Jump to content

abdulek4

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About abdulek4

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po kliknięciu 7 razy na wersję MIUI pojawia mi się komunikat że jestem programistą,ale nie mam opcji programisty,nie pojawiają się. Chciałbym sprawdzić czy debugowanie usb jest włączone.Pomożecie?
 2. Po reinstalacji windowsa 7 nie mogę połączyć telefonu do komputera przez MiPCSuite. wyskakuje mi komunikat że wersja MIUI jest za stara! Nie mogę także dostać się do opcji programistycznych,po kliknięciu na wersję MIUI pokazuje że jestem programistą,ale opcje programisty się nie pojawiają żeby włączyć debugowanie usb. Wersja MIUI 9.3 by xiaomi eu 8.1.18(rozwojowa). Jeśli powielam to poproszę o link do rozwiązania problemu.
 3. Czy można przenieść listę ulubionych zakładek z Firefox na przeglądarkę systemową w Miui8 i jak to zrobić?
 4. Witam.Mam Redmi Note 2 zakupiony na allegro z romem MIUI 7 by xiaomi .eu 5.10.16(rozwojowa). Chciałbym go zaktualizować do najnowszej wersji,ściągnąłem ze strony MIUI PL. rom xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.9.29_v8-5.0.zip , przeniosłem do pamięci tel. wszedłem w zakładkę aktualizacje,aktualizuj z pliku zip ,wskazałem ten rom i wyskoczył komunikat : install uptade.zip failed update.zip signature verification failed. Potem w MI-Recovery 2.0.1 pojawiają się opcje: reboot Wipe&reset Install&update.zip to system power off Czy to normalne że tak pokazuje kiedy prze
 5. A gdybym zablokował telefon przez konto xiaomi, czy można go samemu później odblokować i jak to się robi? Czy zablokowany telefon można zlokalizować? Czy jeżeli zablokowałbym telefon przez konto xiaomi,czy bedzie można go zlokalizować lub uruchomić dzwonek przez konto google?
 6. Mam problem z dodaniem telefonu na koncie xiaomi, tzn. nie otrzymuję od nich smsa z kodem na podany nr. tel.próbowałem kilka razy i zawsze to samo. Dostaję info. że może się tak dziać dlatego że w telefonie jest możliwość włączenia listy blokowanych smsów(weryfikacyjnych) - moje pytanie: gdzie to się wyłącza w telefonie? Telefon kupiony w Polsce,ale śmiga na zagranicznym nr.tel. Czy mogę spróbować na polskim nr. tel. w roamingu za granicą?
 7. Witam. Czy można zablokować telefon RN2 w razie kradzieży czy zgubienia,żeby nikt się nie mógł do niego dostać? Czy kod PIN jest tylko jedynym takim zabezpieczeniem?
 8. No właśnie nie mam na pulpitach i w sklepie google też nie ma takich aplikacji. Nie rozumiem,miało być a nie ma. Jaką nawigację polecacie na ten telefon?
 9. Mam pytanie: Kiedy kupowałem telefon redmi note 2 w opisie była nawigacja GLONASS + BDS Beidou Navigation Satellite System, jak mogę z niej korzystać,gdzie się w nią wchodzi. Pierwszy raz z xiaomi,proszę o wyrozumiałość.
×
×
 • Create New...