Jump to content

dan-tom

Użytkownicy
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dan-tom last won the day on June 18 2018

dan-tom had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Oneplus 3T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dan-tom's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

6

Reputation

 1. Mam to samo, walczę już trzy dni. Coś gdzieś czytałem o Wi-Fi 2,4 GHz, ale w tej kwestii to nie o to chodzi. Podobno zgłoszony problem, mają się w poniedziałek tym zająć, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
 2. Raczej nie, nie nadaje się do sprzedania, porysowane szkło, odklejony wyświetlacz, bateria już nie trzyma tak dobrze, nie opłaca się.
 3. Już wiem jaka przyczyna, odkleił się wyświetlacz, jednak mój zegarek się kończy [emoji6] no cóż, po tak długim czasie użytkowania czas na coś nowego [emoji6]
 4. Coś dziwnego dzieje się z moim zegarkiem, przestały działać wibracje? Miał ktoś tak? W tej chwili mod wolkowa, działał bez zarzutu, ostatnio jedynie po spacerowaniu w górach zegarek padł, po ładowaniu brak wibracji. Czyżby się kończył?
 5. Rzeczywiście, było wyłączone. Ale co zrobić żeby były dostępne zaraz za pogodą przesuwając w prawo? Teraz jest pod menu Alipay.
 6. Nie wiem co się stało, ale po aktualizacji miejscowości w pogodzie zniknął mi dostęp do menu z kalendarzem i kalkulatorem.
 7. Jeżeli użyjesz mi fit od Tomiego to nie będzie problemu, tylko rozparuj wcześniej zegarek.
 8. A czy na prawdę nie ma nikt mi fit bez firmware który można tu wrzucić, wtedy można testować różne mody, a tak z zegarkiem ciągle problemy. Zostałbym na gadgetbridge, ale mi fit potrzebuje do treningów.
 9. Jeszcze gdyby ktoś podrzucił mi fit bez firmware, to byłoby cudownie.
 10. Ma ktoś może Mi fit bez firmware? Chcę testować mod, ale każdy Mi fit wrzuca mi na nowo nowy firmware. Były kiedyś na pierwszej stronie ale już nie widzę. Może ktoś podać? Wersja nie ma znaczenia.
 11. Jak tylko znajdę chwilę, zainstaluję i dam znać jak to wszystko wygląda. Mi fit mod czy oryginał?
 12. Dwa ostatnie słowa mówią dokładnie dla jakich osób on jest (żart androidowców) [emoji6] a tak poważnie, niestety to jest cały ból tego systemu, albo mam iOS i nic poza tym, albo andka i więcej możliwości. O bezpieczeństwie tych systemów się nie wypowiadam, bo to całkiem inna bajka.
 13. Bip 2? Jest już? Bo widziałem tylko nowy Bip lite, bez GPS.
 14. Witam, mam takie pytanie, czy ma ktoś może jakieś fajne świąteczne tarcze którymi może się podzielić? [emoji6] Wiem, że jest tego pełno, ale może ktoś już ma ciekawe i przetłumaczone [emoji6]
 15. A ja zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz, mi fit zmodowany (MrTomi) we wcześniejszej wersji miał problem z synchronizacją treningów, w szczególności takich, których dystans był większy niż 10 km. Przebiegłem 21 km, chciałem zobaczyć trening na mi fit i zaczęły się problemy, zawieszenia zegarka, aplikacji, ogromny drenaż baterii i niestety nie udało się za żadne skarby tego zrobić. Dopiero instalacja oficjalnej aplikacji pozwoliła mi zobaczyć trening w telefonie.
×
×
 • Create New...