Jump to content

Bizkit81

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bizkit81

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 07/08/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, miałem ten sam problem, po zmianie recovery na w/w jak ręką odjął. Czy instaluje aktualizacje OTA, czy coś przez recovery, brak bootloopa, nie musze za każdym razem factory reset robić, bo telefon się włącza bez prolemu. Poza tym wcześniej musiał do custom recovery wchodzić z kompa przez wiersz poleceń, a teraz włącza się normalnie z poziomu telefonu.
 2. Ja używam aktualnie motywu Animax z oficjalnej apki z motywami MIui (ta która jest w ROMie). Może nie jest powiększona górna belka, ale tapeta sprawia, że wyróżnia się ona od reszty pulpitu.
 3. U mnie aplikacja Millenium Banku miała taką opcje sama w sobie i działało, ale kilka dni temu znikło i nawet w ustawieniach apki tego nie umie znaleźć już, a w iKO od samego początku nie widziałem takiej opcji XiaoRen: sprawa wyjaśniona, to zamykam
 4. A ja z innej beczki. pobrałem ostatnio dwa motywy z http://zhuti.xiaomi.com tak dla sprawdzenia. Jeden to był ten http://zhuti.xiaomi.com/detail/cc1ce466-04b1-436d-b66b-c14f5fe78402, a drugiego nie umie już znaleźć. Ale chodzi mi o to, że oba miały taki bajer, że po ich ustawieniu wszystko wyglądało normalnie, ale po wykonaniu gestu dwoma palcami do góry po ekranie, pojawiała się animacja i uruchamiało się coś takiego jak "MiSpace", zmieniając całkowicie wygląd pulpitów. W motywie powyżej tak jak widać na screenach, układ aplikacji + dock zmieniał się jak w MacOS, a ten drugi motyw był a'la Mo
 5. Bizkit81

  MIUI 7.1.19

  ok. dzięki. jeszcze właśnie nie doszedłem do xposed. dopiero przedwczoraj przebrnąłem przez odblokowanie bootloadera i roota. Pierwszy kontakt z MIUI, ale z telefonu jestem mega zadowolony . a może ktoś dać linka do xposed dla xaomi redmi 4 prime, rom xiaomi.eu najnowszy ?
 6. Bizkit81

  MIUI 7.1.19

  A ja tak z innej beczki... Czy można wyłaczyć wyszukiwarkę z paska powiadomień, albo czy można dodać taką opcje w następnej aktualizacji. Niby nie przeszkadza, ale dla mnie zbędna i razi w oczy przy rozwijaniu paska. Zamrożenie apki w Titanium tylko sprawia, że przestaje ona działać, ale nie znika.
×
×
 • Create New...