Jump to content

sharkyleg

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sharkyleg

 1. Używam jednocześnie Mi10 i A52s i między tymi telefonami jest przepaść na korzyść Mi10. Xiaomi jest płynniejsze, szybsze, ma duuuużo lepszy aparat, lepszy czytnik linii papilarnych. Flagowiec sprzed 2 lat jest jednak lepszy niż średniak sprzed roku. Z tym, że oczywiście Mi10 teraz na 2k to już nie bardzo. Wsparcia zaraz w ogóle nie będzie
 2. Tak, 12.5.5.0 to Enhanced. Bateria u mnie trzyma lepiej niż w poprzednich wersjach. Co do możliwości instalowania od razu na 12.0.6 tego nie wiem. U mnie szło po kolei.
 3. 12.5.6 to EEA wydana dla UK, a 12.5.7 z tego co widać na Mi Community to China Stable dla Mi 10 Pro. Ale może jeszcze o czymś nie wiemy.
 4. Ponieważ nie znalazłem w sieci odpowiedzi na pytanie dlaczego mój Mi 10 działa tylko i wyłącznie w 4G (reset do fabryki nic nie dał) postanowiłem zmienić rom Global 12.5.1.0 RJBMIXM na EEA 12.5.1.0 RJBEUXM. Odblokowałem bootloader, ściągnąłem odpowiedni rom, odpaliłem mi flash i zonk, ponieważ pojawił error i komunikat o anti rollback. Faktycznie, sprawdziłem ARB swojego obecnego romu i jest 1, rom EEA, który chciałem zainstalować ma 0. Czy ktoś robił podobną zmianę z sukcesem? Gdzieś, kiedyś na Miui Polska była o tym mowa i niby jeśli ma się ARB 0-3 to zmiana jak moja jest możliwa. Na xda dużo postów, że jednak z tel zrobi się cegiełka.
 5. @wojtkl rozumiem, że masz 12.5.1.0 RJBMIXM? Czyli czeka mnie przywrócenie fabrycznych.
 6. No właśnie nic się nie dzieje. U mojej dziewczyny na Mi9 przełącza się od ręki.
 7. Soft global stable 12.5.1, Mi 10. Zauważyłem, że telefon łapie tylko LTE. Po wyborze preferowanej sieci 3G lub 2G nic się nie dzieje i dalej telefon działa w LTE (tak też pokazuje apka pokazująca status sieci). Przy braku zasięgu LTE telefon siłą rzeczy nie ma go wcale. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
 8. A ja tymczasem założyłem folie od 3mk SilverProtection+. Niby antybakteryjna i niby wzmacnia ekran o 400%. Montowana po uprzednim spryskaniu ekranu dołączonym żelem. Tuż po założeniu wyglądała słabo. Po kilkunastu godzinach wygląda genialnie. Żadnych zacieków, bąbli. Ślizg bardzo dobry, czytnik też prawidłowo i żadne z moich etui z Ali i z Bewood go nie podważają. No i ma się niby regenerować, ale tego nie miałem okazji sprawdzić.
 9. @Bartos jak Ci się sprawuje tą folia Imak hydrożel? I czy fabryczne etui oraz inne etui ją podważają/odklejają?
 10. Jest i pierwszy, na gorąco, wyłapany błąd to niedziałające pływające powiadomienia dla WhatsApp'a
 11. Ja mam ostatniego globala 10.4.2 i oczywiście jest problem z aktualizacją pogody na widgecie, ale co ciekawe czasami pogoda się zaktualizuje. Nie ma w tym żadnej reguły częstotliwości, po prostu czasami w ciągu dnia z 2-3 razy się samo zaktualizuje (bez uruchamiania apki pogody), a czasami potrafi trzymać przez cały dzień stan pogody z poranka kiedy to sam sprawdzam w apce.
 12. U mnie nie ma problemu z udostępnianiem internetu po aktualizacji.
 13. U mnie bateria gorzej niż na 10.2, a oprócz tego przy bardzo jasnych tapetach w górnym paseku z godziną zasięgiem itd czcionka pozostaje biała. Co ciekawe czcionka zegara z pogodą i czcionka ikon prawidłowo robi się czarna. Na 10.2 było ok.
 14. Zainstalowałem. Tak na szybko. Faktycznie wiele zmian nie widać. Procent baterii w ikonce baterii, same ikony jakby trochę mniejsze, no i szybciej odblokowuje z palucha.
 15. Tadam. Jest nowy Global Stable. Jeszcze nie instalowałem, ale na en.miui piszą, że poprawki z listopada i parę drobnych poprawek.
 16. W tamtym tygodniu pojawiła się China stable 10.2 więc bardzo prawdopodobne, że niedługo pojawi się też Global
 17. @martin3z ja przechodziłem z Android 7.0 MIUI 9.2.2.0 bezpośrednio na Android 8.0 MIUI 10. Nic się nie wykrzaczyło i działa prawidłowo choć też nastawiałem się na to, że będę musiał na czysto instalować.
 18. @Gravis ma rację. A w dobrej cenie to teraz jest Mi8 albo OP6.
 19. Czy wszystkim, którzy mają już 9.5.8.0 pojawiają się te powiadomienia systemowe, o których pisze @Bazlo? Wydawało mi się, że w 9.5.6.0 już miało ich nie być.
 20. @olaboga To się trochę nie zrozumieliśmy. Ja odniosłem wrażenie, że Ty masz już 9.5.6.0 i dlatego polecasz "Instaluj wszystko działa". Jak ktoś już może zaryzykował i zainstalował 9.5.6.0 to mógłby się odnieść do największych bolączek 9.5.3.0, czyli grzanie, drenaż, podobno słabsze zdjęcia niż w 9.2.2.0 i dostępność motywów na regionie Polska albo innym z UE. PS: na en.miui.com pojawił się link do romu: http://bigota.d.miui.com/V9.5.6.0.OCAMIFA/miui_MI6Global_V9.5.6.0.OCAMIFA_58d018e649_8.0.zip
 21. @olaboga możesz porównać działanie do 9.2.2.0? Jeszcze siedzę na tym, a ta nowa aktualizacja mi się pokazuje. Czy poprawili grzanie, drenaż i słabsze zdjęcia z wersji 9.5.3.0 o czym wielu pisało? No i co z motywami? Dalej z powodu RODO zablokowane na UE?
 22. U mnie akurat bateria właśnie lepiej niż w 9.0.2.0. Jest stabilniejsza, tzn nie zauważam takiej sytuacji, że po wygaszeniu ekranu bateria schodzi tak jakby był włączony. Taki efekt miał często miejsce właśnie w poprzednim romie, szczególnie w drugiej dobie użytkowania.
 23. @szymam a możesz już coś powiedzieć o baterii, czy jeszcze za wcześnie?
 24. 9.2.3.0 NCACNEK to Chine Stable z tego co widzę.
 25. @przemo5040 widzę oczywiście changelog dla 9.0.2.0, ale czy zauważyłeś jakieś zmiany w trzymaniu na baterii?Jednak po kilku cyklach ładowania, stwierdzam, że 9.0.1.0 gorzej trzyma niż 8.2.2.0
×
×
 • Create New...