Wdzn

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Wdzn

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Zamówiony. B20 miły dodatek, z tego co widze telefon jest dłuższy o 2mm co samo w sobie nie jest problemem, problemem będą casy które raczej nie będą pasować... No i android 6.0 z pudełka też spoko. W razie czego po testach mogę opchnac w stanie funfel nówka;-)...
 2. Może na IFA teraz w Berlinie zaprezentują... ale coś cicho na razie:-( nie widzę nawet konferencji w schedule
 3. Nie ma sensu czekać x25 to trochę wyżej taktowany x20;-), zresztą nie sądzę żeby taka wersja powstała Note 4. Generalnie jeśli nie zależy Ci na wydajności układu 3d możesz śmiało brać.
 4. Nie grzeje się, nie wiadomo czy będzie wersja z SD.
 5. Wdzn

  Redmi note 4

  Ten sam producent, zakładając że hardwarowo to to samo daje pogląd na wydajność w grach;). Ot ciekawostka, może kogoś zainteresuje.
 6. Wdzn

  Redmi note 4

  By mistake z telefonu... chyba udało się podmienić.
 7. Wdzn

  Redmi note 4

  Ten sam procesor w zasadzie, wydajność będzie zbliżona. Tragedii nie ma;)
 8. też się czaiłem... i niestety;-). Czekam na ich odpowiedź w temacie.
 9. Wdzn

  Redmi note 4

  Skoro wydzielony wątek o RN4... ciekawostka
 10. W wydajności procesora może i tak... GPU jest szybsze w snapie, gry będą działać lepiej. Druga kwestia to bateria, czekam na jakieś precyzyjne porównania, zapewne będzie "ciut" gorzej niż przy SD. Generalnie nie ma tragedii jak na mtk. Ktoś się orientuje ile czasu mija od premiery tel do premiery global romu? (o ile w ogóle będzie?;-))
 11. Możesz dać jakiś namiar z porównania baterii w redmi pro i redmi note 3 pro? Z tego co ja widziałem to note 3 pro działa dłużej...:)
 12. Może i ma niższy proces litograficzny... ale wydajnościowo to nie wiem jak to będzie... najważniejsza bateria, przy SD650 jest rewelacyjna, tutaj myślę, że będzie nieco gorzej;-) - http://www.gsmarena.com/meizu_pro_6_and_m3_note_battery_life_tests-blog-18456.php tutaj dramat...;(
 13. to było pytanie do specjalistów, a nie stwierdzenie;-)...
 14. Ten helio x20 to jakaś straszna padaka w porównaniu do sd650?...