Jump to content

RSL

Użytkownicy
 • Posts

  580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by RSL

 1. Dzień dobry, czy w Mi9 SE przy stukaniu w górną część obudowy z tyłu może być słyszalny dźwięk jakby w środku coś latało? Przy machaniu telefonem nie ma takiego efektu, tylko przy stukaniu.
 2. @tomekgreen1985 wrzuć poprzednią wersję, bo na XDA jest napisane, że ostatnia powoduje właśnie takie problemy.
 3. Jakie masz TWRP? Próbowałeś zainstalować i uruchomić RR bez GApps? Jeśli się uda, to prawdopodobnie masz złą wersję. Spróbuj ewentualnie OpenGapps Arm64-Pico, Pico chyba zazwyczaj są zalecane i działają.
 4. Może dlatego, że aparat miui jest dedykowany do modelu i pisany przez wysoko opłacanych (xD?) chińczyków do tego przeznaczonych. A Gcam jest tylko portem z innego modelu klejonym przez ruska w garażu.
 5. Aktualizacja 20190513 * Rdzeń: Aktualizacje z CAF (LA.UM.7.4.r1-05100-8x98.0) * System HAL: aktualizacje z CAF (LA.UM.7.4.r1-05100-8x98.0) * Przepracowano zegar tekstowy na ekranie blokady * Poprawki na „ekranie na żywo” (LiveDisplay) * Zaktualizowana konfiguracja audio, GPS, WiFi w celu uruchomienia systemu Android P * Zaktualizowane tłumaczenie rosyjskie Link do pobrania w pierwszym poście
 6. Nie łapie zwiechy żadnej. GCam jest do aktualizacji bo telefon wyświetla się dla GPlay jako Pixel 2. Benchmarki to syf. Żeby przejść z AEX na PE to jak zawsze zalecane wipe all.
 7. Aktualizacja 20190508 * Przed instalacją należy zaktualizować oprogramowanie układowe. W przeciwnym razie odcisk nie zadziała. * Aktualizacje zabezpieczeń dla systemu 20190505 * Rdzeń 4.4.179 * Zaokrąglanie narożników domyślnie * Teraz telefon jest prezentowany PlayMarket jako Google Pixel 2 „walleye”. Możesz umieścić ARCore, plac zabaw (stąd) i oddać się aparatowi Google * Dodano obsługę ekranu na żywo (LiveDisplay) * Usunięto kalibrację ekranu z ustawień Xiaomi (użyj ustawień „Ekran na żywo”) * Dodano zaawansowane ustawienia GPS. Aktywuje się go przez długie naciśnięcie płytki „Lokalizacja” w na wpół zwiniętej kurtynie. * Zaktualizowane tłumaczenie rosyjskie * Kilka małych rzeczy ... Link do pobrania w pierwszym poście
 8. Jedyne co jest ładniejsze w MIUI to szybkie ustawienia, i to dopiero od MIUI 10. Dlaczego mając taki wzór jak stockowy Android producenci tak bardzo starają się robić odmienną nakładkę, że wychodzą takie rzeczy jak EMUI, One UI albo po części MIUI? Najbardziej cenie sobie custom romy ze względu na stockowy wygląd. Poważnie zastanawiam się z tego powodu nad Pixelem i czekam na ceny nowych Pixeli 3a.
 9. MIUI to chyba 3=. LOS też jest spoko, tylko na każdym buildzie nie działa asystent.
 10. A no kocham animację blokowania ekranu w stylu CRT
 11. No tak, ale AEX ma więcej możliwości personalizacji. W sumie to PE teraz też musi być spoko, największym minusem (dla mnie) był brak możliwości wykonania zrzutu ekranu przez przytrzymanie przycisku home. Szkoda, że nadal nie ma latarki na zablokowanym ekranie.
 12. xD to nieźle. Czekam na aktualizację AEX.
 13. PE idzie w dobrą stronę https://www.xda-developers.com/pixel-experience-custom-rom-latest-updates/
 14. W opcjach powiadomień. Używam aplikacji SMS od Google. Dokładnie
 15. Ciągle myślę nad przetestowaniem AEX od sbwml ale w tej wersji od Shev wszystko tak dobrze chodzi, że mi aż szkoda
 16. @Kamil Kupiec a nie wiem, ja zawsze robię full wipe
 17. @Adamk102 jakieś gesty są, tylko po co jak są przyciski fizyczne? xd
 18. Działa jak natura chciała. Domyślam się, bo lata między 69-75%. Ale i tak myślę, że już przydałoby się ją wymienić.
 19. Robię 4-5h SOT, czyli standardowo u mnie. Wydaje mi się, że po 1,5 roku intensywnego używania, bateria też ma już powoli dość xD
 20. @Kamil Kupiec jak najbardziej, jeszcze jak
 21. Aktualizacja 20190430 Brak changelogu https://t.me/Alexey070315forum/86843
×
×
 • Create New...