Skocz do zawartości

GLOBAL ROM dla Redmi 4 Prime - opinie, oceny


smuf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 1.05.2017 o 10:41, dudek napisał:

U mnie był jeden niespodziewany restart i udostępniony hotspot co jakiś czas zrywa połączenie na kilka sekund.

Nie wiem, czy wpływ na to miała aktualizacja? Wcześniej wszystko działało.

Zrobiłem ustawienia fabryczne i aktualnie żadnych problemów. Po instalacji całego mojego staffu mam wolne 1,6-2 GB Ramu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ustawienia fabryczne i aktualnie żadnych problemów. Po instalacji całego mojego staffu mam wolne 1,6-2 GB Ramu ;-)

1.6 wolnego, nieźle ja powyżej 1.4 nigdy nie wszedłem. Może trzeba zrobić reset. Pytanie czy jeśli zrobię reset, wróci mi też aplikacja miui muzyka. Przez przypadek skasowałem ją na samym początku używania Redmi i chciałbym ją przywrócić jako systemowa, bo ręczne instalowanie z niezaufanych źródeł odpada...

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie telefon ma problem z zaktualizowanie się do najnowszej wersji Miui Global 8.2.4.0. Codziennie w nocy, podejmuje nieudaną próbę aktualizacji. Gdy chcę ręcznie go zaktualizować dzieje się to samo . Ściąga Rom , rozpakowuje go a następnie po restarcie telefonu, wyświetla komunikat - Aktualizacja nieudaną.  Mój Rom to MIUI Global 8.2.1.0 Telefon z globalem kupiony od Goldiego. 

Ma ktoś pomysł? Poradźci co zrobić.

 

Screenshot_2017-05-19-11-06-03-707_com.android.settings.png

Edytowane przez Zbinon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Zbinon napisał:

U mnie telefon ma problem z zaktualizowanie się do najnowszej wersji Miui Global 8.2.4.0. Codziennie w nocy, podejmuje nieudaną próbę aktualizacji. Gdy chcę ręcznie go zaktualizować dzieje się to samo . Ściąga Rom , rozpakowuje go a następnie po restarcie telefonu, wyświetla komunikat - Aktualizacja nieudaną.  Mój Rom to MIUI Global 8.2.1.0 Telefon z globalem kupiony od Goldiego. 

Ma ktoś pomysł? Poradźci co zrobić.

 

Screenshot_2017-05-19-11-06-03-707_com.android.settings.png

Instalacja przez MiFlasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, dudusik napisał:

Witam, mam na swoim redmi 4 pro miui global 8.2 Stabilna 8.2.4.0(MBEMIDL), czy da się wgrać na niego od razu miui stabilne z tego forum, a następnie wgrać dodatki takie jak klawiatura xperia itp?

Jezeli masz TWRP to bez roznicy jaki masz system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forum :)

Od nieco ponad miesiąca jestem całkiem szczęśliwym posiadaczem Redmi 4 Prime/Pro. Jest to moja pierwsza słuchawka Xiaomi i pierwsza styczność z MIUI. Generalnie wszystko pięknie, gdyby nie często wariujący czytnik linii papilarnych, który w ogólnym rozrachunku działa, jak dla mnie, mocno "tak se" - zauważyłem, że wystarczy choćby lekko wilgotny\spocony opuszek palca i już nie łapie - albo jest tylko wibracja, albo zupełny brak reakcji. Niby ponowna kalibracja łagodzi problem na jakiś czas (z moich obserwacji od kilku dni do dwóch tygodni), tym niemniej... zaczyna mnie trochę frustrować, a nadchodzący sezon letni raczej nie wróży, bym zapomniał o tej niedogodności.

Nie wiem czy to ja coś robię źle, czy po prostu "ten typ tak ma". Wszystko możliwe, bowiem jest to też mój pierwszy smartfon z czytnikiem. Soft? Chyba nie ma tu nic do rzeczy - w każdym razie najpierw był Global, potem aktualizowane cotygodniowo Xiaomi.eu.

Jestem w stanie z czystym sercem tę słuchawkę polecić, bo nie wiem, czy w tej cenie dostanie się coś równie wydajnego i dobrze wykonanego. Tylko żeby jeszcze ten czytnik był mniej kapryśny... :/

Aaa, już na starcie napisałem nie w tym wątku. Proszę o przeniesienie gdzie trzeba, jeśli można. :-(

Edytowane przez Frantik
zły wątek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. na stronie z moim urządzeniem pojawil się global ROM, ale z dopiskiem indie version. Wyjaśni mi ktoś czym rózni się od zwykłego globala? Mozna używać tego ROMu w europie? Zainstaluję MIUI Polska, ale chcę sobie poużywać globala, ponieważ słyszałem, że na xiaomi.eu bateria szybciej się rozładowuje. Pozdrawiam. 

Zrzut ekranu (23).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 19:20, koziol2 napisał:

Cześć. na stronie z moim urządzeniem pojawil się global ROM, ale z dopiskiem indie version. Wyjaśni mi ktoś czym rózni się od zwykłego globala? Mozna używać tego ROMu w europie? Zainstaluję MIUI Polska, ale chcę sobie poużywać globala, ponieważ słyszałem, że na xiaomi.eu bateria szybciej się rozładowuje. Pozdrawiam. 

Zrzut ekranu (23).png

Ale na screenie masz zwykłe Redmi 4 nie wersję Redmi 4 Pro vel Prime.

Jeżeli masz wersję Redmi 4 Pro czyli 3/32 GB to masz tu link do Globala:

http://en.miui.com/download-320.html

5959e659ed218_Redmi4Global.thumb.png.a80be6129b2bc5367b6dd9e9e271ccf8.png

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koziol2 napisał:

@Vergiliusz bo ja mam zwykłą wersję Redmi 4 2/16 snapdragon 430 (prada) nie prime. Chodzi mi o to czy ten Global ROM India version działa w europie i ma polski język. 

Skoro Global to powinien mieć z tym że pewnie w przypadku ustawienia regionu na Indie będą aktywne dodatki przygotowane tylko dla nich. Z tego co pamiętam to informacja o rozgrywkach polo, zanieczyszczenie powietrza, pogoda chyba taka jak w wersji China gdzie można dodać poprawki do aktualnych wskazań, doładowania przez sms itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, koziol2 napisał:

@Vergiliusz to myślisz, że mozna spróbować? Chcę sobie poużywać z 5dni globala a potem xiaomi.eu i ssprawdzic który mi lepiej pasuje  

Może zadaj pytanie wprost do @Acid bo nie chciałbym żebyś przez moją niewiedzę zbrickował telefon ale wydaje mi się, że nie powinno być problemu, w końcu to Global dla tego modelu z dodatkami specjalnie dla Indii.

Edytowane przez Vergiliusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...