cuben1ty

Specyfikacja Xiaomi Redmi 4 i Mi Note 2 oraz data premiery

Recommended Posts

Codziennie na noc podpinam tel na szafce nocnej Tak że na rano mam zawsze full. Tak to bym sobie tylko odłożył na szafce i rano budzik bez podłączania.

Co do głośników to chyba nie trzeba tłumaczyć.

Chyba Redmi 4.

Oczywiście Note 4 będzie miał MTK X20, znowu Mediatek, matko. Czyli trzeba czekać na Note 4 Pro na Snapie. 

Chyba Redmi 4.

Oczywiście Note 4 będzie miał MTK X20, znowu Mediatek, matko. Czyli trzeba czekać na Note 4 Pro na Snapie. 

Ciekawe którego snapa tym razem wsadzą, może 652 tego odświezonego

Kiedyś rzeczywiście - strach był z kijem do mediateka podejść

Osobiście ja po moich doświadczeniach z helio x10 w note 2 sam przestałem już na nich patrzeć krzywym okiem i nie rezygnowałbym już teraz z góry z ich oferty

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

57 minut temu, tpawel napisał:

Ciekawe czy dadzą jakieś lepsze aparaty

Aparaty są dobre, oprogramowanie nie.

W sumie to teraz xiaomi upodobniło się do Samsunga w kontekście ilości wydawanych wersji... Z dwóch, trzech modeli teraz mamy dwa trzy razy więcej :(

38 minut temu, penetratore napisał:

W sumie to teraz xiaomi upodobniło się do Samsunga w kontekście ilości wydawanych wersji... Z dwóch, trzech modeli teraz mamy dwa trzy razy więcej :(

Ciekawe ilu klientów (na zakup nowych słuchawek) przez to tracą. Bo np. mnie tracą... Ponieważ za każdym razem, gdy już prawie jestem zdecydowany dokonać zakupu, to pojawia się zapowiedź nowszego, ciekawszego modelu i znów stwierdzam "no to poczekam". I tak już czekam prawie 3 lata... Nie sądzę, abym był jedyny...

@latet

Xiaomi straciło pierwszą pozycję na rynku w Chinach, więc chcą wydać jakiś dobry telefon w niskiej cenie. 

@penetratore

Samsung wydaje mnóstwo telefonów, których potem nie wspiera żadnymi aktualizacjami a Xiaomi jednak zapewnia wsparcie dla modeli sprzed kilku lat (oczywiście jest kilka wyjątków).

Heh, to mi zabili ćwieka. Już, już miałem kupować Note3Pro, a tu zapowiadają następną "generacje".

Nie wiem co robić. Kupować fajną trójkę, czy czekać na czwórkę

3 minuty temu, cincin27 napisał:

Ale to jest następca Redmi 3 a nie Redmi Note 3 Pro.

Chyba rzeczywiście nie mam się o co obawiać :-D:-D

@21szymi

Teraz Redmi Note 3 Pro i tak nieźle potaniał. Moim zdaniem takie czekanie na nowy telefon nie ma sensu, bo co chwilę wyjdą jakieś nowe technologie, nowe procesory i ciągle będziesz odwlekał zakup.

Plotki były, że Note 4 będzie miał MTK, a zwykły 5 calowiec Snapa. Więc o ile nie zrobią Note 4 Pro, to posiadacze Note 3 Pro nic nie stracili. 

Chyba poczekam na premierę Note4, zobaczy się. Jeśli będzie coś fajnego + cena nie wyższa niż teraz to biorę

A jak nie to 3 na pewno stanieje.

Robiąc offtop:

jakieś spostrzeżenia odnośnie tego sklepu https://www.xiaomiforsale.com/pl/order ?

Na wielką obniżkę note 3 nie licz. Co miało spaść to już spadło i cena utrzyma się na tym samym poziomie +/- 5$ (promocje sklepów).

Z kolei jeśli chcesz czekać na note 4 to zakładając, że pojawi się 25.08, najwcześniej trafi do sprzedawców pewnie w drugiej połowie września i to też z ceną jak zawsze po premierze 2x wyższa niż po jakimś czasie na rynku - czyli na mniej niż 200$ z początku bym nie liczył

Wysłane z Redmi Note 3 Pro

3 godziny temu, cincin27 napisał:

Jest wątek z opiniami o tym sklepie w dziale dyskusje o sklepach.

Dzięki, jeszcze nie całkiem ogarnąłem forum.

I on ma być na mtk, więc takiego wsparcia od dev nie będzie mieć jak ma teraz note 3 pro, który już dostał cm13.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Ja po wielu nadziejach na RN2 na MTK powiedziałem sobie, nigdy więcej MTK. RN3 Pro dostał Snap Camerę, ma 4K, inne ficzery itp itd, GPS lepiej działa, sensory i wszystko. Wolę słabszego Snapdragona niż te Helio X20 na 10 rdzeniach.

Dokładnie tak samo, mam nadzieję, że Redmi 4 jednak będzie na snapie, jeśli nie to trzeba będzie zamówić Redmi 3S albo może Redmi Note 3 Pro.

Guest
This topic is now closed to further replies.