Jump to content

SperQu

Użytkownicy
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

About SperQu

 • Birthday 10/08/2000

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 4 Pro

Recent Profile Visitors

922 profile views

SperQu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

18

Reputation

 1. @kujaw A na czym siedzisz dokładnie, bo myślę o zmianie miui na coś innego.
 2. SperQu

  Xiaomi Redmi 4

  Jezeli chodzi o menu to tak, po wgraniu bedzie polskie menu, co do sieci plus, nie maja oni dosc sporo B20, w swoim Redmi4Pro nie zauwazylem problemow z siecia, caly czas siedzi na LTE.
 3. Mi teraz na xiaomi.eu 7.9.14 potrafi wyciagnac nawet 12h SoTu przy LTE i WiFi.
 4. http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=3994# Coś takiego?
 5. Co do czytnika, to też tak mam, lekko mokry/spocony/ubrudzony i już nie łapie, polecam jeśli używasz tylko jednego palca dodać go kilka razy, będzie lepiej łapać. Co do pozostałych u mnie nie występują
 6. Jak tam u was z SoTem na MIUI 9?
 7. A moze sprobuj tak jak na dole poradnika jest zresetowac ustawienia SELinux edit. *) Uwaga! dla osób, które często po świeżym zainstalowaniu, lub aktualizacji systemu miuipolska/xiaomi.eu mają błędy np. z aplikacją aparat w smartfonie oto rozwiązanie problemu (Naprawa ustawień SELinux): Wchodzimy w TWRP (Recovery): dostaniesz się już tam z poziomu systemu w smartfonie wchodzisz do folderu: Narzędzia -> Aktualizacje -> klikasz w trzy pionowe kropkiw prawym górnym rogu -> Uruchom w recovery] następnie wybieramy uruchom ponownie. Gdy już smartfon uruchomi się w TWRP w głównym jego menu wchodzisz w opcję:Zaawansowane -> Uprawnienia -> Przesuń, aby naprawić - przesuwasz trzy niebieskie strzałki w prawo, na końcu wchodzisz w opcję Restart i wybierasz System co zrestartuje cię do systemu Miui8. Patrz poniższe screeny:
 8. Telefon ma odblokawany BL, nie jest to przypisane do żadnego konta... Teraz po prostu bez żadnego logowania lecisz od 9 kroku w poradniku
 9. (*) Uwaga! dla osób, które często po świeżym zainstalowaniu, lub aktualizacji systemu miuipolska/xiaomi.eu mają błędy np. z aplikacją aparat w smartfonie oto rozwiązanie problemu (Naprawa ustawień SELinux): Wchodzimy w TWRP (Recovery): dostaniesz się już tam z poziomu systemu w smartfonie wchodzisz do folderu: Narzędzia -> Aktualizacje -> klikasz w trzy pionowe kropkiw prawym górnym rogu -> Uruchom w recovery] następnie wybieramy uruchom ponownie. Gdy już smartfon uruchomi się w TWRP w głównym jego menu wchodzisz w opcję:Zaawansowane -> Uprawnienia -> Przesuń, aby naprawić - przesuwasz trzy niebieskie strzałki w prawo, na końcu wchodzisz w opcję Restart i wybierasz System co zrestartuje cię do systemu Miui8. Patrz poniższe screeny:
 10. Zmień ROM i sprawdź, to w 99% wina syfmiui.
×
×
 • Create New...