Jump to content

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery

Recommended Posts

• Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

się zrobił wątek o wszystkim, tylko nie o R4 i MN2

A jak to się ma do r4 / rn4 / mn2?

Kolejny off top. W normalnych warunkach sprzęt tanieje w pierwszych miesiącach sprzedaży, lecz nieznacznie, potem cena jest utrzymywana aż do wejścia nowego modelu, tu raczej jest spadek zamówień i po

Posted Images

Kiedyś rzeczywiście - strach był z kijem do mediateka podejść

Osobiście ja po moich doświadczeniach z helio x10 w note 2 sam przestałem już na nich patrzeć krzywym okiem i nie rezygnowałbym już teraz z góry z ich oferty

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

38 minut temu, penetratore napisał:

W sumie to teraz xiaomi upodobniło się do Samsunga w kontekście ilości wydawanych wersji... Z dwóch, trzech modeli teraz mamy dwa trzy razy więcej :(

Ciekawe ilu klientów (na zakup nowych słuchawek) przez to tracą. Bo np. mnie tracą... Ponieważ za każdym razem, gdy już prawie jestem zdecydowany dokonać zakupu, to pojawia się zapowiedź nowszego, ciekawszego modelu i znów stwierdzam "no to poczekam". I tak już czekam prawie 3 lata... Nie sądzę, abym był jedyny...

Chyba poczekam na premierę Note4, zobaczy się. Jeśli będzie coś fajnego + cena nie wyższa niż teraz to biorę

A jak nie to 3 na pewno stanieje.

Robiąc offtop:

jakieś spostrzeżenia odnośnie tego sklepu https://www.xiaomiforsale.com/pl/order ?

Na wielką obniżkę note 3 nie licz. Co miało spaść to już spadło i cena utrzyma się na tym samym poziomie +/- 5$ (promocje sklepów).

Z kolei jeśli chcesz czekać na note 4 to zakładając, że pojawi się 25.08, najwcześniej trafi do sprzedawców pewnie w drugiej połowie września i to też z ceną jak zawsze po premierze 2x wyższa niż po jakimś czasie na rynku - czyli na mniej niż 200$ z początku bym nie liczył

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

Ja po wielu nadziejach na RN2 na MTK powiedziałem sobie, nigdy więcej MTK. RN3 Pro dostał Snap Camerę, ma 4K, inne ficzery itp itd, GPS lepiej działa, sensory i wszystko. Wolę słabszego Snapdragona niż te Helio X20 na 10 rdzeniach.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...