Jump to content

Bambek1

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bambek1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Gdzie się ustawia taką możliwość?
 2. Witam. Czy istnieje aplikacja w którą mogę wklepać listę zakupów np. spożywczych a ona zasugeruje mi w jakim sklepie "ten koszyk" wyjdzie najtaniej? Wiem, że są aplikacje gdzie wklepię pojedynczy produkt i mi znajdzie, że jest on w promocji np. w sklepie X. Proszę nie mylić tego co szukam z planerem zakupów, gdzie można sobie stworzyć listę, takie rzeczy wolę mieć na kartce co by przypadkiem w czasie zakupów smartfon nie spotkał się z terakotą...
 3. No pojechali z tym wskaźnikiem równo. Po aktualizacji zauważyłem jeszcze jedno, powiadomienie SMS czasem odtwarza głośno a czasem bardzo cicho. Chyba to była ostatnia aktualizacja jaką zainstalowałem. Skończyło się wsparcie i pier...lą takie buble. Po następnej aktualizacji okaże się, że niektóre funkcje przestaną działać.
 4. W najśmielszych snach bym nawet nie przypuszczał, że to wynik regulacji unijnych. Piszę całkiem serio nie pojmuję tego.
 5. Tak też wczoraj uczyniłem ale dopiero po ponownej instalacji MIUI 10 z ustawieniami regionu Indie. Widocznie na regionie Polska aktualizacja MIUI 10 poszła z błędami. W zależności od ustawień regionu USA, Rosja, Indie można przebierać w motywach do woli, na któryms z innych regionów poszedł nawet ten motyw, który na regionie Polska nie chciał się ładować. Widocznie Region Polska jakiś ułomny musi być.
 6. A ja np wolę ciemne tło w telefonie chociażby w ekranie ustawień czy sms, żeby nie waliło wieczorem po oczach a którego obecnie ustawić nie mogę i też używam telefonu normalnie. Po prostu xiaomi puściło gniota i tyle. Patrząc jak wygląda wsparcie chociażby w kwestii aktualizacji "andka" dla mojego r4p dawno postawiłem krzyżyk na tej firmie. Firmę dopadła sraczka modelowa co kilka miesięcy nowy model a wsparcie dla reszty kuleje. Nie żebym nie mógł się doczekać kiedy mi się słuchawka rozpadnie ale następny fon nie będzie już spod znaku xiaomi.
 7. Moja rada nie instalować. Wpierdo..iłem się na tą minę. Potwierdzam wszystkie powyższe problemy. Dodatkowo u mnie brak możliwości zmiany motywu, wywala komunikat "nie można połączyć z siecią" a jak połączę z siecią to krzyczy "nie można dodać konta". Rozpieprzyło cały układ ikon losowo po wszystkich ekranach, ustawiło motyw na domyślny a w nim tylko 4 ikonki w rzędzie wchodzi na ekranie. Jeden wielki shit ta aktualizacja. Więcej innych problemów na razie nie zauważyłem ale myślę, że to dopiero początek... P.S. Może ktoś z Was wie gdzie znaleźć poradnik jak zrobić downgrade do miui 9? Nie można zmienić nazw operatora sieci. Używam 2 kart sim, poprzednio mogłem nazwać sobie dowolną nazwę dla każdego z nich lub np. przypisać symbol obrazkowy a teraz nie przyjmuje zmian tylko wyświetla kreski pionowe.
 8. Pewnie będziecie mnie z rechotem wytykać "palcyma" ale niech ktoś mi wyjaśni jakie jest praktyczne zastosowanie split screena oprócz popatrzenia sobie na dwie aplikacje w tym samym czasie? Bo jakoś tak nie widzę praktycznego zastosowania tego dla mnie. P.S. Po aktualizacji w liście połączeń brak polskich tłumaczeń zamiast "wczoraj" mam "yesterday". Bateria raczej trzyma normalnie po 21 h mam zużycie 8%. 11.09.2018 Czas pracy 4 dni 19h stan aku 44% więc po aktualizacji nie zjada nadmiernie aku, działa normalnie.
 9. Dziś będę ładował akumulator pod wieczór, a wynik za kilka dni - dam znać. Do tej pory było to do 6 max 7 dni trzymania także cierpliwości. Ogólnie po ponad 1.5 roku użytkowania słuchawki stwierdzam krótszy czas pracy o około 1-2 dni. Trochę także używam internetu teraz więcej i to także ma wpływ na krótszy czas pracy. Po tym ładowaniu "poświecę się " i nie będę używał netu na telefonie, zobaczymy dam znać.
 10. U mnie też jak na razie 9.6.1.0 MBEMIFA (zaktualizowane wczoraj) brak zauważonych problemów. Po aktualizacji normalnie odpalił, jak coś zauważę, że nie działa podzielę się uwagami chyba, że mnie ktoś uprzedzi.
 11. Jest cos takiego jak licznik pakietów pozwala się zorientować czy to już ten moment.
 12. Jak sytuacja uratowałeś fona? Ja swojego wtedy resetowałem może z 8-10 razy raz po raz (nie pamiętam dokładnie) aż w końcu po którymś wstał. Póki co działa normalnie, tzn. normalnie może nie do końca bo nie odgrywa dzwonków przypisanych do kontaktu (raz odgrywa przypisany 3 razy ogólny losowo) ale da się użytkować.
 13. Niestety fixowanie dzwonków trwa nadal. Zmiana folderu nie pomogła. Chyba muszę już z tym żyć. Aktualizacja 23.04.2018. Dogadałem się ostatnio ze znajomym i też ma identyczny problem z dzwonkami. Jemu - jak twierdzi - zrobiło się to po którejś aktualizacji, poza tym zauważył, że telefon zamula w codziennym użytkowaniu. Czyżby xiaomi przejęło politykę zgniłego "japka" znaczy się iPhona? U mnie przynajmniej nie zamula.
 14. Przyznam się, że trochę majty mi pożółkły. Zgrywam wszystko na kompa z tego dziada... Dziękuję Ci z całego serducha Kolego Orjon za podpowiedzi jak zresetować fona. Ale jakaś przyczyna tego stanu rzeczy musiała być. Czy to zwiastuje jakieś problemy?
 15. Nie działa. Tkwi zawieszony na tym ekranie. Daje radę resetować przy pomocy kombinacji 3 klawiszy vol+vol-power ale ciągle po uruchomieniu jest komunikat "proces system nie odpowiada". P.S. Jakieś jaja z tym telefonem. Nagle po nie wiem już może piątym albo siódmym resecie po kolei odpalił jak nowy i wszystko zadziałało.
×
×
 • Create New...