segbas

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About segbas

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4X 3/32

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To się wkopałem z tą aktualizacją i pewnie nie tylko ja. Jedna z największych zalet MIUI czy spora możliwość personalizacji wyglądu odpada. Jeszcze te szumne zapowiedzi od roku, że w MIUI 11 wszyscy dostaną czarny wygląd. I co? Klops...
 2. @pawel789 Jedyne co udało mi się dotychczas znaleźć to ręczne wymuszenie oficjalnego czarnego motywu przez ADB. Zostało to opisane na XDA, ale, że nie wiem czy można udostępniać tu linku to opiszę to tutaj. Czarny motyw: adb shell settings put secure ui_night_mode 2 Domyślny biały motyw: adb shell settings put secure ui_night_mode 1 Automatyczna zmiana motywu w zależności od pory dnia: adb shell settings put secure ui_night_mode 0 Za każdym razem należy jeszcze po wprowadzeniu tamtej komendy wpisać adb reboot w celu zresetowania telefonu aby zostały wprowadzone zmiany. Nie biorę odpowiedzialności za skutki wywołane działaniem powyższych komend. Robicie to na własną odpowiedzialność. Niestety to rozwiązanie nie jest idealne i ma swoje wady. Kolor nie zmienia się wszędzie np. w ustawieniach telefonu, ale w najważniejszych miejscach jak aplikacja od smsów, galeria zdjęć, pasek od zmiany głośności i panel powiadomień ulega zmianie. Niestety w panelu powiadomień zostaje czarna czcionka w powiadomieniach na szarym tle co mocno osłaba czytelność (załączam zrzut ekranu). Niestety dla mnie jest to dyskwalifikujące. @skay77 Ten motyw nie zmienia kolorów.
 3. Szukam czarnego motywu do MIUI11, ponieważ mój telefon nie dostał oficjalnego czarnego trybu w tej aktualizacji.
 4. Istnieje jakiś sposób na czarny motyw w MIUI11 na Redmi Note 4X? Jak wiadomo oficjalnego czarnego trybu nie ma bo dali tylko amoledom i always on display. W apce z motywami nic nie mogę znaleźć na 11.
 5. Jak wygląda sytuacja ze zużyciem baterii w wersji 9.5.9.0? Na oficjalnym forum MIUI znalazłem pełno postów o dużym drainie baterii.
 6. Może ktoś polecić jakiś fajny czarny/ciemny motyw do MIUI9, który jest w pełni kompatybilny z tą wersją MIUI i nie pokazuje białych linii w aplikacji (dzisiaj, wcześniej itp.) od SMS? W sklepie z motywami ciągle trafiam na felerne pod tym względem motywy.
 7. Mógłbym poprosić o wersję bez sekundnika?