Kostas

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Kostas

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4c
 1. W technos dokonałem zakupów dwukrotnie. Za pierwszym razem były to power banki Xiaomi. Zamówione jednego dnia rano, drugiego już u mnie. Tak więc wysyłka ekspresowa. Drugie zakupy to Mi4c. Tu wysyłka trwała trochę dłużej bo 4 dni, ale telefon z wgranym Miui Polska, tak więc trochę to musiało potrwać. W zestawie przejściówka, folią i silikonowe etui. Co do jakości etui widywałem lepiej dopasowane, ale tego nie można się czepiać bo to miły gratis, który wcale nie musiał być dołączony. Plusem jest również fakturka VAT. Dziękuje bardzo i polecam. Na pewno jeśli będę dokonywał zakupu Xiaomi to tylko u nich.
 2. Zamieniłem karty miejscami, teraz do transmisji jest w SIM 1, do połączeń SIM 2. No trudno skoro system tak chce to niech tak ma. Przynajmniej nie muszę patrzeć czy z dobrej SIM wysyłam. Odkrywania Miui ciąg dalszy...
 3. A ilu Hz masz ten telewizor? Już tłumacze, Hz to ilość cykli na sekundę. Wyobraź sobie że masz uderzać 50 razy na sekundę, a kolega obok 60, co z tego wyjdzie? No właśnie obrazowo coś takiego jak nagrałeś. A teraz ty i kolega uderzacie równocześnie, czyli się zgrywacie w częstotliwości uderzeń i wychodzi normalny dźwięk, obraz.
 4. No u mnie zmienia dla wszystkich mimo, że nie wysyłam z 2 SIM. Karty też nie pozamieniane, bo 1 play połączenia, 2 orange transmisja danych. No nic skoro miui tak uparcie chce wysyłać SMS z SIM 2 to włożę tam kartę play. Ehhh.... Żeby urządzenie decydowało jak będzie działać ^.^
 5. Wiem że to dualsim. Jest to dla mnie problem, bo nie po to mam ustawioną SIM 1 jako kartę połączeń z której wysyłam SMS-y i dzwonię, a system sam sobie to zmienia. Co do stwierdzenia że odpowiada z sima na którego SMS przyszedł, zgodzę się, tylko że SMS-y przychodzą na SIM 1 po czym system sobie zmienia cyfrę na 2. SIM 2 to karta kupiona tylko do internetu, nikt nr na nią nie ma.
 6. Co do tego go czy to Miui Polska, tak mam pewność ponieważ dziś robiłem aktorka aktualizację do najnowszej wersji 5.12.24 vel 25. Tak po wyskrobaniu SMS wysyłam z SIM1 jako tej ustawionej domyślnie jako karta na połączenia. Po wysłaniu i ponownej chęci napisanaia SMS muszę się przełęczyć z sim2 na sim1, bo system nie wiem po co ani jak sam przeskakuje na sim 2, która jest kartą do transmisji danych. I muszę przełączać sima za każdym razem....
 7. Nawet usunąłem nr centrum SMS na karcie orange żeby kasy nie tracić, ale kiedy chcę szybko odpowiedzieć na SMS to przecież nie będę ciągle sprawdzał z której karty są one wysłane. Spróbuje zamienić karty miejscami, ale nie zmienia to faktu że nie działa to tak jak powinno.
 8. No niestety, po aktualizacji do najnowszej wersji jest nawet gorzej, bo dzieje się to od razu po przejściu do głównego katalogu SMS. SMS wysłany. Przejście do folderu głównego. Wejście by napisać drugiego SMS-a, ewentualnie odpowiedzieć na SMS. Jest to bardzo irytujące... Ktoś, coś, może poradzić.
 9. Czyściłem całą historię sms już kilka razy, przez parę godzin jest ok do pewnego cudownego momentu, w którym przy wszystkich wiadomościach z ikonki sim 1 zmienia się na sim 2 i w tedy odpowiadając na takiego sms jest on wysyłany z sim 2... Co do aktualizacji, no cóż będę musiał się zagłębić w temat i wgrać coś nowszego. Edit. Na SIM1 na pewną śą środki do wykonywania połączeń i sms.
 10. Jestem nowym użytkownikiem Mi4c i systemu MIUI, tak więc na wstępie chciałem wszystkich powitać: Witajcie Mój problem polega na tym iż mam 2 karty sim w telefonie, SIM1 PLAY w ustawieniach przypisaną do połączeń, SIM2 Orange do internetu. SMS są wysyłane z SIM1, jednak po pewnym czasie w menu SMS tam gdzie są wszystkie konwersacje ikonka karty z 1 zmienia się na 2 i chcąc odpowiedzieć na takiego SMS'a muszę w niego wejść zmienić kartę na SIM1 i dopiero wysłać. Na początku tego nie zauważyłem i wysyłałem z SIM2, teraz zwracam na to uwagę ale jednak jest to delikatnie denerwujące bo tak naprawdę jeśli chcę szybko odpisać i zapomnę zmienić to nie wiem czy zostało wysłane z poprawnej karty... Szukałem na forum, jedyny wątek to w redmi note 2 był taki przypadek ale nie została udzielona żadna konkretna odpowiedź. Jedyne co to autor wątku przypuszczał, że może to być spowodowane przeniesionymi smsami. Ja żadnych starych smsów nie przenosiłem, działam na systemie wgranym przez sprzedawcę Technos. (MIUI POLSKA 5.12.4) Myślałem że to może przez synchronizację sms z chmurą... wszystko wyłączyłem, sms wyczyściłem jednak dalej to samo. Pozdrawiam Paweł K.