Jump to content

MIUI 9 / 10 Global Stable

Recommended Posts

14 godzin temu, ferroz napisał:

Jak użyć mi flash

miflash sluzy do wgrywania romow. Nie sprawdzisz tego, mozesz tylko sie domyslac, jesli telefon przychodzi do Ciebie np. z odblokowanym bootladerem i romem global.

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@filipO21 Global Dev ma aktualizacje co piątek.  Szczerze, moim zdaniem jest nawet bezpieczniejsza niż stable - dostaje na bieżąco nowe aktualizacje zabezpieczeń. Dzisiejsza wersja

http://bigota.d.miui.com/V10.0.1.0.OCAMIFH/miui_MI6Global_V10.0.1.0.OCAMIFH_1f4296c44e_8.0.zip Można pobrać i ręcznie zainstalować z aktualizatora

@do68 Ja nie używam xiaomi.eu od uhhhh, dawien dawna. Wg. mnie global jest już na tyle dobry, że można go używać. Kiedyś MIUI Polska było niezbędne, teraz... no teraz w sumie prawie niczym się ni

Posted Images

• 2 weeks later...

Te aktualizacje udostępniane są niektórym losowym użytkownikom aby uzyskać informacje zwrotne o aktualizacji. Jeśli opinia jest pozytywna, to samo wydanie udostępniane jest jako aktualizacja stabilna dla wszystkich użytkowników. Jeśli opinia jest negatywna, aktualizacja zostanie zawieszona. Czasami wielkość aktualizacji różni się w zależności od poprzedniej wersji ROM. 

• Like 1

Zainstalowałem. Pokazuje sie jako wersja stabilna. Inne aplikacje, ikony, animacje. Brak spolszczenia w niektórych systemowych aplikacjach.

Niektóre ikony mają nadal białą obwódkę - jak to zmienić?

Edited by Slawek189
9 godzin temu, sebakiller napisał:

Sławek już masz aktualizacje OTA? czyli że pojawiła Ci się aktualizacja na telefonie?

Tak, pojawiła się. 

Multiwindow jest nareszcie. Oraz przycisk wielozadaniowości -szybki dwuklik powraca do poprzedniej aplikacji co pozwala na szybkie przełączanie miedzy dwoma aplikacjami :)

Po za tym dużych zmian nie widzę. Po nocy bateria spadła ok 2-3% więc jest dobrze. Gps łapie szybko, może nawet szybciej w budynku.

Na chwilę obecną co zauważyłem, zostały usunięte skróty do ustawień (miałem skrót do Użycia baterii, już go nie ma). Tryb jednoręczny najpierw należy włączyć w ustawieniach aby skrót home+lewy, home+prawy zadziałał. Bateria po nocy na duży plus, jak i szybkość działania.

@sebakiller raczej trafiłeś w punkt kiedy ona przyszła. Ustawienia fabryczne nie mają nic do rzeczy.
Jedyny minus tej aktualizacji to że nie wszystko jest przetlumaczone. Zwłaszcza nowe opcje. Reszta jest na duży plus :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, robertos76 napisał:

Jak ściągnę aktualizacją, wrzucę na telefon i zainstaluję ją poprzez "Wybierz paczkę aktualizacji" nie będzie problemu? :)

U mnie nie było żadnych problemów wszystko chodzi tak jak trzeba i dane się nie skasowały

• Thanks 1
Zupełnie niczym. Po prostu system aktualizacji udostępnia ją dla użytkowników grupa po grupie(jeśli wszyscy by chcieli ściągnąć na raz to nie wiem jakie musieliby mieć tam łącza ;D). A tu możesz pobrać z ręki i zainstalować.
Czyli po zainstalowaniu paczki wyżej dalsze aktualizacje będą możliwe z poziomu telefonu tak?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• mrosi changed the title to MIUI 9 / 10 Global Stable