galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
A miałeś odblokowane naświetlanie domyślnie, czy nie? Bo na Mi4C domyślnie jest włączone i więcej nie da się wydusić, a jak nie miałeś to widocznie Xiaomi zapomniało zablokować na 1/2 sek.
-
Mhm, a zrób zdjęcie z 8 sekundowym naświetlaniem...
-
Na 7.2.16 GPS działa idealnie, czasem fixa nie może złapać ale szybki test w diagnostyce pomaga, potem połączenie stabilne i nie zrywa
-
Pracowałem jako serwisant CO i wiem, że do takiej pracy bym nie kupił żadnego typowego smartfona, bo po tygodniu by był do wyrzucenia
-
Staroć oparty na wersji MIUI7, czyli jeden pies czy to miui czy custom. Nie licz że ktoś zrobi custom rom i swoje libsy, bo tego nikt nie robi. Ewentualnie ktoś może zmodyfikować obecne, by mieć 30 fps. Ale powodzenia, @latet walczy od dawna, świeża krew więc masz jeszcze pozytywną nadzieję
- 6 239 odpowiedzi
-
Powiedz to posiadaczom Mi Maxa... Uśmiechną się
-
Dla mnie EOL to wtedy, gdy sam producent obniża osiągi, by napędzić sprzedaż nowych telefonów. Z tymi 30 fpsami szło by zrobić, ale musi ktoś mieć kontakt z devsem, bo tak bez testów to nie dam rady nic pomóc.
- 6 239 odpowiedzi
-
Chodziło mu o to że w Mi6 zrobią OIS. Mi5 nie ma szans, End Of Life to już jest.
- 6 239 odpowiedzi
-
Taka polityka, oczywiście Mi5s i Plus mają 30 fps stałe.
- 6 239 odpowiedzi
-
Nie bardzo, bo jednak trochę zmieniają libsy. Np. w Mi4C poprawili auto-focus PDAF, do tego apkę też aktualizują i może się okazać, że te pliki nie podejdą. A custom romy sam widzisz, gdyby brali libsy oryginalne od Sony, to by było 30 fps, a że Xiaomi zmodyfikowało i jest 26 fps, to muszą brać od MIUI te pliki. Da się oczywiście temu zaradzić i na Mi4C defcomk zrobił fixa do 4K. A zapomniałem, w andku 7 podnieśli też bitrate dla 1080p, więc wolę nowe libsy.
- 6 239 odpowiedzi
-
Jak biorą libsy itp z MIUI to ciężko żeby było lepiej...
- 6 239 odpowiedzi
-
O OIS wiadomo od roku, że nie działa, tak samo z obciętymi FPS w 4K.
- 6 239 odpowiedzi
-
xiaomi.eu.
- 6 239 odpowiedzi
-
Od kiedy plusem jest, że nie czujemy telefonu w kieszeni? Ja właśnie muszę czuć, bo inaczej mam wrażenie że go zgubiłem... I jedną ręką idzie obsłużyć nawet 5,5", kwestia wprawy.
-
Po odblokowaniu BL mogą nie działać płatności NFC, jakieś dostępy bankowe itp itd... Ale sam NFC działa. O to pewnie chodzi.
-
Właśnie nie odniesie sukcesu, dlatego takich telefonów nie ma. Nawet kobiety nie chcą czegoś tak małego w torebce (dla nich to może być nawet 7", w torebce wszystko zmieszczą).
-
A bóle głowy zaczęły się po rozpakowaniu telefonu, wcześniej go nigdy głowa nie bolała
-
Żeby dawać "thanks" po polskiemu
-
Najgorsze jest to, że wraz z Samsungiem, taki Huawei też ceny podnosi... Bo po co ma wydawać telefon za 2000 zł, skoro konkurent kosztuje 4000 zł, może dać 3200 zł i też będzie ok i ludzie kupią. Nie ma nic innego jak kupno chińczyków obecnie, bo takie Xiaomi z serii Mi odstaje tylko dźwiękiem i aparatem od topowej konkurencji, zwykłemu człowiekowi wystarczy.
-
Bardzo możliwe, tylko nie wiem czy A5, czy A7 (nie śledzę ich telefonów, widziałem tylko test aparatu właśnie i był no dosyć przyzwoity). To co pokazał Pirzu to tragedia jednym słowem, mój Mi4C za 500 zł go kładzie na kolana Ale to Samsung, doją jak mogą... Niedługo flagowce wyceni na 5 tyś.
-
@Nezumi Któryś "A" miał super aparat, ale tak to tylko topowe Galaxy S mają wyśmienite, reszta to zamulające średniaki.
-
Aż mi się miło na serduszku zrobiło, jak Mi5 zgniótł A5 w aparacie A co to by było gdyby Mi5S tu zestawi z dystrybucji chińskiej.
-
Obsługuje też 1080p 60 fps oraz 4K w HDR 30 fps, a nie 26 fps, jak również RAW.
-
To trzymałeś jakiś syf, bo na MIUI8 telefon dobrze działa.
-
Oni mają 32 sekundy.
