Jump to content

loituma

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by loituma

 1. Witajcie Próbuję pomóc moim rodzicom w wyborze odpowiedniego dla nich odkurzacza autonomicznego. Od dłuższego czasu (w zasadzie kupiłem go jak tylko się pojawił w chinach) jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Roborock S50. Zrobiłem próbę sprzątania u rodziców w mieszkaniu i w zasadzie zdał egzamin na piątkę. Mama jest zadowolona z efektów i stwierdziła, że czas na zmianę swojego starego odkurzacza. Jest tylko jedno ale. Z racji wieku rodzice nie korzystają z internetu. Mama w prawdzie ma smartfona, ale obsługa odkurzacza z aplikacji absolutnie nie wchodzi w grę. Zresztą nie mają w mieszkaniu dostępu do WiFi. W związku z powyższym szukam czegoś bardzo prostego w obsłudze, z wydajnością w sprzątaniu nie gorszą jak Roborock S50. Mopowanie nie jest konieczne. Niestety mam świadomość, że większość tych maszyn, jeśli nie ma dostępu do WiFi i bez aplikacji jest jedynie protezą "inteligentnego" odkurzacza. Ale może pojawiło się coś od Xiaomi, spełniającego moje wymagania. Ja niestety wypadłem już z rynku i nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Dzięki za info. Jeśli doprze lukam, to aktualnie mamy 8.2.4.0.MBEMIDL (MIUI8) Ale czytałem w kilku różnych miejscach, że użytkownicy chwalili się wersją 8.2.5.0 Chciałem to zweryfikować.
 3. Ponawiam pytanko, bo zostało bez odpowiedzi...
 4. U mnie (właściwie w tel mojej córy) czytnik działa nadzwyczaj dobrze. Wręcz fenomenalnie. Lepiej niż w moim iPhonie. Jaka jest w tej chwili najnowsza wersja global rom na ten telefon?
 5. Panowie... takie lamerskie pytanko... czy aktualizacja miui przez ota usuwa dane z fona?
 6. Uszanowanie kolegom. Mam Redmi 4 Pro z syfmiui: Wystąpiłem z prośbą o odblokowanie BL i czekam na zgodę. Podpowiedzcie tylko proszę, czy na tym romie mogę podjąć próbę odblokowania BL?
 7. Witajcie. Czy jest jakiś skuteczny sposób na WiFi Calling z T-Mobile na Redmi 4 pro? Fon działa na MIUI 8 Global
×
×
 • Create New...