PPSS

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About PPSS

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  jeszcze żaden
 1. PPSS

  Mi Band 2

  Proponuję jeszcze sprawdzić czy jest wibracja po osiągnięciu celu i pomiarze tętna - powinna być. Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 2. PPSS

  Mi Band 2

  Wydaje mi się, że problem polega na tym, że endomondo nie wymusza mierzenia pulsu na opasce. Jak wybudzisz z przycisku pomiar pulsu to on się zapisuje w endo natomiast bez tego sensor nie świeci i pomiar jest na wartości "-". MiFit ma własną opcję treningu (lewy górny róg, ikonka biegacza) natomiast ma on 2 cechy, które dla mnie osobiście są wadami: 1. wymusza włączenie GPSu 2. opaska nie zapisuje historii pulsu w pamięci własnej tylko przesyła ją na bieżąco do telefonu. Czyli nie można pójść się przebiec z samą opaską a potem zysynchronizować z telefonem, czy nawet grać w tenisa albo piłkę - bo telefon będzie za daleko i nie puls się nie będzie synchronizował. Generalnie poza w/w zastrzeżeniami opaska jest ekstra. Wyświetla godzinę, daty nie. Podświetla się po podniesieniu ręki. Przycisk jest dotykowy i przełącza pomiędzy trybami. Po włączeniu trybu HR automatycznie zaczyna się pomiar. Można ustawić, które ekrany chce się widzieć w aplikacji MiFit. Do wyboru: Czas, Kroki, Dystans, Kalorie, HR, Bateria. Można ustawić powiadomienia: Telefon, Alarmy (przynajmniej 8, potem nie chciało mi się klikać), Powiadomienia aplikacji (dowolnych), "Sit alert", SMS, opcja wibrowania na powiadomienie, powiadomienia o osiągniętym celu i tryb nie przeszkadzać. Śledzenie snu działa. Łączy się bezbłędnie (Mi4), odblokowywuje bezbłędnie. Materiał fajniejszy, zapięcie pewniejsze, siedzi w opasce lepiej, wydaje się, że nie będzie wypadać jak to się poprzedniej zdarzało. Sensor HR nawet działa. Generalnie w moim doświadczeniu wszystkie optyczne czasem mierzą, czasem nie (choć to też może być wina tego że mam włosy na rękach w ilości jak niedźwiedź mniejwięcej) Jedyną rzecz, której specjalnie jeszcze nie ogarnąłem to kiedy ona wykonuje pomiary pulsu samoistnie i jak to ustawić. Dziwne rzeczy też się dzieją z godzinami pomiarów widocznymi w menu pulsu. Dla przykładu ostatnia doba, godziny pomiarów: Jun 17 12:40 Jun 17 1:48 Jun 17 2:03 Jun 17 2:17 Jun 17 2:21 Jun 17 7:35 Jun 17 9:19 Jun 17 9:55 Jun 17 11:23 Jun 17 12:13 Jun 17 12:16 Jun 17 12"27 Jun 17 1:13 Jun 17 2:48 piszę ten post o 14.06 czyli ostatni pomiar jest jakby może z 13:48? tylko z błędem strefy? Ale pomiar z 7 jest ręczny i faktycznie była 7:35. W tej chwili w ogóle aplikacja podaje mi nie prawidłowe dane. Jakby nie odczytuje prawidłowo wartości pulsu - opaska pokazuje 55, aplikacja 84 (1. wynik jest prawdziwy). Jak ktoś wie coś więcej o ustawieniach samoistnych pomiarów albo o tym czy jest w ogóle potencjał sprzętowy żeby opaska zapamiętała pomiar ciągły pulsu z treningu to niech da znać. Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.
 3. Cześć, mam od jakiegoś czasu MiBanda i po jakimś miesiącu intensywnego użytkowania w wakacje oryginalna opaska do niego rozpadła się na kawałki. Postanowiłem więc kupić zamiennik. Mignęło mi parę razy na forum, że MiBanda można w niej zgubić. Początkowo sądziłem, że chodzi o to że samo urządzenie potrafi wypaść z opaski, co zdarzyło mi się parę razy przy oryginale. Szybko jednak zorientowałem się, że po prostu zapięcie rozpina się, ze względu na to, że guma zamiennika jest delikatniejsza/bardziej miękka. Być może sami już doszliście do wniosku jak rozwiązać ten problem - jeżeli nie dzielę się moją metodą na oszczędność paru złotych. Myślę, że obrazki w załączeniu wyjaśnią sprawę dostatecznie. Testuję od kilku dni - na razie nie spadała ani razu. Wcześniej w ciągu kilku dni zdarzało się to kilka razy dziennie.
 4. @OP Zamówiłeś to szkło? Jak wrażenia?
 5. Galaxy Note ma rysik. Mam Note 8.0 i używam go często. To nie to samo, bo Note 8 to jendak tablet, ale trzeba przyznać że ta funkcjonalność w samsungach działa fajnie.
 6. Ja kupiłem od Burizy mi4 3gb 64gb za 1150 chyba, więc w podobnym budżecie jak masz nie tylko mi3 64 jest opcja. Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 7. Czy ktoś z Was posiada pilot BT? Czy jest wodoodporny?
 8. Tu Ale na żywo nie widziałem ofc.
 9. PPSS

  Wybór pokrowca

  A czy ktoś kto ma iPaky może powiedzieć czy można stosować sama ramkę, bez pleckow? Mam drewno z tyłu i nie zależy żeby je osłaniac Ewentualnie może ktoś ma doświadczenie z jakimis silikonowym bumperami na sam obwód telefon? Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 10. Ja się w drony nie bawię, ale jak kupowałem swoją Yi to śledziłęm ten wątek. Powinien Ci chyba pomóc. Sam odległości powyżej kilku metrów nie testowałem, ale raczej ten podgląd pod WiFi nie jest największą zaletą tej kamery. Trochę przycina i jest lag.
 11. Do mnie również dotarła paczka. Wszystko zgodnie z umową. Paczka szła 15 dni (bez wysyłki) przez WER Warszawa. Bez VAT.
 12. No nie wiem czy to jest drewno. Mam dwie sztuki Bamboo i jeszcze któryś ciemny kolor, i owszem, fajne są te plecki, ale mam wątpliwość czy to prawdziwe drewno, czy raczej dobra plastikowa imitacja.
 13. Cześć, ja też się wahałem, ale w rezultacie zamówiłem Mi4 64GB bez LTE od burizy. Telefon mam krótko ale spostrzeżenia jak do tej pory to: -bateria trzyma co najmniej spoko. Jak na razie telefon jest nowy i dużo się nim bawię i np. dziś po całym dniu intensywnego używania zjechało jakieś 30-40% -jeśli chodzi o WiFi/GSM to na razie nie zwróciłem na nic uwagi - więc jest okej. -root: żeby zrobić roota wystarczy poklikać w ustawieniach -gorilla: nie wiem co ten Mi4 ma, chyba coś innego od tej samej firmy, ale są na niego szkła hartowowane (np. na Allegro, bo w budce raczej nie dostaniesz), których po założeniu nic a nic nie czuć. -lagi: wrzuciłem w niego milion aplikacji i bawię się intesywnie na razie płynność na poziomie iOS, czego w żadnym androidzie nie widziałem do tej pory. -gwarancja: w przypadku kupna od Burizy, o ile wiem, gwarancja jest w xioami w chinach (12M). Wiąże się to z odesłaniem telefon do chin niestety. -upadki: tego na szczęście nie miałem okazji sprawdzić -krótko mówiąc - z tego co czytałem - to tak, andoirdy idą w miarę z duchem czasu + xiaomi co tydzień wypuszcza aktualizację do samej nakładki - MIUI. to że androidy są w miarę świeże, oczywiscie nie jest bez znaczenia, jak niektórzy (mam wrażenie) uważają, bo stary system uniemożliwia korzystania z niektórych aplikacji. Wcześniej też miałem HTC, nawet dwa, a moja dziewczyna ma iP6+ i ogólnie uważam że user expirience MIUI na Mi4 jest bardziej zbliżony do iP niż do androida. Działa płynnie, nie ma app drawer, powiadomienia pojawiają się w formie liczników nad ikonami. Na pewno dialer android/miui>>iP, bo jest inteligentne wybieranie. Z wrażeń ogólnych jeszcze mogę wspomnieć o aparacie, o którym czytałem i ogladałem testy i sporo osób twierdziło,że mi4 jest zlibozone jakością do iPhona. Subiektywnie się z tym nie zgadzam i na razie nie miałem w ręku telefonu który robi tak dobrego zdjęcia jak iP6. Ale w Mi4 też jest OK. Powodzenia w wyborze
 14. A czy ktoś z Was na doświadczenia z takim konceptem?