Skocz do zawartości

Bateria w Redmi Note 4X


tomi127

Rekomendowane odpowiedzi

@konsolite

Widziałem też można z działu dla Mi 5 pobrać aplikacje gdzie jest napisane jaka wersja aplikacji aktualnie jest. Ja mam coś innego na myśli odnośnie aparatu. Dziś może jak będę miał siły to zajrzę dokładnie na 4pda.ru bo tam masa informacji które nie jest tak prosto ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@konsolite

Na 4pa.ru jest kilka tematów a w nich wiele odnośników to jest ocean informacji które trzeba długo rozpracowywać. Ja aktualnie skupię się na dobrym kernel i custom rom który w sumie już mam a jest nim 

oraz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam w panelu sterowania opcję optymalizuj i tam mi wyskakuje że znaleziono problem z zasilaniem, odnotowano przegrzanie i może to wpływać na żywotność baterii. Dodane zostanie 2% do wyniku jak kliknę popraw teraz. Klikam w to, pokazuje brak problemów z bateria. O co to chodzi?

Edytowane przez Marioosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się więcej screenshotowac ale mam wrażenie że u mnie telefon przewala z czasem pracy na jednym ładowaniu. Używam telefonu do neta i społecznościowek i jest sparowany z miband2.

Screenshot_2017-09-13-17-21-31-614_com.miui.securitycenter.png 

Jak widać na ekranie prawie 7h a bateria jeszcze 70%..

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2017 o 17:27, Wojusek napisał:
Nie chce mi się więcej screenshotowac ale mam wrażenie że u mnie telefon przewala z czasem pracy na jednym ładowaniu. Używam telefonu do neta i społecznościowek i jest sparowany z miband2.
Jak widać na ekranie prawie 7h a bateria jeszcze 70%..

Jaka wersja Miui?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test baterii na najnowszym wydaniu AOSP Extended ze stockowym kernelem AOSP.

Dodam że jestem prądożernym użytkownikiem (WIFI ciągle włączone ciągłe powiadomienia z FB Snapchata Messengera itp) :)

Dodatkowo uruchamiałem parę razy telefon ponownie , korzystałem przez jakiś czas z max jasności (tak to automatyczna czyli ustawiało mi się około 45%) 

Telefon był też dwa razy aktualizowany w TWRP ponieważ wczoraj jak i dzisiaj wyszło nowe wydanie AOSP

Przypuszczam że "normalny" użytkownik był by w stanie wyciągnąć spokojnie te ponad 10h. ;)

Z tego co zauważyłem to Snapchat zjadł mi strasznie dużo baterii bo aż 656 mAh.

Wydaje mi się też że telefon szybciej się ładuje na AOSP oraz dzięki zastosowanej modyfikacji w kernerze (fast charge 2.0) jesteśmy w stanie ładować telefon większym napięciem mając go podłączonego pod USB do PC (normalnie było niecałe 500 mAh a teraz dochodzi nawet do 800 mAh).

Screenshot_20170917-134226.pngScreenshot_20170917-134207.pngScreenshot_20170917-134146.pngScreenshot_20170917-134159.pngScreenshot_20170917-140124.jpg

Edytowane przez Norbix029
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zainstalowaniem FB i w zakładce bateria ustawieniu mu Ograniczaj. Czy wtedy FB nie będzie mi tak wpierdzielal baterii? Nie zależy mi na powiadomieniach.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...