cuben1ty

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery

Recommended Posts

Okej czyli podumowując to zamawiam ten telefon (ten link co wyzej) wybieram opcje Saeller shipping methody płace przez przelewy24 omijam vat (na 100% xd ?) i czekam spokojnie na paczke . I po włączeniu mam wgrany orginalny global rom z polską wersją ?

Jeśli bierzesz darmową przesyłkę to czekasz miesiąc + możesz dostać VAT a przy Seller Shipping Method czyli tzw. EU Express nie płacisz VAT i przesyłkę masz w ~10 dni roboczych. Po włączeniu masz globala z polską wersję, którego i tak później po odblokowaniu bootloadera warto zmienić na xiaomi,eu

@tpawel Kurde pokaż mi ten standard :) Bo jakoś u mnie standard to 40-60 dni (i nie mówię tylko o jednej kategorii - mówię o wszystkim co zamawiałem)

• Like 1

@tpawel Kurde pokaż mi ten standard  Bo jakoś u mnie standard to 40-60 dni (i nie mówię tylko o jednej kategorii - mówię o wszystkim co zamawiałem)

U mnie telefon 10dni, mi band 14, jeszcze nigdy nie czekałem 40dni

Wysłane z mojego Mi-4c

Jak napisał @Uri0550 - zaczyna się robić offtop. Wracamy do tematu i nie piszemy o rzeczach niezwiązanych z Redmi Note 4 i Mi Note 2.

[EDIT]

1 godzinę temu, Uri0550 napisał:

@mrosi 
Tak apropopo to temat dotyczy redmi 4 a nie redmi note 4 :)

Ponownie proszę moderatora o zmianę tematu, bo dyskusja dotyczy Redmi NOTE 4!

Mnie ciekawi jak tam ten Helio nowy. Wydajność będzie dobra, bo X10 jest wystarczający. Ale co z GPS? Sensorami? Żyroskopem? W RN2 jedyne na co narzekałem to słaba dokładność GPS, fixa łapie nawet w domu, ale gdy chodzisz z telefonem w kieszeni to pokazuje cuda. Gdyby w X20 to poprawili, to może bym i się skusił w przyszłości. 

I tak cały czas liczę na Note 4 Pro, najprędzej pewnie za kilka miesięcy do pół roku, chociaż plotki może szybciej zaczną krążyć.

8 godzin temu, galakty napisał:

Mnie ciekawi jak tam ten Helio nowy. Wydajność będzie dobra, bo X10 jest wystarczający. Ale co z GPS? Sensorami? Żyroskopem? W RN2 jedyne na co narzekałem to słaba dokładność GPS, fixa łapie nawet w domu, ale gdy chodzisz z telefonem w kieszeni to pokazuje cuda. Gdyby w X20 to poprawili, to może bym i się skusił w przyszłości. 

I tak cały czas liczę na Note 4 Pro, najprędzej pewnie za kilka miesięcy do pół roku, chociaż plotki może szybciej zaczną krążyć.

• Like 1

No nieźle,tak naprawdę progres zerowy w stosunku do rn3pro. Trochę lepsze zarządzanie ramem. Czekam na sample z aparatu. Coś czuję że cena zaraz spadnie. Póki co te 25-35$ różnicy w zależności od wersji jest praktycznie niczym nie uzasadnione

A jeżeli chodzi or rn3pro to między werją 3/32 a 2/16 duża różnica ;d ? I czy warto dokładać te 100zł do 1GB ramu,bo 16GB pamięci mi wystarczy a jak coś to jest jeszcze SD .

Podobno ten redmi note 4 miał mieć usb topy C a ma zwykle więc, różnica jest mała między nimi.

Sony Z3

Tesciu szukal na szybko sluchawki bo mu padla a dali mu oferte jakiegos naprawde prostego szajsunga co przez 3 lata splaci sama suchawke 1200zl... Kupilem w technosie rn3pro jest zadowolony... 

Odnosnie abonamentow... W plusie jestem jakos 17 lat... 6kart sim... W zeszlym roku nie wytrzymalem... Tyle lat i abonament taki jak dla przecietnego goscia z ulicy do tego topowy samsung czy htc ~ 1600 ... zlozylem wypowiedzenie i zeszlismy na 19zl z groszami brutto za karte, wszytkie krajowe free + sms/mms free i na kazdej karcie 30giga... 

Edited by technik
  • Like 1

9 minut temu, technik napisał:

Tesciu szukal na szybko sluchawki bo mu padla a dali mu oferte jakiegos naprawde prostego szajsunga co przez 3 lata splaci sama suchawke 1200zl... Kupilem w technosie rn3pro jest zadowolony... 

Odnosnie abonamentow... W plusie jestem jakos 17 lat... 6kart sim... W zeszlym roku nie wytrzymalem... Tyle lat i abonament taki jak dla przecietnego goscia z ulicy do tego topowy samsung czy htc ~ 1600 ... zlozylem wypowiedzenie i zeszlismy na 19zl z groszami brutto za karte, wszytkie krajowe free + sms/mms free i na kazdej karcie 30giga... 

A jak to się ma do r4 / rn4 / mn2? :)

• Like 3

1 godzinę temu, Joker99 napisał:

Czyli z tego wynika,że między tymi telefonami nie ma prawie żadnej różnicy xD

W wydajności procesora może i tak... GPU jest szybsze w snapie, gry będą działać lepiej.

Druga kwestia to bateria, czekam na jakieś precyzyjne porównania, zapewne będzie "ciut" gorzej niż przy SD.

Generalnie nie ma tragedii jak na mtk. Ktoś się orientuje ile czasu mija od premiery tel do premiery global romu? (o ile w ogóle będzie?;-))

Bierzcie pod uwagę, że RN3 na Snapdragonie nagrywa filmy 4K i ma lepszy aparat. I X20 dostał słabe GPU do współpracy. Dla mnie dopiero kolejny Redmi na Snapie będzie opłacalny, w tej chwili ciągle RN3 Pro najlepszy.

Po raz trzeci proszę moderatora o zmianę tematu wątku na adekwatny do dyskusji - brak członu "NOTE" w temacie! Wszyscy piszą o Redmi NOTE 4, istniejącym telefonie, a w temacie wciąż jest "Redmi 4". Po co wprowadzać ludzi w błąd?

Edited by latet

@latet Jakby się zastanowić to dobry jest temat - a wszyscy piszą o złym telefonie.

Bo rn4 już miał premierę a r4 i mn2 jeszcze nie - więc to o nich powinno się tu pisać - a o rn4 powinien powstać osobny wątek

Bierzcie pod uwagę, że RN3 na Snapdragonie nagrywa filmy 4K i ma lepszy aparat. I X20 dostał słabe GPU do współpracy. Dla mnie dopiero kolejny Redmi na Snapie będzie opłacalny, w tej chwili ciągle RN3 Pro najlepszy.

Tylko pokaż mi procek snapa, który mogliby wsadzić do rn4pro? Snapa 820 nie dadzą, chyba że 652 tego odswiezonego i produkowanego w 14nm.

11 godzin temu, latet napisał:

Po raz trzeci proszę moderatora o zmianę tematu wątku na adekwatny do dyskusji - brak członu "NOTE" w temacie! Wszyscy piszą o Redmi NOTE 4, istniejącym telefonie, a w temacie wciąż jest "Redmi 4". Po co wprowadzać ludzi w błąd?

Mylisz się. To użytkownicy rozpętali dyskusję o Note 4. News, a ściślej jego pierwszy post, zawierał link do źródła traktujący o Mi Note 2 i Redmi 4. :)

Ergo, użytkownicy powinni zweryfikować dyskusję,a nie moderatorzy tytuł wątku...

• Like 1

6 minut temu, mrosi napisał:

Mylisz się. To użytkownicy rozpętali dyskusję o Note 4. News, a ściślej jego pierwszy post, zawierał link do źródła traktujący o Mi Note 2 i Redmi 4. :)

Ergo, użytkownicy powinni zweryfikować dyskusję,a nie moderatorzy tytuł wątku...

OK, widzę, że posty o RN4 zostały wydzielone do innego, nowego wątku. Moje "prośby" można więc śmiało usunąć, teraz to już tylko śmieci.

11 godzin temu, tpawel napisał:

Tylko pokaż mi procek snapa, który mogliby wsadzić do rn4pro? Snapa 820 nie dadzą, chyba że 652 tego odswiezonego i produkowanego w 14nm.

820? :D 

650 albo właśnie 652. Dla mnie i tak będzie to lepszy wybór, niż X20. Nawet jeśli okaże się wolniejszy w aplikacjach, to będzie dla mnie lepszy. Do tego najprawdopodobniej dostanie lepsze GPU. X20 ma mizerną grafikę, co z tego że proc mocny, jak w grach będzie pewnie odstawał.

pytanie brzmi czemu to jest china version skoro niedawno to była zwykła wersja

po prostu trzeba raczej poczekać

a wracając do tematu ciekawe co z tym redmi 4, fajnie jakby w tym roku wyszedł ze snapem

Edited by moth

820?  

650 albo właśnie 652. Dla mnie i tak będzie to lepszy wybór, niż X20. Nawet jeśli okaże się wolniejszy w aplikacjach, to będzie dla mnie lepszy. Do tego najprawdopodobniej dostanie lepsze GPU. X20 ma mizerną grafikę, co z tego że proc mocny, jak w grach będzie pewnie odstawał.

''konsekwentnie' to snap 652 dla wersji pro

Pozdrawiam

ZibiK

Guest
This topic is now closed to further replies.