Jump to content

MichalAslan87

Użytkownicy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MichalAslan87

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 08/10/1987

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Iława

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od powyższej wersji romu kilka razy dziennie wyskakuje komunika błędu z kontem Xiaomi. Ten sam błąd pozostał na wersji 12.2.8. Czyszczenie danych podręcznych nie pomogło. Poniżej raport błędu: java.lang.NullPointerException: Attempt to read from field 'java.util.List java.net.NetworkInterface.childs' on a null object reference at java.net.NetworkInterface.getAll(NetworkInterface.java:498) at java.net.NetworkInterface.getNetworkInterfaces(NetworkInterface.java:398) at com.xiaomi.passport.utils.d.h(Unknown Source:1) at com.xiaomi.passport.utils.d.a(Unknown Sou
 2. na OrangeFox nie ma recovery dla Mi10. Znalazłem po kilku godzinach trybiące recovery na stronie forum xiaomi.eu
 3. Mój telefon to Xiaomi Mi 10. Telefon ma odblokowany bootloader i jak dotąd instalowałem wersje tygodniowe. Dziś przeszedłem na ostatnią wersję stabilną przez wgranie w TWRP (ostatnia wersja z działu pobrań na miuipolska.pl). Zrobiłem tam format data i dopiero wgrałem rom stabilny. Wszystko było ok i chciałem po kilku godzinach wejść do recovery wyczyścić cache i telefon włączył się w trybie fastboot zamiast recovery. Próbowałem na nowo przed wiersz poleceń wgrać recovery ale w momencie gdy wpiszę komendę fastboot reboot i trzymam klawisze Vol+ i Power to telefon cały czas wraca do trybu fastb
 4. Witam, Mój telefon to Xiaomi Mi 10. Telefon ma odblokowany bootloader i jak dotąd instalowałem wersje tygodniowe. Dziś przeszedłem na ostatnią wersję stabilną przez wgranie w TWRP (ostatnia wersja z działu pobrań na miuipolska.pl). Zrobiłem tam format data i dopiero wgrałem rom stabilny. Wszystko było ok i chciałem po kilku godzinach wejść do recovery wyczyścić cache i telefon włączył się w trybie fastboot zamiast recovery. Próbowałem na nowo przed wiersz poleceń wgrać recovery ale w momencie gdy wpiszę komendę fastboot reboot i trzymam klawisze Vol+ i Power to telefon cały czas wraca do
 5. U mnie jest też słabo. Myślałem że to wina romu xiaomi.eu ale z tego co czytam to wszędzie kiepsko, więc pytam po co zmniejszono notch dla tego skanera podczerwieni czy zwyczajnie jest tam atrapa? W Mix2 działało mi idealnie a tu bardzo słabo. Rozczarowuje mnie ten telefon powoli.
 6. Co do softu to niektóre aplikacje pełnoekranowe (zachodzące na notch) migają podczas wychodzenia z niej. Głównie chodzi tu o messenger. ROM od początku MIUIPolska. Próbowałem ukryć notch ale daje to samo.
 7. Skonfigurowałem router przez apkę. Ustawiłem sieci 2.4 i 5 GHz (ma taką samą nazwę tylko przyrostek "5G"). Problem tego typu że 2 smartfony Xiaomi widzą tylko tę sieć 2.4, drugiej nie. Z kolei laptopy widzą obie. O co chodzi?
 8. Czy ktoś już flashował miuipolska/xiaomi.eu na Mi8, bo szukam TWRP i nie widzę nigdzie oficjalnej wersji. Ktoś może wspomóc?
 9. Mimo polaczenia z routerem za granica, predkosc jest blika zeru. Na pasku stanu pokazuje max 1 kB/s. Nie moge ani poczty zaladowac itd. Inni uzytkownicy maja polaczenie bez problemu. Jakie ustawienia moga to powodowac? Soft najnowszy miuipolska. Nic nie zmienialem w ustawieniach wifi. Laczenie jest na kompatybilne, optymalizacja standardowa.
 10. Może ktoś poprowadzić przez konfigurację telefonu pod płatności przy użyciu NFC w PeoPay z PeKaO SA?
 11. U mnie to samo. Dodatkowo Quick Charge od momentu aktualizacji do Androida 7 nie funkcjonuje poprawnie. Pełne ładowanie trwa prawie 2.5 godziny.
 12. Dzięki! A pytanie jak wygląda u nich sprawa gwarancji, bo przy wyborze jest opcja 2-letniej gwarancji w Europie?
 13. Witam, sam zakupiłem u nich Mi5s Plus w lutym czy w marcu ale zaczyna mnie zastanawiać jedna kwestia - VATu. Oficjalnie sprzedawcą jest jakiś kolo z siedzibą w Honk Kongu. Owszem telefon jest wysłany do mnie z kraju, ale wygląda to tak jakbym ja był importerem. Czy jest możliwość, że z czasem dostanę jakiś kwit z UC o zapłatę VATu?
 14. Czy oprócz Ibuygou z ubezpieczeniem od VAT, jest jakiś godny polecenia sklep, który ominie opłatę? Czy u Goldway jest jeszcze opcja z "sellers shipping method"?
 15. od Iphone'a 6 lub 6s jest taka opcja. Samsung wprowadził to w S8. Aplikacji do tego czy edycji filmów nie znalazłem. Jedynie zapewne coś na kompa... a szkoda. Super opcja w kamerze.
×
×
 • Create New...