santos

Poszukuję motywu...

Recommended Posts

Dnia 15.03.2017 o 19:56, Xanth napisał:

O, ten też fajowy. I ma, jako jeden z nielicznych 5 ikonek w rzędzie na pasku, a nie 4 ;)

Pixel (full white).

X.

Przed chwila zassałem, bardzo fajny :D Jak masz więcej to możesz podsyłać jak chcesz ja nigdy nie mogę nic fajnego znaleźć w tych motywach :<

To jak ktoś lubi ciemne motywy to ten DFM jest fajny, siatka na pulpicie 4x6 i fajna przezroczysta belka powiadomień. 

Screenshot_2017-03-16-10-10-56-057_com.android.thememanager.png

Edited by RegimeOfTerror

Wie ktoś może o co chodzi, że ikony nie dochodzą do widżetu notatek? 8d981824926834ea63c35efc4eadc782.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Zauważyłem, że podczas dodawania widżetu na pulpit jego zakres jest większy co by tłumaczyło dlatego ikony są tak odsunięte. (motywy zmieniony akurat na tym ss ale to samo jest na każdym) 175f46b34f3b9ed53825690e5cd2002b.jpg

A ja z innej beczki. pobrałem ostatnio dwa motywy z http://zhuti.xiaomi.com tak dla sprawdzenia. Jeden to był ten http://zhuti.xiaomi.com/detail/cc1ce466-04b1-436d-b66b-c14f5fe78402, a drugiego nie umie już znaleźć. Ale chodzi mi o to, że oba miały taki bajer, że po ich ustawieniu wszystko wyglądało normalnie, ale po wykonaniu gestu dwoma palcami do góry po ekranie, pojawiała się animacja i uruchamiało się coś takiego jak "MiSpace", zmieniając całkowicie wygląd pulpitów. W motywie powyżej tak jak widać na screenach, układ aplikacji + dock zmieniał się jak w MacOS, a ten drugi motyw był a'la ModernUi tylko ładniejszy :D. do tego masa fajnych widgetów itd, jakbym zainstalował całkiem inny launcher. Niestety jeden minus - wszystko w krzaczkach. Czy ktoś wie jak można to obejść, lub jak włączyć taki bajer w innych motywach, ewentualnie czy znacie motywy z tą funkcją, które są o ile nie po polsku to przynajmniej in English? Jestem nowy jeżeli chodzi o MIUI i Xiaomi, ale chyba nie każdy motyw ma takie coś, Te do pobrania z fona raczej nie mają takich funkcji...

Szukam motywu z godziną na środku (na górze oczywiście) ekranu blokady. Żeby był czytelny, miał datę nie był po chińsku i nie wariował, oraz nie włączał miliona wibracji. Coś sprawdzonego. Ktoś coś?

EU2016.
(tapeta moja)a446767ca08095e102bcc2280871fdfa.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Szukam motywu, a konkretnie ikon które zachowałyby minimalistyczny wygląd tych oryginalnych ale byłyby nieco bardziej spójne kolorystycznie, tzn mniej odcieni różnych barw itp itd. Jakieś pomysły? :)

Witam

W jaki sposób szukać motywów z siatką ikon  5x6 ?

Edited by tomiq

Ja mam ustawiony motyw Galaxy Note 7 i on też ma siatkę ikon 5x6
b833eb0485707ed15df081794abeeec3.jpg461b46f59607fc3aa5dbede5f9a0acd9.jpg9cdfe9c569b6871636a3e59660b7187c.jpg

Spotkał się ktoś może z ekranem blokady z dużym zegarkiem w którym można odrzucać powiadomienia jak w domyślnym? 

Mam go zainstalowanego, jeżeli wiesz gdzie są przechowywane w systemie to mogę Ci podesłać

Właśnie też mam go w zainstalowany w RN3 i dało się wtedy go ściągnąć a teraz niestety go nie widzę przydała by się instalka.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka

Hah, miałem go w historii pobierania, ale usunięty, kliknąłem ponów i coś tam ściąga, może coś z tego będzie

Trzymaj [mention=10063]Peran7[/mention] Business motyw

Wielkie dzięki motyw już zainstalowałem. Pojawił się jednak problem z zegarem ale będę walczyć dalej d5d6fe4f2d33dd4c16380652e2fcd0c4.jpg

Pewnie masz ustawioną jakąś inną liczbę rzędów w launcherze niż jak jest w tym motywie, ale pomaga tu xmiui, ma opcje skalowania widgetow: przed i po użyciu 

IMG_20170513_102744.jpgIMG_20170513_102819.jpg

Dnia 13.05.2017 o 10:30, Alucard napisał:

Pewnie masz ustawioną jakąś inną liczbę rzędów w launcherze niż jak jest w tym motywie, ale pomaga tu xmiui, ma opcje skalowania widgetow: przed i po użyciu 

Która to opcja w tym xmiui??

witam poszukuje motywu aby górna belka (operator, bateria) była bardziej czytelna trochę powiększona może ktoś posiada to chętnie przetestuję pozdrawiam

Ja używam aktualnie motywu Animax z oficjalnej apki z motywami MIui (ta która jest w ROMie). Może nie jest powiększona górna belka, ale tapeta sprawia, że wyróżnia się ona od reszty pulpitu.

023355dfb08frb7t690469.png.thumb.jpg

3 minuty temu, Conor napisał:

Jest jakiś normalny ciemny motyw który nie wygląda jak gówno ?

Zależy od tego jak to gówno w twojej wyobraźni wygląda. Motyw Mi 5c jest ok. Co prawda domyślna tapeta i ekran blokady nie są ciemne i w dodatku animowane (szarości), ale to można sobie zmienić. Po zmianie ikon (można znależć ładniejsze), tapety ekranu i ekranu blokady jest całkiem spoko.

Jest jakiś normalny ciemny motyw który nie wygląda jak gówno ?

Sprawdź All Black Edge

Wygląda spoko, jedynie lockscreen denny.

Szkoda że nie da się mixować stylów jak to w CM gdzie jest theme engine.

Przecież lockscreen możesz zastosować dowolny.

6 minutes ago, Peran7 said:

Przecież lockscreen możesz zastosować dowolny.

Ale że mogę zastosować lockscreen domyślny z MIUI czy mam instalowac jakąś inną apkę ?

18 minut temu, Conor napisał:

Ale że mogę zastosować lockscreen domyślny z MIUI 

Możesz dowolnie miksować motywy wbudowaną aplikacją. Niczego więcej do tego nie potrzeba.