Jump to content

sharkyleg

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About sharkyleg

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja tymczasem założyłem folie od 3mk SilverProtection+. Niby antybakteryjna i niby wzmacnia ekran o 400%. Montowana po uprzednim spryskaniu ekranu dołączonym żelem. Tuż po założeniu wyglądała słabo. Po kilkunastu godzinach wygląda genialnie. Żadnych zacieków, bąbli. Ślizg bardzo dobry, czytnik też prawidłowo i żadne z moich etui z Ali i z Bewood go nie podważają. No i ma się niby regenerować, ale tego nie miałem okazji sprawdzić.
 2. @Bartos jak Ci się sprawuje tą folia Imak hydrożel? I czy fabryczne etui oraz inne etui ją podważają/odklejają?
 3. Jest i pierwszy, na gorąco, wyłapany błąd to niedziałające pływające powiadomienia dla WhatsApp'a
 4. Ja mam ostatniego globala 10.4.2 i oczywiście jest problem z aktualizacją pogody na widgecie, ale co ciekawe czasami pogoda się zaktualizuje. Nie ma w tym żadnej reguły częstotliwości, po prostu czasami w ciągu dnia z 2-3 razy się samo zaktualizuje (bez uruchamiania apki pogody), a czasami potrafi trzymać przez cały dzień stan pogody z poranka kiedy to sam sprawdzam w apce.
 5. U mnie nie ma problemu z udostępnianiem internetu po aktualizacji.
 6. U mnie bateria gorzej niż na 10.2, a oprócz tego przy bardzo jasnych tapetach w górnym paseku z godziną zasięgiem itd czcionka pozostaje biała. Co ciekawe czcionka zegara z pogodą i czcionka ikon prawidłowo robi się czarna. Na 10.2 było ok.
 7. Zainstalowałem. Tak na szybko. Faktycznie wiele zmian nie widać. Procent baterii w ikonce baterii, same ikony jakby trochę mniejsze, no i szybciej odblokowuje z palucha.
 8. Tadam. Jest nowy Global Stable. Jeszcze nie instalowałem, ale na en.miui piszą, że poprawki z listopada i parę drobnych poprawek.
 9. W tamtym tygodniu pojawiła się China stable 10.2 więc bardzo prawdopodobne, że niedługo pojawi się też Global
 10. @martin3z ja przechodziłem z Android 7.0 MIUI 9.2.2.0 bezpośrednio na Android 8.0 MIUI 10. Nic się nie wykrzaczyło i działa prawidłowo choć też nastawiałem się na to, że będę musiał na czysto instalować.
 11. @Gravis ma rację. A w dobrej cenie to teraz jest Mi8 albo OP6.
 12. Czy wszystkim, którzy mają już 9.5.8.0 pojawiają się te powiadomienia systemowe, o których pisze @Bazlo? Wydawało mi się, że w 9.5.6.0 już miało ich nie być.
 13. @olaboga To się trochę nie zrozumieliśmy. Ja odniosłem wrażenie, że Ty masz już 9.5.6.0 i dlatego polecasz "Instaluj wszystko działa". Jak ktoś już może zaryzykował i zainstalował 9.5.6.0 to mógłby się odnieść do największych bolączek 9.5.3.0, czyli grzanie, drenaż, podobno słabsze zdjęcia niż w 9.2.2.0 i dostępność motywów na regionie Polska albo innym z UE. PS: na en.miui.com pojawił się link do romu: http://bigota.d.miui.com/V9.5.6.0.OCAMIFA/miui_MI6Global_V9.5.6.0.OCAMIFA_58d018e649_8.0.zip
 14. @olaboga możesz porównać działanie do 9.2.2.0? Jeszcze siedzę na tym, a ta nowa aktualizacja mi się pokazuje. Czy poprawili grzanie, drenaż i słabsze zdjęcia z wersji 9.5.3.0 o czym wielu pisało? No i co z motywami? Dalej z powodu RODO zablokowane na UE?
 15. U mnie akurat bateria właśnie lepiej niż w 9.0.2.0. Jest stabilniejsza, tzn nie zauważam takiej sytuacji, że po wygaszeniu ekranu bateria schodzi tak jakby był włączony. Taki efekt miał często miejsce właśnie w poprzednim romie, szczególnie w drugiej dobie użytkowania.
×
×
 • Create New...