Jump to content

DKFeniks

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

611 profile views

DKFeniks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Wiko & MediaTek jest jak Czaszka na słupie wysokiego napięcia ma odstraszać Na Allegro tylko 1 osoba z 35 milionów polaków kupiła 1 smartfon Wiko to tragiczny wynik.
 2. Przecież w Samsungu też się nie świecą cały czas tylko przy naciśnięciu się podświetlają.
 3. Wystarczy wyłączyć automatyczną jasność i wtedy działa płynnie.
 4. Witam, miesiąc temu kupiłem Redmi 3S od oficjalnego sklepu Allegro za 699zł, a dziś są po 849zł 2/16 Czy cena 699zł to była jakaś promocyjna? Czy stwierdzili, że to dobry telefon i 699zł to było za mało?
 5. Dałem link z modelami, które dostaną Androida 7.0, a Wy czym potwierdzacie swoją tezę, że nie dostanie?
 6. Przecież na oficjalnej apke MIUI Forum można było wysłać Request do testowania Global Beta 7.0 na Redmi 3S. Zresztą nie wiem skąd wy macie informacje, że Redmi 3S nie dostanie 7.0 http://xiaomiadvices.com/xiaomi-phones-android-70-nougat-update/
 7. Akurat Adreno 505 jest bardzo wydajne. Zresztą trwają Global Testy Androida 7.0 dla Redmi 3S więc nie piszcie głupot, że nie będzie Androida 7.0
 8. Witam, istnieje jakaś modyfikacja lub apka pozwalająca na nagrywanie w 4k. 13mpx spokojnie wystarcza do nagrywania w 4k.
 9. Dlaczego niby Redmi 3S nie dostanie Androida 7.0 ma niecałe pół roku i nie ma dostać aktualizacji? Trochę to było by dziwne, nawet Samsung nie porzuca tak modeli.
 10. Androidowa apka do sms to Messenger od Google, ale nie wiem czy jest na smartwatche.
 11. Wiadomo czy Xiaomi będzie brandowany? Bo inne Androidy mają jakiś syf od operatora. A dla przykładu iOS nie ma żadnych śmieci od operatora.
 12. Filmy sferyczne 3D można, ale czy te zwykłe 3D? to nie wiem raczej do nich są potrzebne okulary polaryzacyjne lub inne. Taka mała porada jeśli komuś się zacinają filmy 360 to niech wyłączy automatyczną jasność ekranu, wtedy wszystko działa płynnie.
 13. Szukam mniej inwazyjnej metody. Może Xiaomi ma własny sklep z aplikacjami, albo ze strony producenta można apk pobrać?
 14. Powiedzcie mi jak mam sterować w aplikacjach VR. Google Cardboard mają suwak magnetyczny, Samsung Gear VR ma touchpad, a zwykłe okulary np. Esperanza za 40zł nie mają nic. Niezbędny jest osobny touchpad?
×
×
 • Create New...