Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ZduneX25 napisał:

Zobacz czy endomondo wykrywa miband2.

Tak, endomondo wykrylo opaske jako "czujnik bluetooth SMART". Polaczenie zostalo ustanowione. Za godzine wybieram sie na spacer, to sprawdze jak opaska zbiera dane.

opaske musialem rozlaczyc z MiFit przed polaczeniem z endomondo. Nie obsluguje dwoch aplikacji.

Edytowane przez daniel.swider79
poprawka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, daniel.swider79 napisał:

Oczywiscie ze dziala. Ja mam np ustawiony wzor i opaske mam na prawej rece. Gdy biore telefon w dlon, wyswietla sie juz odblokowany ekran. Dziala identycznie jak w poprzednich wersjach opaski ale prawdopodobnie tylko z telefonami Xiaomi.

Dobrze rozumiem że biorąc telefon do ręki, mając go w odległości powiedzmy max 10cm, masz z automatu włączony wyświetlacz i odblokowany telefon?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem że biorąc telefon do ręki, mając go w odległości powiedzmy max 10cm, masz z automatu włączony wyświetlacz i odblokowany telefon?

W sumie fajna opcja by to była i raczej realna się wydaje tylko żeby xiaomi o tym pomyślało...

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po spacerze z MiBand 2 sparowanym z endomodno. Nigdy nie lubilem tej aplikacji i tym razem rowniez pojawil sie problem. Aplikacja zarejestrowala tylko polowe trasy ale mimo podlaczonego MiBanda nie zarejestrowala danych. Moze nie potrafie tego znalezc ale na glownym panelu nie ma a w ustawieniach caly czas widnieje MiBand 2 jako polaczony. Dziwne. Nastepnym razem przetestuje z MiFit.

Screenshot_2016-06-09-21-32-38_com.endomondo.android.png

Dobra, pokapowalem sie ze nie zablokowalem Endomondo i prawdopodobnie ubilo proces po zablokowaniu telefonu. Mimo to nie ma zadnych danych z opaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponczek, w porównaniu do innych, jest to relatywnie niska cena - jak na ta chwilę. Ja wczoraj zamówiłem za IBG. 40 zeta w tą, czy tamtą nie robi mi różnicy.

Może być jedynie problem z realizacją, bo ciekaw jestem, czy mają na stanie.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, magyarek napisał:

Owszem, ale o czasie nikt nic nie mówił... ;)

Nie? W takim razie przeczytaj pierwszy post w tym temacie.

6 minut temu, t.bone napisał:

Na Ali znajdziesz po 33 dolce, także niczym nie zaskakujesz.

Co do samego MiBanda2, napiszcie jak jest z funkcją budzenia?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Budzi i to skutecznie. Wibracje sa mocne. Nie zuwazylem jednak aby budzil w plytkiej fazie snu przed ustawiona pobudka. Byla taka opcja w poprzednich wersjach MiFit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, t.bone napisał:

No to klops na lajcie, bo liczyłem na tą funkcję...

z X Mi3 vaja tapatok

To ze w aplikacji MiFit nie ma juz tej opcji to nie wina opaski. Masz jeszcze np MiBand Tools w sklepie Play ktora to apka jest bardzo rozbudowana i mozliwe ze ma wiecej opcji budzika. Ciekawa jest natomiast inna rzecz. Zapomnijcie o zawrotnej ilosci krokow rzedu 10 tys dziennie itp. Nowy algorytm zlicza kroki duzo skuteczniej i to 4 razy (!!!) skuteczniej. Opaske mam na prawej rece i wykonuje ta reka wiele czynnosci w ciagu dnia. Od momentu gdy uzywam Mi Band 2 liczba krokow spadla z ponad 10 tys dziennie do 2-3tys. Opaska nie naliczy juz machania reka czy wykonywania innych czynnosci poza chodzeniem. Zdecydowany PLUS!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibg na pewno ma na stanie, ja miałem 9 czerwca już opaskę w domu. Inna para kaloszy, że W jednej się wysrało firmware, czyli problem znany z pierwszej generacji. A druga nie potrafi wyświetlić stanu baterii. Wszystko inne tak, ale baterii nie. Zawiesza się wyświetlacz nim wyświetli procenty. Zobaczę co kumpel na to i reklamuję ewentualnIe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie tylko mój przypadek, na forum w rożnych miejscach jest sporo tematów o tej problematyce.

Jak możesz to zostaw telefon w innym pomieszczeniu niż przebywasz z opaską(tak aby BT nie widział jej i na więcej niż 10 min) i zobacz jak szybko nawiązane jest połączenie po ponownym znalezieniu obu urządzeń w zasięgu BT..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tpawel napisał:

Akurat Chińczycy mog kupić tego mibanda za równowartość ok 20$

Racja. My, Europejczycy kupujemy jednak przez portale posredniczace w sprzedazy miedzy Azja a Europa. Niesie to za soba pewne konsekwencje finansowe i logistyczne. Majac mozlieosc zakupu w Chinach bezposrednio chetnie bym skorzystal z takiej okazji. Poki co w Chinach jednak nie bylem a Chinczykiem tez nie jestem. A Ty?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, enesas napisał:

Jak uważacie, opłaca się teraz zamawiać na IBG Miband 2?

Jak myślicie (według tego co kiedyś było z Miband 1s), kiedy stanieje?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Oplaca sie bo bedziesz mial natychmiastowa wysylke. Maja opaski na magazynie. Nie stanieje predko bo Mi Band 2 to calkowita nowosc a nie wersja rozwojowa i przez conajmniej kilka miesiecy bedzie sie rozchodzil jak swieze buleczki. W drugiej polowie roku Xiaomi ma pokazac smartwatcha, wiec pewnie wtedy cena Mi Banda 2 nieco spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, enesas napisał:

Ok. A pytanie. Opaska trzyma się "pewnie" na ręce czy "lata" po niej?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Zalezy jak ciasno zapniesz opaske. Generalnie musi byc ciasno zeby pulsometr dobrze przylegal, ale nie tak ciasno zeby uwierala. Prawidlowo zapieta powinna stabilnie przylegac powyzej nadgarstka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeszcze jedno pytanko (napewno będę z tego korzystał...). Ile mniej więcej trwa "zaskoczenie" że opaska jest w pobliżu i odblokowanie telefonu? Natychmiast po przesunięciu palcem ekran jest odblokowany czy trzeba czekać itp?

PS. Jak byś mógł nagrać filmik jak odblokowujesz telefon z opaska w pobliżu to byłoby super ;) .

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...