Jump to content

liarein

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About liarein

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gumowa rączki Ci blokuje. Odsuń ja trochę od manetki gazu.
 2. Ok. Spróbuję tego. Tak swoją drogą mam wrażenie, że komunikat ten pojawia się w momencie gdy stracę połączenie z telefonem. Tak mi się wydaję. Sprawdzam to. Staram się teraz mieć cały czas telefon w zasięgu. Zobaczę czy moja teoria ma sens.
 3. Jak ja odmówię to w 5/10 przypadków zegarek nadal działa. W pozostałych przypadkach pomimo działającego bluetootha aplikacje się nie łączą do zegarka. Muszę zrestartować bl. Także kicha.
 4. Mam od jakiegoś czasu problem z mifitem a tym samym z poprawnym działaniem zegarka. Jeśli się nie mylę zaczęło się to od upgrade'u do androida 9. Co jakiś czas pojawia mi się info jak poniżej: Mi fit chce wyłączyć mi bluetooth. Jak odmówię to efekt jest taki, że bluetooth niby działa ale zegarek już nie jest połączony. Ani mi fit ani Amazfit tools nie jest już w stanie się połączyć. Muszę wyłączyć i włączyć bluetooth. Strasznie mnie to denerwuje. Nigdy nie wiadomo kiedy przestanie mi działać połączenie. Ktoś miał coś podobnego? Telefon to Mate 10 pro.
 5. Mi fit wersja 3.4.6 Czy może ktoś sprawdzić jak działa alarm? Bo wydaję mi się, że coś sie u mnie popsuło. Alarma się włącza, wibruje dosłownie przez kilka sekund i przestaje. Tylko się dalej świeci ekran. Wcześniej chyba wibrował o wiele dłużej.
 6. Pytanie do posiadaczy nowego miband 3. Czy pasek w tej wersji jest lepszy niż w dwójce? W poprzedniej wersji paski pękały, wypadał taki plastik ze środka i opaska już nie trzymała pastylki. Z tego co widzę teraz opaska wchodzi niejako w środek pastylki. Jak to trzyma? Nie ma tendencji do wypadania? Jest to stabilne?
 7. 170 km i właśnie mi poszła pierwsza dętka. Kicha. Miałem nadzieję, że wytrzyma trochę dłużej. Jak tak będzie mi co miesiąc - co 200 km siadać dętka to słabo to widzę. ;-(
 8. Dzisiaj zegarek przestał mi liczyć kroki i sen. To tak na prima aprilis? Powiadomienia działają. Zrobiłem update do 1.1.14 ale nic się nie zmieniło. Ktoś ma podobny problem?
 9. Ktoś może instalował wersje Mi Fit 3.3.0.2? Były jakieś problemy? Ktoś używa tej wersji? Mam pewien problem z połączeniem BL i chciałbym sprawdzić czy to może być problem mi fita w wersji 3.2.9. Do wcześniejszych nie chcę się na razie cofać.
 10. Zrobiłem update do 3.2.9 i jak na razie wszystko w porządku. Wróciłem z językiem polskim na telefonie. Zegarek działa. Także chyba w porządku. (mam wersje international)
 11. Do tego zniknęła informacja o czasie od ostatniego ładowania. Jest tylko procent baterii.
 12. Mam to samo. Porażka. Coś popsuli w aktualizacji. 3.2.8
 13. ok. Rozumiem, że masz na mysli te urządzenia: https://www.gearbest.com/smart-light-bulb/pp_257678.html https://www.gearbest.com/alarm-systems/pp_659226.html Czyli czujnik ruchu + gateway + żarówka i w apce to wszystko co chcę mogę sobie poustawiać?
×
×
 • Create New...