.5_0848. zainstalowany MiHome_5.6.26_vevs. I jeszcze jedno pytanie: czy DND Mode to jakby tryb czuwania, a jeżeli nie to czy jest możliwość ustawienia takiego trybu?
 3. A ja zapytam z innej beczki. Na parterze router z nazwą sieci np "aaa" a na piętrze drugi router z nazwą sieci np "bbb". Czy powinienem zmienić nazwy sieci żeby były takie same? Czy odkurzacz będzie się łączył bez problemu?
 4. Zainstalowałem z tego linku. I mam wrażenie że trochę szybciej system lata. Do baterii się nie odnoszę, ponieważ po dwu i półrocznym użytkowaniu nie ma co wymagać. Pozdrawiam.
 5. Jeszcze jedno pytanko. Dom: poddasze użytkowe 3 pokoje i łazienka, na półpiętrze sypialnia i parter-salon z kuchnią, łazienka i pokój. Czy powyższy robot ogarnie dom ( zmapuje pomieszczenia i zapamięta - bo z tego co wcześniej koledzy pisali to chyba tak). Dzięki.
 6. Czy Mija 1S 2 generacji to jest to samo co Mi Vacuum 1S 2 generacji? Nie mogę się połapać w tych oznaczeniach.Dzięki za podpowiedź.
 7. Ostatnia aktualizacja na nasz telefon to właśnie 9.1.3. Jeżeli nie możesz pobrać w ten sposób to musisz "ręcznie". https://miuipolska.pl/download/ Jest jeszcze wydana wersja stabilna V10.2.2.0.NCFCNXM.
 8. Po tygodniu użytkowania LineageOS 16 taki wynik prawie dwuletniej baterii.
 9. Znalazłem ten rom (o ile to ten sam o którym pisze @Robcik) https://mymidiary.blogspot.com/2019/07/new-xiaomieu-9725-pie-port-for-mido-by.html Ja wrzuciłem tego lineage-16.0-20190710-UNOFFICIAL-mido + Gappsy i fajnie śmiga.
 10. No właśnie Orjon ratuj. Wszystkim gdzieś poginęły te fixy. A jak dla mnie to ostatni dobrze działający rom. Nie narzekałem na niego, ale zachciało się zabawy z innymi romami. Ech. Dzięki.
 11. Witam. Poszukuję powyższych fixów. Linki niestety wygasły. Dziękuję i pozdrawiam.
 12. U mnie działa bardzo dobrze na SMS. Pogody po fixie też nie wyrzuca.
 13. Masz tam linki kolegi Orjona. Fix na SMS, pogodę oraz motywy.
 14. Pokażcie statystki baterii i SoT na tym romie. Dzięki.