Jump to content

Poszukuję motywu...

Recommended Posts

• Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Szukałem, szukałem, ale jeszcze nie znalazłem. Na pocieszenie jedynie mogę Ci podać nazwę darmowego motywu w podobnej tematyce wpisz w wyszukiwaniu na telefonie "12 chom sao" Edit

Poniższą odpowiedź o patchu i wersjach mogłeś tutaj napisać dla jasności. Zamiast tutaj się pompować i pisać o geniuszach........

To teraz po polsku, kiedy wytrzeźwiejesz...

Posted Images

Mam jeszcze jedną sprawę, kiedyś miałem zainstalowaną paczkę która zmieniała animacje wygaszania ekranu co na styl wyłączania starego telewizora. Nie wiecie czy jest może dostępna jakaś paczka pod TWRP dla Mi 9?
Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
[mention=45004]Robcik[/mention] muszę poszukać na starym telefonie. Dam Ci znać wieczorem czy znalazłem. Jak dobrze pamiętam to go wziąłem z 4pda ale teraz już nie pamiętam jak tam do niego doszedłem xD
Dzięki. Poszukam na 4pda ale jak byś namierzył przez przypadek to będę wdzięczny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

motyw dfm light ma taki zegarek,

Adria Darka ma podobny widget i z niego korzystałem ale po zmianie telefonu potrafi znikać np po restarcie telefonu. Dlatego szukam jakiejś alternatywy. Sprawdzę jeszcze ten motyw dfm już kiedyś go używałem. Dzięki za sugestię.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
12 godzin temu, nardenis napisał:

Poszukuję motywu krowy będzie miał półprzeźroczyste kafle szybkich ustawień, włączone białe wyłączone pół przezroczyste

To teraz po polsku, kiedy wytrzeźwiejesz...

• Like 2

Poszukuję motywu który, będzie miał półprzeźroczyste kafle szybkich ustawień, włączone białe wyłączone pół przezroczyste

Auto korekta 8 kończenie wyrazów z automatu

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• 4 months later...

Poszukuję motywu o nazwie Epic V2

Na stable był do pobrnia z aplikacji motywy. Teraz zainstalowałem xiaomi.eu i nie umiem go już znaleźć. Jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc z góry dziękuję.

Tutaj film na YouTube gdzie jest zaprezentowany motyw (jedyne co udało mi się znaleźć na jego temat)https://m.youtube.com/watch?v=J7Tj4BVr3w4     

• 1 month later...

Czy jest jakiś motyw naprawdę czarny? Nie szary, nie ciemny....tylko CZARNY. Kontakty, wiadomości, ustawienia mam na czarno, jest w wielu motywach do pobrania. ale chodzi mi o powiadomienia i szybkie ustawienia na czarnym tle. Blo aplikacje sklepu czy inne apki google to raczej się nie da zrobić na czarno tak jak to było możliwe za pomocą substratum (np. na oneplus ) ?