Menntu

Mi Band 2

Recommended Posts

6 godzin temu, sondejmarek napisał:

A w MiFit w zakładce opaska v2 - na wciśnięcie "wykryj opaskę" też brak wibracji? Wtedy padła vibra. Sprawdźcie na innym telefonie. I jak trzeba to naprawa gwarancyjna.

Tu działa za każdym razem. Ale nie wibruje i nie pokazuje na wyświetlaczu gdy przychodzi połączenie/sms.

W moim przypadku wibracji po prostu brak - zarówno przy parowaniu jak i powiadomieniach.
Oddawać na serwis czy lepiej po prostu zwrócić za niezgodność z ofertą?

Mam już :)

Wchodzimy w ustawienia telefonu. Aplikacje. Odszukujemy aplikację Mifit - dajemy jej uprawnienia na sms.

Działa :)

6 minut temu, wirewolf napisał:

W moim przypadku wibracji po prostu brak - zarówno przy parowaniu jak i powiadomieniach.
Oddawać na serwis czy lepiej po prostu zwrócić za niezgodność z ofertą?

Spróbuj sparować najpierw z MiFit 2.0.0 (niedostępna już w Google Play). wtedy u mnie się sparowała. Później aktualizacja na 2.14 lub 2.15.

Tu masz aplikacje:

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-technology/

@milenium17

milenium17

wgrałem starszy soft. Sparował się bez problemu ale dalej nie ma mowy o wibracjach.

Proponuję jeszcze sprawdzić czy jest wibracja po osiągnięciu celu i pomiarze tętna - powinna być.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Opaska jest sparowana i przychodza powiadomienia ale bez wibracji. Dziś wysłane do serwisu TECHNOS. Zobaczymy co za proponują 

Miband notify & fitness w wersja 3.1.0 pro właśnie otrzymała wsparcie dla Miband 2. Taką przynajmniej dostałem informację. Przyjdzie mój to potwierdzę

XRN2 by Tapatalk

Ja mogę potwierdzić iż ikoną od powiadomienia SMS działa już poprawnie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Hej,

Czy ktoś korzysta z Tool & Mi Band z GP? Czy można ustawić inne ikonki pod powiadomienia? Czy można zmienić kolor wyświetlanych ikon? Czy ikonę/wibrację gdy jest przychodzące połączenie można zmienić na w trakcie a nie jak jest dotychczas 3 sek po.

Dzięki za info.

Chyba wydaje Ci się, a już na pewno "biały" na renderach...

Mój MiBand 2 wyświetla powiadomienia i godzinę w kolorze lekko niebieskawym. Myślałem że to standard...

Ciekawe. Powinno być 😕 może podróbki tak mają 😐

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Gdzieś czytałem zaraz po premierze że są dwa kolory ponoć na Chiny miał być niebieski a reszta świata biały

Meizu M2 Note

U mnie biały/ecru. Ciężko jednak zrobić fotkę oddajacą wiernie barwę. Drugie zdjęcie wyświetlone u mnie na AMOLEDzie oddaje w 100℅ to co widzę w świetle dziennym.

d48af90f8753a53f2c503bb9b8a411b3.jpg89b013fb99532a8076409de179cf05d9.jpg

Kurcze, czyli jednak byłem w błędzie - monochromatyczny displej jednak jest kolorowy 😀

Wysłane z MI5

Witam forumowiczów.

Mam następujący problem: Wczoraj rozładowała mi się opaska jak mniemam do zera. Dzisiaj ją podłączyłem do ładowania. Po 2 godzinach zero kontaktu z opaską, nic się nie pokazuje na wyświetlaczu, telefon jej nie widzi. Co moge zrobić? Tak jakby nie chciała się włączyć w ogóle :/

@shail

Ładujesz z kompa, ładowarki, powerbanku? Pokombinuj, lodówka to jakieś czary które mogą raczej zaszkodzić pojemności, nie wkładaj czasem do zamrażarki. Naprawa gwarancyjna.

Dacie namiar na paski, w 1 miband  kopie paska były bardzo słabo zrobione jak się mają te które macie do oryginalnego.