Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie ma tam tej opcji. Ustawienie które tam się znajduje służy do automatycznego całkowitego włączania i wyłączania telefonu w określonych godzinach. Nie ma tam takich samych ustawień ale służących do przejścia w tryb oszczędzania energii a gdzieś kiedyś były (pozostała po nich ikona baterii zabarwiająca się na pomarańczowo po przejściu w ten tryb, tylko jak teraz to wyłączyć lub przestawić?).

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nawet nie wiedziałem, że przytrzymanie tej ikony może przenieść do ustawień. Niestety u mnie przytrzymanie niczego nie powoduje, nic się nie dzieje. Tą ikoną mogę tylko włączać i wyłączać ten tryb oszczędny ale nie mam dostępu do ustawień planowania czasu przełączania pomiędzy trybami. Kiedyś miałem i wyglądało to identycznie jak u Ciebie. Ciekawe gdzie się podziało i przy której aktualizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również 10.2.3.0. Dziwne. Pewnie bym tego nie zauważył gdyby nie zmiana w ikonie baterii, te procenty wewnątrz są faktycznie słabo widoczne na pomarańczowym tle i chciałem to zmienić, a tu zonk, nie ma takiej możliwości, oprócz ręcznego wyłączania przyciskiem na rozwijanym pasku który był pokazany w jednym z poprzednich wpisów. Jednak nie mogę w ten sposób zmienić ustawionego wcześniej czasowego włączania i wyłączania tego trybu.

   Sprawdziłem, że na telefonie żony (redmi4a) działa to w wyżej opisany sposób (długie przyciśnięcie). Ma globala 10.2.1.0.

Edytowane przez apo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało mi się wreszcie. Dzięki merlin6 za podpowiedzi. Nie działało u mnie długie przyciśnięcie bo nie mam tej opcji wyjętej na pasek a dostaję się do niej przyciskiem "więcej" i wtedy widzę ten przycisk. Tylko, że działa on w takim przypadku tylko jako włącznik i wyłącznik trybu i nie pozwala dostać się do opcji. Po wciągnięciu przycisku do rozwijanego paska długie przyciśnięcie pozwala dostać się do opcji których szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim i dziewczyny RN4X zrobiłem full Wipe ale i tak mamy taki problem że nie zawsze wysyłają się smsy, nie zawsze przychodzą.

Karta Play.

Oba telefony to redmi note 4x.

ROM najnowszy, full wipe.

Problem jest taki że niejednokrotnie nie wysyła się, nie dostaje SMS-a, głównie dłuższego.

Googlujac jest sporo tematów nawet 3 letnich z tym problemem. Tylko ja wcześniej tego nie zauważyłem.

Od świat mniej więcej.

Czy ktoś ma/miał takie coś i znalazł panaceum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, grimmripper napisał:

90tomash, miałem podobnie, też w Play, na Mi4C. Próbowałem chyba wszystkiego, aż poszedłem do salonu Play, zgłosiłem chęć wymian karty, ze względu na uszkodzenie. Wymienili bezpłatnie i problem zniknął.

Ok, czyli zacząć od wymiany karty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma tej ikony, szybki podgląd zdjęcia w trybie portret nie ma rozmytego tła ale zdjęcie wybrane z galerii już wygląda o niebo lepiej :) swoją drogą, jakiego programu używacie do nagrywania i robienia zdjęć? Ja przesiadłem się kilka msc temu na open camera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie ma tej ikony, szybki podgląd zdjęcia w trybie portret nie ma rozmytego tła ale zdjęcie wybrane z galerii już wygląda o niebo lepiej  swoją drogą, jakiego programu używacie do nagrywania i robienia zdjęć? Ja przesiadłem się kilka msc temu na open camera.
Thx

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich. A czy komukolwiek na ostatnim globalu 10.2.3 występują wymuszone zamknięcia (FC) na jakiejkolwiek aplikacji?

Bo u mnie zamyka się mnóstwo apek (przeglądarka stock, Chrome, YouTube ale też inne). Powoli mnie to zaczyna wqrwiać, bo przed aktualizacją było cacy. Pluję sobie w brodę, że przed aktualizacją nie zrobiłem kopii systemu. 

Chciałbym wrócić do poprzedniej wersji tylko kłopocik z jej znalezieniem. Wszędzie tylko ostatnia stable 10.2.3. Mam wersję fona ze Snapdragonem, czyli w opisie musi być mido. Podrzuci ktoś linka? 

A co do samego wgrywania romu. Nie mam TWRP tylko jakieś Mi Recovery bez opcji wgrywania romów.

Bez roota się nie obejdzie? Czyli root i potem przez Mi Flash? Czy jest mniej inwazyjny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...