liarein

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by liarein

 1. Gumowa rączki Ci blokuje. Odsuń ja trochę od manetki gazu.
 2. Ok. Spróbuję tego. Tak swoją drogą mam wrażenie, że komunikat ten pojawia się w momencie gdy stracę połączenie z telefonem. Tak mi się wydaję. Sprawdzam to. Staram się teraz mieć cały czas telefon w zasięgu. Zobaczę czy moja teoria ma sens.
 3. Jak ja odmówię to w 5/10 przypadków zegarek nadal działa. W pozostałych przypadkach pomimo działającego bluetootha aplikacje się nie łączą do zegarka. Muszę zrestartować bl. Także kicha.
 4. Mam od jakiegoś czasu problem z mifitem a tym samym z poprawnym działaniem zegarka. Jeśli się nie mylę zaczęło się to od upgrade'u do androida 9. Co jakiś czas pojawia mi się info jak poniżej: Mi fit chce wyłączyć mi bluetooth. Jak odmówię to efekt jest taki, że bluetooth niby działa ale zegarek już nie jest połączony. Ani mi fit ani Amazfit tools nie jest już w stanie się połączyć. Muszę wyłączyć i włączyć bluetooth. Strasznie mnie to denerwuje. Nigdy nie wiadomo kiedy przestanie mi działać połączenie. Ktoś miał coś podobnego? Telefon to Mate 10 pro.
 5. Mi fit wersja 3.4.6 Czy może ktoś sprawdzić jak działa alarm? Bo wydaję mi się, że coś sie u mnie popsuło. Alarma się włącza, wibruje dosłownie przez kilka sekund i przestaje. Tylko się dalej świeci ekran. Wcześniej chyba wibrował o wiele dłużej.
 6. Pytanie do posiadaczy nowego miband 3. Czy pasek w tej wersji jest lepszy niż w dwójce? W poprzedniej wersji paski pękały, wypadał taki plastik ze środka i opaska już nie trzymała pastylki. Z tego co widzę teraz opaska wchodzi niejako w środek pastylki. Jak to trzyma? Nie ma tendencji do wypadania? Jest to stabilne?
 7. 170 km i właśnie mi poszła pierwsza dętka. Kicha. Miałem nadzieję, że wytrzyma trochę dłużej. Jak tak będzie mi co miesiąc - co 200 km siadać dętka to słabo to widzę. ;-(
 8. Dzisiaj zegarek przestał mi liczyć kroki i sen. To tak na prima aprilis? Powiadomienia działają. Zrobiłem update do 1.1.14 ale nic się nie zmieniło. Ktoś ma podobny problem?
 9. Ktoś może instalował wersje Mi Fit 3.3.0.2? Były jakieś problemy? Ktoś używa tej wersji? Mam pewien problem z połączeniem BL i chciałbym sprawdzić czy to może być problem mi fita w wersji 3.2.9. Do wcześniejszych nie chcę się na razie cofać.
 10. Zrobiłem update do 3.2.9 i jak na razie wszystko w porządku. Wróciłem z językiem polskim na telefonie. Zegarek działa. Także chyba w porządku. (mam wersje international)
 11. Do tego zniknęła informacja o czasie od ostatniego ładowania. Jest tylko procent baterii.
 12. Mam to samo. Porażka. Coś popsuli w aktualizacji. 3.2.8
 13. ok. Rozumiem, że masz na mysli te urządzenia: https://www.gearbest.com/smart-light-bulb/pp_257678.html https://www.gearbest.com/alarm-systems/pp_659226.html Czyli czujnik ruchu + gateway + żarówka i w apce to wszystko co chcę mogę sobie poustawiać?
 14. Doradźcie bo już gubię się w tych wszystkich urządzeniach xiaomi. Chciałbym uzyskać następujący efekt. Taka żarówka Xiaomi Yeelight https://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html ma się uruchamiać na ruch. Do tego chcę zdefiniować czas po jakim ma się wyłączyć przy braku ruchu. Tu i ówdzie widziałem, że niby da się to zrobić. Pytanie jakie urządzenia potrzebuję. Do tego chciałbym korzystać z tego urządzenia: https://www.gearbest.com/living-appliances/pp_364494.html Xiaomi Mi Magic Controller Potrzebuje w takim przypadku tego całego xiaomi gateway? Reasumując. Wchodzę do pokoju i żarówka się sama odpala plus wyłącza przy braku ruchu (5-10 min np). Do tego sterowanie manualne za pomocą Xiaomi Mi Magic Controller. Da się?
 15. W wersji 3.2.5 mifit działa mi bez vpn'a dostęp do tarcz. Czy ktoś może to potwierdzić u siebie? ;-D Bo może to przypadek i jak kiedyś, na początku, będzie chwilę działać i przestanie.
 16. Wgrałem normalnie mi fit Mi Fit 3.2.5.1 (dzisiaj już Mi Fit 3.2.5) i zrobił mi się upgrade do 1.0.45. Wcześniej miałem Mi Fit 3.2.4 i fw był chyba 1.0.33. Jakoś tak.
 17. Zainstalowałem mifit 3.2.5. Upgrade fw do 1.0.45 poszedł bez problemu. Tak samo upgrade GPS. Także u mnie działa. Przypomnienia ok, choć dla mnie bezużyteczne. Jedyne co zauważyłem to możliwość usunięcia pojedynczego przypomnienia w zegarku. Wcześniej tego nie było. Tak wiem, że w modyfikowanych to już jest ale ja używam oryginalnych FW. No i jakby bateria dłużej działa.Wcześniej około 2-3 procent dziennie. Teraz od upgrade'u od soboty wieczorem do teraz zeszło mi 2%. Trochę zbyt pięknie aby było prawdziwe.
 18. Ok, sekundy to rozumiem. A jakieś inne elementy? Teoretycznie to wszystko obrazki, nie odswieżają się tak często.
 19. Czy któreś z elementów na tarczy ma wpływ na większe zużycie baterii? Czy tarcza czarno-biała może zużywać mniej energii niż kolorowa? Pytam, bo zmieniłem ostatnio tarczę i jakby wzrosło zużycie baterii. Może ilość elementów ma znaczenie? Wydaję mi się, że poprzednio miałem około 2% na dzień a teraz jakby 2 razy więcej. Możliwe? Czy zbyt się czepiam?
 20. No właśnie tak mam. hmm... Teraz odznaczyłem i zaznaczyłem z powrotem automatyczną lokalizację i pogoda się pojawiła na tarczy. Dziwne. Muszę poobserwować.
 21. Jaka może być przyczyna, że pogoda a dokładnie temperatura raz pojawia raz znika mi z tarczy? Miałem kilka tarcz i na każdej to samo. FW mam oryginalny, nie podmieniałem na inny. Mi fit 3.2.3 ale w poprzedniej też miałem ten problem. W samym zegarku oczywiście pogoda jest jak najbardziej widoczna. Tylko na tarczy jest kłopot. W prawym dolnym roku jest temperatura. w pliku konfiguracyjnym mam: "Weather": { "Temperature": { "Current": { "Number": { "TopLeftX": 103, "TopLeftY": 150, "BottomRightX": 167, "BottomRightY": 129, "Alignment": "TopRight", "Spacing": 2, "ImageIndex": 11, "ImagesCount": 10 }, "MinusImageIndex": 30, "DegreesImageIndex": 31 } } },
 22. Jeśli zły wątek to przepraszam ale czy ktoś ze zdolnościami graficznymi przerobił by mi tarczę https://amazfitwatchfaces.com/watchface/watchface/view/?id=739 na nazwy dni tygodnia po polsku lub angielsku? Dodatkowo dodał znacznik statusu bluetooth i procent baterii? Dni oczywiście w formacie skróconym.