-
Postów
3 995 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
jeśli tak to luks - w sumie powinni dać to w changelogu a chyba nie było jak pamiętam ... dużo problemów z tym było ... ja u siebie tego nie sprawdzałem ale dobrze wiedzieć że poprawili 🙃
-
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
płaciłem za bilet w autobusie - co ciekawe z zablokowanym ekranem - wskoczyło od razu bez żadnych problemów 🙃 jeszcze lepiej to działa jak przez apkę bankową bo tam przy zablokowanym nie idzie ... -
chodzi o przesłanie pliku na serwer? typu jakiś hosting plików? ja korzystam z VPN od adguarda - innego nie używam - korzystam z wifi - w sumie to jedyne co mogę sprawdzić ... upload przez wifi poszedł bez problemu
-
no ciekawe ... czyli zgraja to chyba razem z premiera nowego snapa a dwa z oficjalną premierą stabilnej wersji nowego andka ... czekamy ...
-
myślę że najszybciej u chińczyka np. w oficjalnym sklepie Xiaomi na Ali https://a.aliexpress.com/_EHxMNdd
-
podobnie jak powyżej (mi 11) - ogólnie przez updatera nie szło ściągnąć (kolejki) z serwera głównego tragiczny transfer za to z alternatywnego mirrora (naszego) poszło błyskawicznie (kilka minut) wrzucone przez twrp (tym razem 3 rekordy na czerwono - twrp w najnowszej wersji 7.9) change log dosc ubogi więc raczej ciekawostek w tej wersji nie ma co się spodziewać 🙃 póki co wszystko oki ...
-
może to co jest tutaj pomoże ... tam też jest o tym jak to odszukać / wyświetlić ... https://mi-store.pl/Jak-ukryc-album-w-galerii-smartfona-Xiaomi-blog-pol-1690805380.html
-
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
jasna sprawa - przy najbliższej okazji ... sam jestem ciekawy 🙃 tez dawaj znać jak na coś ciekawego się natkniesz ... -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
jasne ... ja za mało z tego korzystam po prostu 🙃 w sumie jakoś nie ma potrzeby ... apka bankowa sprawdza się znakomicie - przez GP czasami jakiś przelew robię (ale to nawet bez tej aplikacji wallet) przy dłuższym korzystaniu mogłoby być tak jak piszesz ... ale nawet tak z ciekawości zostawię to u siebie i zobaczę co i jak ... -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
przez dwa lata na betach miałem raz problem z płatnościami - coś z apka bankowa było nie tak - przeinstalowanie i ponowna konfiguracja rozwiązała problem - a tak zero kłopotów ... Google pay instalowałem dwa razy - raz żeby sprawdzić problem z płatnością zbliżeniowa i raz żeby sprawdzić czy nie ma problemów z weryfikacja zabezpieczeń - za każdym razem zero problemu ... poważniejszy problem jaki uświadczyłem był z apka tmobila - ale to oni naprawili po zgłoszeniu i wymiana maili ... oczywiście tych apek jest mnóstwo i bardzo możliwe że z jakimiś są problemy ... to już trzeba zgłaszać w miarę potrzeb i tego co się zauważy 🙃 u mnie to pierwszy telefon Xiaomi - kolejny też będzie od nich - jakby mnie szlag trafiał z tym to na pewno bym nie wymienił znowu na ich sprzęt 🙃 -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
no ja w ogóle z Google pay zbliżeniowo nie korzystam ale ostatnio instalowałem specjalnie żeby sprawdzić czy nie będzie problemów z płatnością zbliżeniowa - i nie było - żadnych negatywnych objawów nie uświadczyłem ... mogę wrzucić jeszcze raz i sprawdzić ... -
Xiaomi 13 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
ciekawe ... więc tak - ciągle coś nie działa - nie pamiętam kiedy były z czymś jakieś większe problemy - jeśli były w kolejnej tygodniowej wersji to poprawiano (czyli na bieżąco - stabilne oczywiście trochę później no ale też i nie są wydawane co tydzień ...) - płatności zbliżeniowe zero problemów (tak przez GP jak przez apkę bankową) aktualizacje - wrzucenie przez kompa (tryb fastboot) to rozpakowanie paczki i uruchomienie pliku wykonywalnego ... myślę że przeciętny użytkownik komputera spokojnie sobie z tym poradzi 🙃 instalacja przez twrp to dwa kliknięcia i przesunięcie suwaka ... też nie wymaga wybitnej inteligencji 🙃 co do globala to nie chce tu komentować bo nie widzę żadnego powodu żeby z niego korzystać ... -
Seria Xiaomi 13T z datą premiery. Czego możemy się spodziewać?
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
czyli jednak poprawili specyfikację aparatów w 13T brawo ... czekamy na kolejne modele ... -
Mi11 moduł WiFi przestał działać
Master odpowiedział(a) na andreas wojcik temat w Problemy techniczne
no to zostaje dogadać naprawę serwisową 🙃 a koszt naprawy pewnie będzie uzależniony od tego z czym tak na prawdę jest problem ... możliwe że to cała płytę główną trzeba wymienić ... to już nic nie wymyślimy ... przykra sprawa ale bywały już z tym problemy ... proszę dać znać przy okazji co udało się zrobić i jak to wyglądało w praktyce ... -
Mi 11 lite aparat zacina się w momencie oddalania
Master odpowiedział(a) na piotrekek temat w Problemy techniczne
no tu zostaję tylko wyczyszczenie wszystkich danych aplikacji - nie tylko cache - jak to nie pomoże trzeba czekać na na nową wersję apki aparatu albo zainstalować jakaś alternatywna np. tą od Googla ... nic więcej tu nie poradzisz ... -
u mnie pomogło na to wyczyszczenie wszystkich danych aplikacji (wcześniej czyścilem cache ale to nic nie dało) - teraz jest już oki ... w sumie pierwszy raz tak zrobiłem dla tego panelu sterowania ale jak widać pomogło 🙃 i tak jak piszesz - ostatnie wersje na spokojnie ... ważne że nic nie zepsuli ...
-
dzięki że sprawdziłeś - co ciekawe u mnie dzisiaj bez problemu optymalizacja wskoczyła na 100 procent ... i ten skaner Avasta nie zawiesza się już na tym poziomie co poprzednio ale i tak działa dziwnie bo z tych 11 procent od razu wskakuje na 100 i kończy robotę - wcześniej przelatywał po kolei wszystkie aplikacje a teraz nie ... nie ma takiego procentowego postępu jak powinno być ... też aktualizuje się bez końca 🙃 ot się zbiesil jakoś dziwnie 🙃 no twrp można wrzucić nowsze jak jest - nie sprawdzałem ostatnio czy wyszła nowsza wersja - a i tymi błędami też przecież za bardzo nie ma co się przejmować 🙃 ale ciekawe jest to, że poprzednia rozwojowa poszła bez nich a twrp przecież te same co teraz ... ps. w każdym razie nowa wersja twrp wrzucona - jest też do pobrania przez stronkę miui polska - zobaczymy za tydzień czy będą te czerwone uwagi ... ps2. po restarcie odpaliłem ten skaner Avasta i znowu wisi na 11 procentach 🙃
-
podobnie jak powyżej ... też poprawki już wrześniowe i też błędy (tradycyjne) tylko poprzednia wersja poszła bez nich 🙃 tak przy okazji - panel sterowania - czy ktoś mógłby sprawdzić czy optymalizuje się do 100wy i czy skaner Avast przechodzi do końca? u mnie przywiesza się na 11 procentach a optymalizacja też nie dobija na maksa - jak ostatnio to robiłem było bez tych wskazań / objawów 🙃
-
już dzisiaj? u mnie updater jeszcze nie widzi tej wersji ... ale czekam ... 🙃
-
Mi11 moduł WiFi przestał działać
Master odpowiedział(a) na andreas wojcik temat w Problemy techniczne
raczej mało prawdopodobne ... jak reset do ustawień fabrycznych nie pomoże to zostaje gwarancja / serwis ... -
spoko - to jedna z najlepszych tego typu i nawet wersji darmowej jest świetna 🙃
-
Problem z YouTube, Facebook itp. Xiaomi 12
Master odpowiedział(a) na Kamil Klapa temat w Problemy techniczne
jasna sprawa - ale to aż tak by się przekładało na wydajność i komfort korzystania? jeśli tak to nie wiem co Ci panowie robią jeszcze na globalu 🙃 wywalić to w ch... i emigrować na nasz ... też tak się zastanawiałem po kiego Ci operatorzy jeszcze w te brandy się bawią ... kiedyś to było standardem potem mieli od tego odchodzić ale widzę że nadal ma to się świetnie ... potwierdzam 🙃 -
Note12 pro+ nowy telefon ,bateria w ogóle nie trzyma
Master odpowiedział(a) na Mateusz Barański pytanie w Problemy techniczne
też jestem ciekawy ... podejrzewam że kolega zwrócił telefon (pisał że ma taką możliwość) stąd brak odpowiedzi ... tyle że nie wiadomo czy robił ten reset a jeśli robił to powodem do zwrotu mogło być to, że nic to nie pomogło ... w każdym razie jeśli by pomogło to do tej pory już raczej by dał znać w temacie ... a Ty jeśli zdecydujesz się na reset to napisz czy pomogło czy nie ... takie info jest tutaj zawsze mile widziane ... -
prawdopodobnie to będzie to samo co tutaj https://a.aliexpress.com/_EGyhYsj w takiej cenie można spokojnie zaryzykować ...
-
wskazanie w W to nie prąd tylko moc (prąd x napięcie) ja bym proponował zainstalować apke accubattery, rozładować fona do zera i podłączyć do ładowania - tam będzie pokazana w tej apce aktualna moc ładowania (też prąd oczywiście) - no i zobaczyć jak to wygląda w praktyce ... ewentualnie potem, jeśli jest taka możliwość, sprawdzić na innej ładowarce (kabelek z zestawu jeśli był takowy to raczej mała szansa że coś z nim nie tak ...) problemem może być tak ładowarka jak i elektronika telefonu ... tu zostaję tylko metoda eliminacji ... w ostateczności zmienić ładowarkę albo telefon na gwarancję ...
