Jump to content

przemonk25

Użytkownicy
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

przemonk25's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. Udało się komuś odpalić gcam na Miui 10?
 2. Witam Macie jakieś działające Google camera na Xiaomi Redmi Note 4 x z snapdragonem na Miui 10? Prosze o pomoc
 3. Jest dobra, ale na redmi note 4 bo tam mogę ustawić przytrzymanie home jako blokada ekranu i dobrze działa. Ale jak widać na drugim zdjęciu na a2 lite takiej opcji nie ma... W ogóle dziwna sytuacja bo pobrałem aplikacje Lock screen i na RN4 mogę odblokować palcem a na A2Lite nie. Tak jakby tam zawsze coś blokowało. No chyba że to kwestia androida 8 na A2 Lite i po aktualizacji to się zmieni?
 4. Spróbowałem pobrać ta apke z netu, gesty są odblokowane(w apce ze sklepu są zablokowane) ale przy ustawieniu w gestach i tak widzę ten sam komunikat który widzę w darmowej aplikacji. Czekam na może inne rady Nie ma darmowej opcji blokowania tego telefonu inaczej niż przyciskiem? Haha
 5. Może działa ale w wersji płatnej a 24 zł za to by w ten sposób tylko blokować to trochę drogo Albo jest jakaś aplikacja która pomoże zamiast launchera? Albo jakaś dodająca widżet "blokada" tak jak jest na Miui?
 6. No właśnie w wersji darmowej to nie działa W darmowej jest jak na screenie @carolef o którym launcherze teraz mówisz?
 7. @kwiatos83 mógłbys dać screena jak to ma być ustawione? Bo ten launcher też testowałem i też była taka sama sytuacja Dziwna sytuacja była w Poco launcher. Na redmi note 4 mam tą opcję a na A2Lite jej nie ma...
 8. Jest jakiś launcher który pozwoli na tym telefonie blokować ekran jak na Miui przez przytrzymanie przycisku home dłużej lub przycisku menu? Albo blokować przez podwójne kliknięcie? Bo narazie widzę że tylko blokować da się przyciskiem, Testowałem jakieś launchery to zawsze ekran robi się czarny na 5 s i dopiero się blokuje... A jak się blokuje odrazu to nie działa wtedy czytnik linii tylko trzeba hasło wpisywać. Pomóżcie, bo nie lubię korzystać z przycisku, odzwyczailem się w remdi Note 4
 9. Czy android 9 dodaje możliwość blokowania ekranu podwójnym kliknięciem lub przez np przytrzymanie przycisku home? Daje jakąś inną możliwość zablokowania niż przez przycisk?
 10. Szukam takiego które nie będzie odstawac, odklejac się itd, a z doświadczenia wiem że takie na cały ekran stwarzają problemy, dlatego pytam czy tu też tak jest
 11. Witam Jakie szkło hartowane polecicie do A2Lite? Mam Redmi Note 4 i mam tam założone 3mk Flexible Glass że względu na zaokrąglony ekran. Tutaj jest tak samo? Też to szkło będzie najlepsze?
 12. Mam telefon Xiaomi Redmi Note 4 z snapdragonem. Chcę pobrać stabilna wersję Miui Polska. Który z tych Romów mam pobrać?
 13. Mam wgrany RR-N-v5.8.5-20171130-mido-Final(OLD_LED_DRIVER) stąd: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=214057 i kernel velvet 5.4 i wszystko działa rewelacyjnie. Na ustawieniach pod baterie miałem 11 h SoT-u ale wywala mi aplikacje. Tz. raz na dzień jakaś aplikacja sie zamyka i widzę napis: Aplikacja (nazwa) przestała działać. I mam opcje uruchom ponownie. Jakieś pomysły co zrobić by nie było takich problemów?
 14. A co miałeś na myśli pisząc że nie ma wycięcia na przyciski boczne?
×
×
 • Create New...