-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. https://miuipolska.pl/forum/topic/23633-konto-xiaomi/
- 2 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Ściągasz i sprawdzasz, innej opcji nie ma, czcionki na region UE (z powodu RODO i reszty praw) nie są dostępne, więc tym bardziej czcionek z PL znakami będzie tyle, co nic o ile w ogóle coś znajdziesz.
-
Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 - uceglony telefon
Nezumi odpowiedział(a) na lesiek888 temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
To napisz do ABCData, czy taki i taki sklep ma sprzęt od nich. Jeżeli sklep nie chce podać dystrybutora, to trzeba pytać dystrybutorów, czy znają taki sklep. Cenowo nie są jakoś konkurencyjni (takie same ceny jak x-kom).
-
Wiesz, że możesz do nich napisać mail i wszystkiego się dowiedzieć? Sklep wygląda legitnie, od 2007r wpisany KRS. Zajmuje się głownie fotografią, a ceny Xiaomi u nich sugerują, że sprzęt mają od ABCData...
-
Nie, żeby coś, ale chyba wiem co poszło... Syfmiui i odblokowany BL? Na SyfMIUI nie odblokujesz BL, a co za tym idzie, jeżeli pokazywało unlock, to BL był crackowany, po instalacji jakiegokolwiek softu innego BL go nie przepuszczał i tyle, a po instalacji MIUIPL (który podmienia BL na oficjalny od Xiaomi) wróciło właściwe oznakowanie, czyt. "lock". Także winny mój drogi, jesteś tylko i wyłącznie ty, bo zamiast poczytać co trzeba najpierw zrobić z syfMIUI na forum MIUI (czy to naszym, czy en.miui), to zabrałeś się za instalacje 10000 customów. Jedyne co teraz Ci przejdzie, to tryb EDL i MiFlash oficjalnego softu, także powodzenia, bo strona z pobieraniem softu fastboot jest nieaktywna . Za swoją głupotę trzeba płacić, trudno. Temat do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Przypomnij sobie hasło. Inaczej się nie da.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
- 5a
- note5aprime
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
wgrywasz p[rzez recovery, ale ostrzegam, może być wymagany wipe.
- 6 239 odpowiedzi
-
Gratulacje, próbujesz softem pod recovery przeprowadzić czyszczenie w fastboot. Do instalacji przez MiFlash musisz mieć fastboot rom, a nie zwyką paczkę aktualizacji...
- 6 239 odpowiedzi
-
A na forum mamy wróżki ze szklaną kulą, które wywróżą nam informacje na temat telefonu, czas oczekiwania na odpowiedź, 90dni. Dziękuję za skorzystanie z usługi "Napisz temat o niczym" .
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. miuipolska.pl, masz tam podane w FAQ wszystkie najważniejsze informacje, co więcej, na stronie głównej masz również informacje na temat różnic między Global, a Xiaomi.eu.
-
http://www.mhltech.org/devices.aspx http://www.slimportconnect.com/slimport-supported-devices/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Błagam... troszkę powagi...
-
ciemność chciałbym zobaczyć (ciemny motyw)
Nezumi odpowiedział(a) na Lamcza temat w Pomysły i propozycje
Przeczyściłem... Jak jeszcze raz ktoś będzie mówić o przeglądarce na androida w temacie o PC to normalnie łeb ukręce... Sam bym chętnie ciemny motywik przytulił.- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- czarny motyw
- tryb nocny
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może padło to co w większości Mi5... moduł zasilania... czy tma kontroler, Zexon pisał o tym tutaj:
-
Przez rok leżał, zamiast dać go gdzieś do serwisu chociaż na samą diagnozę? ;-;
