Jump to content

Navarro

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Navarro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Dzięki, właśnie testuje Gravity Screen, na razie jest ok chociaż trzeba poświęcić trochę czasu i dostosować apkę pod swoje preferencje. Najbardziej irytował mnie nie całkiem wygaszony ekran, był czarny ale nie wygaszony całkowicie i zbyt długo to trwało. Trzeba ustawić jak najkrótszy czas w systemowym lockscreenie.
 2. Moje pytanie nie dotyczy samej baterii, ale funkcji z nią związanej. W opcjach battery/performance mam włączone animacje systemowe i zawsze podobało mi się to delikatne "wyskakiwanie" ikon po wybudzeniu, ale tej animacji nie widać, a szczególnie w innych motywach niż domyślny. Wie ktoś o co kaman?
 3. Ok, z klawiaturą załatwione. Trzeba było w ustawieniach/installed apps/ odinstalować aktualizacje, a potem /disable app/ i jak na razie mam cały czas SwiftKeya. Do bezużytecznego App Stora natomiast trzeba się przyzwyczaić
 4. Sorry, coś się pochrzaniło z wstawianiem komenta. Spróbowałem włączyć Swiftkeya i inne w autostarcie, bo wszystkie były wyłączone. Rom 7.1.7.0, a przestawienie klawiatury w ustawieniach nic nie daje.
 5. No ale po ostatniej aktualizacji to już przesadnie często.
 6. 1. Wkurza mnie ostatnio ciągłe przestawianie się klawiatury SwiftKey na Google'ową (pomimo wybrania w opcjach). 2. Jeśli jestem na facebooku, czy stronie i klikam linka do jakiejś aplikacji, to przenosi mnie do chińskiego App Store, a tam tych apek zwyczajnie nie ma. Jak przestawić to na Sklep Play?
 7. No właśnie, słyszałem że updaty są w piątki, a wczoraj był czwartek. Chyba że w Chinach był już piątek
 8. Też kupiłem z Allegro i miałem polski, cieszyłem się, bo prawie wszystko po polsku i działał stabilnie, ale nie miałem żadnych aktualizacji. Najpierw zrobiłem roota (z aplikacji), potem zmieniłem wpis wersji w build.prop (porada na tym forum) i po restarcie aktualizacja pobrała już się z automatu. Teraz jest ok, chociaż zniknął j. polski, ale mam updaty (wczoraj też był).
 9. U mnie jest odwrotnie, gdy przychodzi powiadomienie - ekran się nie chce wygasić. Wersja 77.0.22.0, ROOT, może zainstalowałem jakieś śmieci. Czy ktoś ma jakieś sugestie?
 10. Miałem Cyjana na innych telefonach z górnej półki i powiem szczerze że za każdym razem coś było nie tak, nie jest taki dobry jak go niektórzy zachwalają, MIUI lepszy.
 11. Dzięki! Zadziwiające jakie to było proste! Roota zrobiłem według wstawki Rad0 - nigdy wcześniej nie robiłem tego bez udziału laptopa Po zmianie wpisu w build.prop i po restarcie, od razu update sam się zaczął pobierać. Jeszcze raz Dzięks!
 12. Kupiłem na Allegro u "topkamerki_pl" (czy jakoś tak) i mam polski soft i mi to wystarczy. Jesli chodzi o czytnik odcisków jest świetny i mi działa jak należy, w Galaxy S6 jest z przodu i to mi bardziej pasuje. Problemem dla mnie jest brak wsparcia dla aplikacji takich jak Millenet, czy SafeInCloud, bo Xiaomi na razie nie udostępnia czytnika developerom. Aparat rzeczywiście nie ma startu do S6, reszta jest na bardzo dobrym poziomie, szczególnie biorąc pod uwagę cenę. Kwestia pamięci wbudowanej, tutaj jest lepiej niż w S6, zostaje jej znacznie więcej, może to zasługa cleanera
 13. Dzięki hhunter22. Spróbuję, chociaż nie chciałem korzystać z tego "Xunlei" engine, bo coś takiego mi wyskoczyło podczas pierwszego setupu. Powinienem mieć łatwy wybór pobierania aplikacji, tak jak w innych fonach, a nie konieczność grzebania w bebechach.
×
×
 • Create New...