Jump to content

vater

Użytkownicy
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vater

 1. Pobrać właściwą wersję cerberusa i zainstalować jako apkę systemową. W cerberusie albo ze swojego konta na stronie cerberusa dajesz polecenie do ukrywania. do pobrania Dodatkowo na stronie cerberusa cały help masz po naszemu.
 2. Ale akcja. Konta zarejestrowane specjalnie dla tych pochwał, dla jednego tylko i wyłącznie posta. A ktoś tu oskarżał piszących o posiadanie dwóch kont w celu skrytykowania kiepsko załatwionej reklamacji. Brzydko to pachnie na kilometr.
 3. Jak kupuję coś na allegro to kieruję się nie tylko ilością negatywów. Ważniejsze jest dla mnie co na negatyw odpowiedział sprzedawca. Kupuję u tego gdzie jest najwięcej skreślonych negatywnych opinii. Oznacza to dla mnie, że sprzedawca potrafi dogadać się z klientem zamiast iść w zaparte. Tu w zaparte idzie się na chama (edycja posta w celu zaciemnienia sprawy, zarzucanie klientowi kłamstwa i nieuczciwości, no i najlepsze - zabranianie ujawnienia korespondencji, przecież nie prywatnej w końcu). Ja takie sklepiki omijam. No i jeszcze jedno. Na tym forum było opisane sporo przypadków uszkodzenia gniazd USB. Czyżby wszyscy oni popsuli te gniazda specjalnie, sobie na złość ? (Siedzę na tym forum jakiś czas i nie mam drugiego konta jakby co)
 4. Ale szybko wyedytowali niewygodne fakty ze swojego wpisu. Już nie ma śladu o pomyłce.
 5. Wejdź głębiej, w karty sim.
 6. Ten co podskakiwał kasy nie dostanie.
 7. Ja tutaj nie napiszę gdzie schowałem aparaturę, Ziobro podsłuch*je.
 8. Ale czy aby teraz nie czaska? 😉 Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 9. Nie miałem go w samochodzie, tam byłby za mało wydajny. Przynajmniej dwie, trzy aplikacje plus non stop świecący wyświetlacz. Używam go w domu tylko w nocy i to nie zawsze. Czujniki nie wariowały, raz miałem problem. Niby naładował do 100%, a za chwile było na 20. Może to nie jego sprawka tylko miui zwariował. Jak go kupowałem to też myślałem o posiadaniu dwóch takich, jeden w domu drugi w aucie, ale jego słaba wydajność przesądziła o zrezygnowaniu z dokupienia drugiego do samochodu. Na telefonie mam założone takie dodatkowe plecki nillkin, one od strony gniazda nic nie zasłaniają.
 10. Masz kogo na literę Ł w kontaktach? Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 11. Jest w opcjach programistycznych. Bezpośredni dostęp. Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 12. Kurde, ale masz problem. To jest telefon dualsim. Telefon nie wie kiedy jaki kaprys będziesz miał i z którego sima będziesz chciał wysłać SMSka. Po to masz wybór po jednym kliknięciu. Dodatkowo jak odpowiadasz na SMSa to podstawia tego sima na którego przyszedł SMS. A jak wymieniałeś z danym numerem SMSy już z obu kart to od razu wyskakuje pole wyboru z której karty chcesz wysłać. Logiczniej być nie może.
 13. Przecie w polu gdzie wyskrobałeś SMSa jak klikniesz w ikonkę SIMA to wyskakuje okienko z wyborem kart SIM. Co u Ciebie jest inaczej ?
 14. Podałem Ci link, prawie na początku masz rozwiązanie.
 15. Mi nic nie ubija. Ja czytam tu o tych wszystkich Waszych problemach i jak na razie to się tylko dziwię czemu mi wszystko działa. Oby mi szło tak dalej i tego też Wam wszystkim życzę.
 16. Odpal titanium, spuść go w tło, idź do panelu sterowania, uprawnienia, rot zaznacz titanium, Odpal titanium, zamknij go i odpal jeszcze raz. Teraz powinien mieć już uprawnienia.
 17. W kontach dodaj konto Google i już masz kontakty. Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 18. Wstyd mi za tego ortografa 😈 Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 19. 7.2.4 kupiona nie hakowana. Robi backupy i je odtwarza, zamraża na fioletowo, wszystko działa jak trzeba. Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
 20. Titanium backup działał i działa na miui. Nie ma co rozsiewać co chwila błędnych informacji.
×
×
 • Create New...