Jump to content

michaubpl

Użytkownicy
 • Posts

  77
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by michaubpl

 1. Posiadam POCO F3 z wgraną wersją xiaomi.eu 22.1.19. Zaczęły pojawiać się komunikaty o dostępnej nowej wersji. Jak wygląda teraz proces aktualizacji do nowszej wersji?
 2. Po zainstalowaniu MIUIEU mój POCO F3 stał się urządzeniem Redmi K40. Wiem, że jest jeden soft do tych dwóch modeli bo dzieli ich tylko nazwa. Czy jednak jest jakiś sposób na to żeby zmienić na POCO F3? Za każdym razem łapię się na tym że coś się stało z telefonem bo wyświetla się Redmi.
 3. @Kacper Skrzypek dziękuję za podpowiedź, nie sądziłem, że będzie to takie proste. Czy aktualizować do nowszej wersji można z poziomu telefonu czy tysko fastboot ?
 4. Po wgraniu na POCO F3 występuje problem z ciągłym restartowaniem aplikacji "Uprawnienia" i przechodzeniem telefonu w tryb Recovery. To jest pierwsza instalacja na POCO F3. Ktoś spotkał się podobnym problemem?
 5. Czy pamiętasz jaki dokładnie model tej folii ?
 6. Mi 6 - błąd sygnatury pliku zip. Pobrałem dwukrotnie bo sądziłem że za pierwszym razem pobrało się z błędem.
 7. Nie wiem czy to związane z samą aktualizacją ale pokazuje GPS, że jestem o 500 km dalej niż rzeczywiście jestem
 8. Na Mi6 tak samo było ale w końcu poszło.
 9. Mając wersję 9.9.26 pojawiła się nowa aktualizacja oznaczona 9.9.26? O co chodzi?
 10. Mi6 wszystko zainstalowane bez problemu.
 11. Zmień język na angielski i spróbuj ponownej aktywacji
 12. Czy Pocophone po wgraniu MIUI EU ma Wiadomości Mi?
 13. Na Mi6 dzisiaj to miałem Dwukrotnie wyczyszczenie aplikacji w tle zamyka to coś dopiero.
 14. Mam problem z aplikacją Netflix. Kilka razy dziennie pojawia mi się aktualizacja do aplikacji Netflix. Za każdym razem instaluję. Czasami jest tak że 5 razy pod rząd się pojawi. Wyczyszczenie pamięci i usunięcie aplikacji nic nie pomogło. Czy ktoś ma taki błąd?
 15. Serwer aktualizacji niedziała? Bo nie wykrywa aktualizacji z poziomu telefonu?
 16. U mnie wyświetla że mam zajęte 5GB ale nie widać żadnej kopii i nie mogę nic usunąć.
 17. Zauważyłem że jak wyciszę połączenie z opaski to nie słychać dzwonka ale następuje wyłączenie również dźwięków w telefonie. A zależy mi tylko na wyciszeniu połączenia. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 18. Jak zrobić żeby data była wyświetlana w formacie DD / MM a nie MM/Dd Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 19. Dziękuję za info. Nie mam pojęcia dlaczego u mnie nie chce zrobić tej kopii. Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 20. witam, czy ktoś spotkał się z problemem zrobienia kopii ekranu głównego do Mi Cloud z powodu braku miejsca? Cała przestrzeń 5GB mam wolne. Przy próbie wykonania kopii informuje o braku miejsca oraz, że zostało 50 elementów do synchronizowania. Dawno kopii nie robiłem bo telefon był na wczasach w serwisie. Po powrocie telefonu przywróciłem kopię którą miałem zrobioną przed wysłaniem. Po aktualizacji chciałem zrobić nową kopię, więc wyczyściłem starą kopię z Mi Cloud (ok 3GB) i nic. Nie można zrobić kopii. Ile Wam zajmuje miejsca jedna kopia? Chyba chcą zachęcić mnie do wykupu dodatkowego miejsca :/
 21. U mnie wgranie softu nic nie pomagało. Z tego co wiem to moduł usb też został wymieniony a problem nadal jest. Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
 22. Ibuygou z gwarancją EU Serwis we wroclawiu Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
 23. Telefon wysłany do serwisu na naprawę. Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka
 24. Witam, zauważyłem, że od pewnego czasu podczas nagrywania filmów są rejestrowane straszne trzaski pomimo, że nagrywanie odbywa się w ciszy i w pomieszczeniu. Podczas wideorozmów nie ma takich problemów. Podczas zwykłych rozmów zdarzają się trzaski ale nie takie jak w filmach. Podczas rozmów na głośniku jest czysto a przy wyłączonym szumy i trzaski. Parę razy miałem taki problem, że osoby mówiły, że mnie nie słychać. Przykładowe wideo: https://streamable.com/didpg Przykładowe nagranie z dyktafonu: 7 kwi, 09.51.mp3 Wersja MIUI:
×
×
 • Create New...