-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Proszę, aby problemy związane z daną aktualizacją poruszać w temacie o tej aktualizacji.
-
@Eragon Z tego co Acid jakiś czas temu pisał, to nie wgrasz na globala-china i odwrotnie przez MiFlash na zablokowanym BL. Nie wiem jak z przejściem z stable->dev dev->stable, teoretycznie probelmu być nie powinno, tylko wiadomo, fabryczne po wszystkim.
-
redmi 4 pro (prime) gold - uszkodzony wyswietlacz/digitalizer
Nezumi odpowiedział(a) na Benqu temat w Serwis urządzeń
micenter lub https://www.miuiservice.pl -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nie walnąłem żadnej gafy (gafa, nie gapa). Pytanie brzmiało: Czyli, gdzie ona jest, a nie czy ona działa. Opcja taka jest, znajduje się w wyżej wskazanym miejscu, a że nie można jej ruszyć? To już kwestia innego pytania. To już nie można się pomylić? Każda myśląca istota połączyłaby kroki i jeżeli nie znalazłaby nic pod "lok" to myśląc o zmainie regionu wpisała by "reg" i sama doszła do celu... Odsyłam do wikipedii, aby dowiedzieć się, kim jest moderator: https://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet) Tobie polecałem, abyś przyhamował piętą i patrz, jednak łbem o ten parapet przydzwoniłeś i nie wiesz co piszesz... Złamałeś sobie palec wpisując "lok", ktoś Ci umarł z tego powodu? Nie. Straciłeś co najwyżej 2sekundy, ah no i tracisz teraz kolejne, ale tym razem minuty na walkę w wojence, którę z góry przegraleś, bo po prsotu nie masz racji na żadnym polu tej dyskusji. Źle zadałeś pytanie, a teraz masz problem do mnie, że dostałeś na nie odpowiedź? Również odsyłam: https://sjp.pwn.pl/zasady/393-92-1-Zasady-uzycia-wielokropka;629815.html nie widzę tam nic na temat pogardy. EOT. Kolejna Twoja odpowiedź w moją stronę skończy się po prostu warnem, mam dość upominania.
-
Przyhamuj piętą, bo czołem o parapet zaryjesz... Gdzieś napisałem, że jestem nieomylny, zawsze mam rację? No nie. Podałem jak wejść do tego ustaiwenia, racja, nie "lok", a "reg", co też sprostowała osoba zaraz post pode mną. Nigdzie także nie napisałem, że region zawsze można zmienić... Baaa tutaj nawet słowem nie pisnąłem na ten temat, więc skończ Pan dodawać do moich wypowiedzi coś, czego tam nie ma. PS: Odstaw Panie ten stół bo się zemści ノ┬─┬ノ ︵ ( \o°o)\
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Jeżeli zablokował karte sim błędnymi kodami PIN, to kod PUK musi działać, jeżeli nie działa, to wpisujesz zły kod PUK... No i wpisujesz kod PUK, nie PUK2...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. zacytuję klasyka "Będzie kiedy będzie"
-
Jesteś pewny, że fon jest wyłączony, a nie jest np w EDL? Jeżeli wlazł w EDL to trzeba trzymać przycisk Power dość długo...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Możesz nie mieć roota, ale w kilku innych podobnych tematach to pomogło w przypadku apki ING Ustawienia, na górze masz szukajke, wpisujesz "Lok" i znajdziesz ustawienie...
-
Jak wyłączyć odtwarzanie wideo na stronach WWW?
Nezumi odpowiedział(a) na wyzwolenia pytanie w HyperOS - korzystanie
@wyzwolenia przez najblizsze 15 dni nie mam jak sorawdzic opcji przegladarki jestem na sofcie CN, a on jest tak dosc srednio przetlumaczony na ang ;/ ale na przegladarce opera filmiki sie nie odpalaja same -
W obu modelach przebarwienie w tym samym miejscu?
-
NA allegro trzeba się upewnić, czy sprzedawca nie zniknie za miesiac, sprawdzić jak długo już prosperuje, od jak dawna ma komentarze, czy ma w ogóle jakąkolwiek gwarancję, czy może jest tylko pośrednikiem...
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
@stereo0 No udowodniłeś, że umowa serwisowa między IBG, a MiCenter to nie bajka, a rzeczywistość. Powiedz mi, czego oczekujesz? Że wszystko zostanie naprawione o tak, za machnięciem czarodziejskiej różdżki? Trzeba mieć części, aby coś naprawić. 1 link który podałeś nie widzę żadnego błędu, 2 niekompletne informacje, no i Twój przypadek, widocznie umowa między IBG, a MiCenter nie obejmuje tego? IBG jasno zaznacza (a przynajmniej swego czasu zaznaczało), że naprawa w MiCenter jest wykonywana tylko wtedy, jeżeli jest taka możliwość, czyli w IBG płacisz nie tyle za serwis, a za możliwość, że może uda Ci się z niego skorzystać, ot sprytne majfriendy, dlatego wyżej pisałem, że IBG jest nieopłacalne. Natomiast karta gwarancyjna jaką dostałem od ILTRADE dotyczy pełnej naprawy w MiCenter. EOT. Wracajmy do tematu Mi8.
-
To ci dopiero, serwis zajmujący się telefonami Xiaomi od... 7lat? Jest w stanie zrobić "mało" .
-
Przenoszenie danych (MiDrop) działa tylko między telefonami z MIUI, jeżeli chcesz przenieść dane (zdjęcia, filmy) z 1 fona na drugi, to są w GP do tego apki, ale możesz chyba też wykorzystać TWRP. Co do 2 pytania, masz w MIUI coś takiego jak "Druga przestrzeń".
-
@1jedrzej1 2 i 3 link to to samo, ale brałbym od OnePlus(ILTRADE), właśnie dziś przyszedł do mnie fon od nich, mam kartę gw do MiCenter (dodatkowe 200zł jeżeli ktoś chce mieć gw w PL 24msc, a nie 12msc producenta), paragonik, do tego jakis silikon, szkiełko. Kontakt ze sprzedawca praktycznie natychmiastowy... Jeżeli chcesz z chin to bierz zwykły CN, przynajmniej moim zdaniem nie warto płacić dodatkowych 350zł za to, że masz Global soft, który możesz sobie wgrać sam.
-
Jak wyłączyć odtwarzanie wideo na stronach WWW?
Nezumi odpowiedział(a) na wyzwolenia pytanie w HyperOS - korzystanie
Bardziej mi chodziło o apke Internet->zębatka->Użycie danych (przesunięcie suwaczka na ON). U mnie się filmiki przy takim ustawieniu same nie odpalają. -
OK, rozmiem, że nie trzymanie siatki jest problemem... Ale... 4G i LTE? Przecież to to samo... Co do ING, speróbuj zainstalowac Magisk i ukryć root dla apki.
-
@funny2k10 Podpowiedź? Niemożliwe. Sam musisz zdecydować... Przez 2msc się z kuzynką zastanaiwaliśmy co sobie wybrać... Wyszło na to, że ja wybrałem Mi8, ona 2s, trzymając oba fony obok siebie, w pracy, działniu etc. nie poczujesz różnicy... Zostaje kwestia samego gustu, co Ci się bardziej podoba, a na to pytanie, nikt prócz Ciebie samego Ci nie odpowie.
