Jump to content

MichalAslan87

Użytkownicy
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

About MichalAslan87

 • Birthday 08/10/1987

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Iława

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MichalAslan87's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Od powyższej wersji romu kilka razy dziennie wyskakuje komunika błędu z kontem Xiaomi. Ten sam błąd pozostał na wersji 12.2.8. Czyszczenie danych podręcznych nie pomogło. Poniżej raport błędu: java.lang.NullPointerException: Attempt to read from field 'java.util.List java.net.NetworkInterface.childs' on a null object reference at java.net.NetworkInterface.getAll(NetworkInterface.java:498) at java.net.NetworkInterface.getNetworkInterfaces(NetworkInterface.java:398) at com.xiaomi.passport.utils.d.h(Unknown Source:1) at com.xiaomi.passport.utils.d.a(Unknown Source:0) at com.xiaomi.passport.utils.c.run(Unknown Source:0) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641) at java.lang.Thread.run(Thread.java:923)
 2. Witam, Mój telefon to Xiaomi Mi 10. Telefon ma odblokowany bootloader i jak dotąd instalowałem wersje tygodniowe. Dziś przeszedłem na ostatnią wersję stabilną przez wgranie w TWRP (ostatnia wersja z działu pobrań na miuipolska.pl). Zrobiłem tam format data i dopiero wgrałem rom stabilny. Wszystko było ok i chciałem po kilku godzinach wejść do recovery wyczyścić cache i telefon włączył się w trybie fastboot zamiast recovery. Próbowałem na nowo przed wiersz poleceń wgrać recovery ale w momencie gdy wpiszę komendę fastboot reboot i trzymam klawisze Vol+ i Power to telefon cały czas wraca do trybu fastboot. Nie wiem co już robić.
 3. U mnie jest też słabo. Myślałem że to wina romu xiaomi.eu ale z tego co czytam to wszędzie kiepsko, więc pytam po co zmniejszono notch dla tego skanera podczerwieni czy zwyczajnie jest tam atrapa? W Mix2 działało mi idealnie a tu bardzo słabo. Rozczarowuje mnie ten telefon powoli.
 4. Co do softu to niektóre aplikacje pełnoekranowe (zachodzące na notch) migają podczas wychodzenia z niej. Głównie chodzi tu o messenger. ROM od początku MIUIPolska. Próbowałem ukryć notch ale daje to samo.
 5. Skonfigurowałem router przez apkę. Ustawiłem sieci 2.4 i 5 GHz (ma taką samą nazwę tylko przyrostek "5G"). Problem tego typu że 2 smartfony Xiaomi widzą tylko tę sieć 2.4, drugiej nie. Z kolei laptopy widzą obie. O co chodzi?
 6. Czy ktoś już flashował miuipolska/xiaomi.eu na Mi8, bo szukam TWRP i nie widzę nigdzie oficjalnej wersji. Ktoś może wspomóc?
 7. Mimo polaczenia z routerem za granica, predkosc jest blika zeru. Na pasku stanu pokazuje max 1 kB/s. Nie moge ani poczty zaladowac itd. Inni uzytkownicy maja polaczenie bez problemu. Jakie ustawienia moga to powodowac? Soft najnowszy miuipolska. Nic nie zmienialem w ustawieniach wifi. Laczenie jest na kompatybilne, optymalizacja standardowa.
 8. Może ktoś poprowadzić przez konfigurację telefonu pod płatności przy użyciu NFC w PeoPay z PeKaO SA?
 9. U mnie to samo. Dodatkowo Quick Charge od momentu aktualizacji do Androida 7 nie funkcjonuje poprawnie. Pełne ładowanie trwa prawie 2.5 godziny.
 10. Dzięki! A pytanie jak wygląda u nich sprawa gwarancji, bo przy wyborze jest opcja 2-letniej gwarancji w Europie?
 11. Witam, sam zakupiłem u nich Mi5s Plus w lutym czy w marcu ale zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia - VATu. Oficjalnie sprzedawcą jest jakiś kolo z siedzibą w Honk Kongu. Owszem telefon jest wysłany do mnie z kraju, ale wygląda to tak jakbym ja był importerem. Czy jest możliwość, że z czasem dostanę jakiś kwit z UC o zapłatę VATu?
 12. Czy oprócz Ibuygou z ubezpieczeniem od VAT, jest jakiś godny polecenia sklep, który ominie opłatę? Czy u Goldway jest jeszcze opcja z "sellers shipping method"?
 13. od Iphone'a 6 lub 6s jest taka opcja. Samsung wprowadził to w S8. Aplikacji do tego czy edycji filmów nie znalazłem. Jedynie zapewne coś na kompa... a szkoda. Super opcja w kamerze.
 14. Czy w czasie nagrywania jednego filmiku jest możliwość przejścia między trybami normalny / slow motion / time lapse? jeśli nie w stockowej aplikacji aparatu, czy jest jakaś apka w play store?
 15. Używałeś Lineage OS z tej kompilacji OSów z XDA? Tam jest rom z chińskiego forum miui stworzony przez niejakiego Xiaobai. Wg niego jedynym problemem jest multitouch i drugi sim w 2G
×
×
 • Create New...