Jump to content

Fiszu666

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fiszu666's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Ok dzieki, działa - narazie zostaje na bootwanych twrp'ach póki nie wyjdzie nic oficjalnego od TeamWin i wygląda na to że przynajmniej wtedy nie zostaje sie z ręką w nocniku jak następna iteracja softu bedzie miała podobne problemy z recovery (w locie bootujesz cokolwiek jest najnowszego).
 2. A wiadomo jak to działa gdy instaluje się przez >fastboot boot <recovery img> - czyli wrzucanie systemu przez bootwany twrp a nie zainstalowany? Czy ten nowy twrp z dzisiejszej bety zadziała na tym stable potem?
 3. A próbował ktoś zmieniać te wartości w pliku mixer_paths_tasha.xml? Ponieważ borykam się z podobnym problemem od już kilku wydań miui polska (aktualizacje po clean wipe) i zastanawiam się czy to wina hardware'u czy software'u.
 4. Potwierdzam najnowsza odblokowuję zakładki w Spotify, też mam premium więc nie wiem jak to przekłada się na reklamy. Anyway dzięki fredek
 5. Dla najnowszej paczki tj. 2018_03_29 znowu występuje problem z wyświetlaniem strony Home i Radio w Spotify - pewnie należy znowu usunąć niektóre hosty.
 6. Wielkie dzięki fredek, potwierdzam że teraz wszystko działa poprawnie.
 7. Co do Spotify, niestety najnowsza paczka po aktualizacji chyba blokuje wyświetlanie kontentu z kart Home oraz Radio. Jak co to korzystam z Premium i właściwie od instalacji paczki karty wyświetlają błąd. Jest wersja bez hostów dla Spotify?
 8. Tak mój błąd ponieważ nie doczytałem dodatkowej instrukcji na stronie TWRP o tej opcji z button combo po wgraniu, o dziwo nigdy nie miałem takiego problemu z twrp'em. Mimo to dzięki za pomoc
 9. jak niby można źle flashować skoro przechodzi mi przez proces w cmd, raczej trudno jest pomylić się w 3 linijkach, tutaj log: D:\adb>adb devices List of devices attached 371e0cdb device D:\adb>adb reboot bootloader D:\adb>fastboot flash recovery twrp1.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (26044 KB)... OKAY [ 0.821s] writing 'recovery'... OKAY [ 0.244s] finished. total time: 1.064s D:\adb>fastboot reboot rebooting... finished. total time: 0.001s
 10. Mam problem z flashowaniem TWRP, ściągam tego oficjalnego ze strony miuipolska ale po sflashowaniu recovery nadal pozostaje to stockowe - czarny ekran z wyborem 3 opcji - reboot, wipe data i kontakt z miassistant. W razie czego mam MIUI Global 8.2.2.0 (NCAMIEC) - odblokowanie bootloadera przeszło bez żadnych problemów. Czy w tym wypadku muszę dodatkowo bawić się w china dev i dopiero TWRP po instalacji nie będzie wywalany? a i dodatkowo też próbowałem "oficjalny" ze strony twrp.me i też jest zastępowany po reebocie przez stockowe recovery
 11. Czy ktoś spotkał się z randomowym rozłączaniem WiFi przy sieci 5Ghz?, tzn. niby ikona cały czas wskazuje podłączenie do sieci ale defacto żadne pakiety nie są odbierane. Po podłączeniu do sieci 2,4Ghz wszystko działa płynnie, nie ma żadnych zwiech. Urządzenie zaktualizowane do Globala 8.2.2.0.
×
×
 • Create New...