Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Mi Band 2

    Nie wiem, bo wszystkie krzaczki są podobne, ja nic nie zostawiałem, z trudem odnalazłem powrót w menu do normalnego języka. Jak dzwoni osoba z książki to pojawia się jej nazwa, nie nr telefonu. Pojawia się z minimalnym opóźnieniem. Jak ci ponownie wgrało firmware o tym samym numerze, to powinno działać.
  2. Trochę stare te sterowniki, ale do win7 może nie ma lepszych. Na takich w win10 wszystko działa (ewentualnie jak nie działa trzeba przeinstalować i wtedy działa)
  3. Na angielski zawsze, nawet w chińskim romie (bo w sumie nie wiadomo co ty tam masz, telefon, rom itd)
  4. FromWP

    Xiaomi Redmi 4

    Tu nowa krajowa pozytywna recenzja: http://www.dobreprogramy.pl/Szuri21/Test-Xiaomi-Redmi-4-Pro-niska-polka-nigdy-nie-byla-tak-wysoko,77741.html Raczej rzeczowo i obiektywnie napisane.
  5. Tego nie wiem, może ten global według Chińczyków powinien ci wystarczyć, albo za krótko czekasz na odblokowanie, lub masz coś nie tak ze sterownikami.
  6. Jak masz trochę zdolności manualnych to do edl najłatwiej wejdziesz przy pomocy kabla deep flash, jakiś stary kabel usb (+ przejściówka na usb type C chyba w twoim przypadku). https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396 Tym sposobem zainstalujesz rom dev, a czy to pomoże w odblokowaniu tego nie wiem.
  7. FromWP

    Mi Band 2

    No nie jest, właśnie mi się wgrywa firmware, bez restartu, tylko po zmianie języka (nie mam pewności ale chyba ten drugi chiński ustawiłem tym razem). Czyli chodzi tak jak napisałem wcześniej o firmware, które ma niby ten sam numerek a jest inne. Jeszcze szukałem zmian w ustawieniach, ale nie znalazłem, a ID dzwoniącego się po prostu wyświetla, czyli działa!
  8. Prawdopodobnie pyta cię o hasło blokady ekranu które ustawiłeś. To nowe zabezpieczenie od googla czasami się pojawia jak stwierdzi że telefon już był zalogowany na koncie i miał ustawioną blokadę ekranu.
  9. FromWP

    Mi Band 2

    Niestety, tak też robiłem. Może to działa jak się miało starszy firmware, zmiana na chiński nie powoduje wgrania innego firmware, jak jest już to najnowsze, przynajmniej u mnie.
  10. FromWP

    Mi Band 2

    Ja już, miałem firmware 1.0.1.21 i MiFita 2.2.8 który sam się dzisiaj pobrał. Zmieniłem na chiński ale nie chciało wykryć opaski i teraz nie wykrywa też po zmianie na pl. Muszę teraz z tym powalczyć od podstaw, ale to jakoś później. Połączyło się po kilku próbach. Ale nowego FW nie pobrało. Także na razie u mnie to nie działa.
  11. FromWP

    Mi Band 2

    To na jakim firmware zadziałało?
  12. FromWP

    Mi Band 2

    Bo chyba do tego to muszą jeszcze nowy firmware zrobić dla opaski.
  13. Bo Orange to trzeba szerokim łukiem omijać, oni są nie reformowalni, naprawdę szkoda nerwów i czasu. Jak masz telefon z poza ich oficjalnej dystrybucji to zawsze mogą się pojawić problemy. To prawie na pewno problem po ich stronie.
  14. FromWP

    Xiaomi Redmi 4

    Bo to najpewniejsza wersja, aczkolwiek też potrafi zaskoczyć, ostatnio mi zrobiła "flash all" pomimo ustawienia żeby od danych się odczepiła.
  15. Ten czyli "któren" bo nie wiadomo o co chodzi, jedynie błąd działu bo tu o Redmi3/Pro, nie Note.
  16. FromWP

    Xiaomi Redmi 4

    Działa tylko źle, w poradnikach znajdziesz (to Tapatalk tak działa).
  17. Screena to nie ma z czego dać bo googlowy smart lock odpala się tylko przy parowaniu nowego urządzenia bt, albo w mapach, ale ustawienie czegokolwiek nic nie daje. Ręcznie to nie byłem w stanie go uruchomić. Jak chcesz smart loxka w miui to Mibanda musisz sobie kupić, bo tylko z nim działa systemowy (bardzo sprawnie).
  18. Chyba wystarczy zalogować się w Tidalu i odpiąć inne nie używane urządzenia w ustawieniach (wycofać autoryzację). Jak nie da rady w telefonie to przez przeglądarkę w komputerze. Trochę to pokopane i dużo błędów, ale jak się wywali wszystkie urządzenia offline na koncie przez komputer to można autoryzować nowe urządzenie w ustawieniach na telefonie. Pomimo tego że pokazuje jako urządzenie już autoryzowane.
  19. Jak będziesz aktualizował po odczekaniu chwili po ukazaniu się nowego romu to prawda.
  20. Coś masz nie tak z uprawnieniami galerii, musisz tam poszukać, nie jest to raczej problem romu. A aplikacja pliki widzi te zdjęcia?
  21. Jakbyś dał mu szansę i nie przerywał tego "bootloopa" przy aktualizacji to prawdopodobnie wstał by sam szybciej. Przy nie udanej aktualizacji ota najczęściej uruchamia się samoczynnie proces odzyskiwania tego co było przed aktuakizacją i często można to pomylić z klasycznym zapętleniem. Najprawdopodobniej nic złego się nie stało.
  22. To wiem, ale kolega myśli że jak go rozładuje to problem sam się rozwiąże, a sam się nie rozwiąże. Dla mało obeznanej osoby taki kabel to dopiero prawdziwa czarna magia a jego użycie to odczynianie zła.
  23. Nie wiem czy czekanie aż się rozładuje jest dobrym pomysłem, chyba ni to nie zmieni. Najlepiej byłoby wprowadzić go do trybu download (edl) i w tym trybie wgrać od nowa rom Miflashem. Ale musiałbyś dużo dalej zabrnąć w czytaniu poradnika. Takie sytuacje jak twoja nie są normalnością, ale czasami się zdarzają.
  24. Widać nie patrzy jaką ma sieć w trakcie rozmów, ale to znaczy że też nie ma tego problemu, bo potem musi mu szybko wracać do lte.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...