Dziubek

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Dziubek

 • Rank
  Nowy

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Zainteresowania
  IT

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3
 1. Witajcie. Mam problem bo telefon za nic nie chce wołać o PIN do karty sim i mam zonka, zero dostępu do sieci. W ustawieniach chciałem wyłączyć blokowanie kodem PIN ale opcja jest nie aktywna. Jakieś pomysły czemu telefon nie woła PINu i gdzie ewentualnie na nim to wymusić ? Soft był PL z alle drogo od razu przy dostawie. EDYTA : Udało się, któryś reboot z rzędu "wywołał" tą opcję :/
 2. No nie mam, pisałem o tym w pierwszym poście w ostatnim zdaniu. EDIT : Poszło. Dla potomnych, pobierzcie i zainstalujcie sobie aplikacje Kopia zapasowa - Backup , autora Pana Artura Jaszczyka. Warto też mieć konto na Dropboxie by powiązać aplikację z tą chmura.
 3. Niestety za nic nie mogę odszukać w ustawieniach opcji z uprawnieniami :/ Mam MIUI 77 (stabilna)
 4. Witajcie. Mam pytanie odnośnie tego telefonu. Na zrzutach macie taktowanie CPU jako 1.95 a model ten ma 2.2, skąd ta rozbieżność ? Druga sprawa, batreia powinna być Li-po a tutaj jest Li-ion. Czy są różne modele tych telefonów gdzie baterie i taktowania są różne ? Pomijając że 2GB RAM/16 ROM i 3GB RAM / 32 GB ROM.
 5. Dołączam się do poprzedników. Sprawdzona przed chwilą APKa i telefon zielony niczym trawa za oknem EDIT : Tak z ciekawości, czy jest możliwe że mimo iż wyskakuje zielone okno telefon jest nieoryginalny ?
 6. Niestety ale wybierając z Titaniuma MENU -> OPERACJE ZBIOROWE wyskakuje błąd "Przepraszamy, wymagania systemowe nie zostały spełnione. Sprawdź komunikaty o błędach przy starcie". A na starcie wyskakuje info o braku uprawnień administratora. EDIT : Nie pisałem wcześniej, ale w Titanium zmieniałem lokalizację kopii i przy użyciu opcji WYKRYJ, znajduje backupowane aplikacje, tyke że z przywracania lipa jak pisałem wyżej. EDIT 2 : Aplikacje zainstalowałem na nowo ale SMSy / MMSy i z książką telefoniczną dalej walczę.
 7. Witajcie. Mam taki problem, mój stary chinol (Innos D10 - u nas pentagram monster X5) wyrobił swoje i chcę przenieść z niego wszystkie dane i aplikacje do jego następcy. Niestety program do backupu u mnie na Xiaomi nie działa (Titanium backup - brak roota). Testowałem też Helium - App Sync and Backup ale on przy xiaomi woła o podłączenie do PC, po podłączeniu do kompa telefon nie jest widziany. Z tego co wyczytałem to chodzi o "specyficzną" partycję linuxa ext4 której Windows nie obsługuje. I tak mam błędne koło. Czy ktoś wie jak przenieść te dane z jednego telefonu do drugiego ? Pomijam robienie roota na Xiaomi bo był kupiony w PL na alle i nie chcę tracić gwarancji.