pandorinium

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pandorinium

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. Takie pytanie. Czy 8T robi lepsze zdjęcia od starego Mi4? Na papierze jest różnica w matrycy, ale czy w normalnym użytkowaniu rzeczywiście jest dużo lepiej?
 2. pandorinium

  dzieki

  Dzięki za wyrzucenie tematu do kosza. Nie ma to jak fachowa pomoc polegająca na przeglądaniu 100 stron w poszukiwaniu jednego zdania zamiast normalnej dyskusji gdy coś nie działa, a człowiek się nie zna. Ten temat też do kosza. I w sumie mój profil też proszę usunąć.
 3. pandorinium

  Aktualizacja

  Witam, mam do Was pytanie. Posiadam w swoim Mi4 Androida w wersji 4.4. KTU84P i MIUI 5.9.17. W jaki sposób mam to zaktualizować do nowszych wersji? Najpierw trzeba androida, czy tylko miui i w jaki sposób, bo jak w chodzę w aktualizacje to mi pokazuje, że mam najnowszą wersję. Znalazłem coś takiego, według tej instrukcji mam postępować?
 4. Nic nie idzie, stara karta z play oraz obecna nie działają, napisałem ponownie do operatora, niech szukają problemu, bo sprawdziłem z inną kartą z virgin i działa wszystko pięknie.
 5. Mam do was pytanie. Do końca roku korzystałem z sieci play, teraz od wczoraj przeszedłem do vikingów. Numer ten sam, karta inna. Dzisiaj nowa karta została aktywowana, niestety mam problem, bo telefon nie widzi tej karty. Nic kompletnie nie działa, jedynie numery alarmowe. I teraz zastanawiam się czy to wina po stronie operatora, czy xiaomi oszalał bo ten sam numer telefonu, a inna karta. Co byście polecali zrobić?
 6. Co byście mi doradzili. Zamówiłem sobie plecki white oak, ale przez pomyłkę wysłali mi nie ten kolor, bo dostałem Bangkok bamboo i teraz w ramach rekompensaty chcą mi oddać 5$ (plecki kosztowały 20$). Zgodzić się na to, czy nie, bo ten kolor tak mi średnio odpowiada?
 7. Dzisiaj ładowałem około 3h. Używam adaptera - output 5V - 1A
 8. W weekend będę ładował to aż zmierzę czas i napiszę. :)
 9. Obecnie tak, ale skończy ten offtop bo nie o tym mowa. Kwestia jest taka czy bezpiecznie jest podłączyć adapter od tabletu albo ładowarkę od innego telefonu do xiaomi, to jest ważna kwestia, bo czymś muszę ładować
 10. Chodzi mi o końcówki Niektóre się różnią, tak miałem kiedyś nie wiem jak jest teraz z nowymi, możliwe że większość ładowarek pasuje do każdego telefonu.
 11. Tu nie chodzi co chcę, ale kwestia co jest lepsze. Typowa ładowarka czy kabel usb z adapterem. To pierwsze mam od samsunga ace2, a drugie od galaxy tab. Kwestia też czy Mi4 posiada swoje ładowarki dedykowane, bo nie każda ładowarka działa z każdym telefonem.
 12. Potrzebuję drobnej porady. Razem z telefonem MI4 mam kabel usb oraz adapter do kontaktu, ale nie naszego polskiego, który by pasował i teraz kwestia jest taka, co mam zrobić. Czy wystarczy użyć adaptera dostosowanego do naszego kraju http://brick.pl/product-pol-6633-Oryginalny-Adapter-Sieciowy-SAMSUNG-2A-Czarny-bulk.htmlMam taki razem z tabletem od samsunga, czy powinienem kupić całą ładowarkę do telefonu? I jak jest lepiej ładować przez usb do kompa czy sieciowo?
 13. Napisał mobile phone i w polu value 18$
 14. Właśnie dostałem swojego mi4. 2 tygodnie szedł, bez vat. Co ciekawe, w ogóle nie był sprawdzany przez urząd celny, bo jak sprawdzam trasę paczki to nie ma żadnej wzmianki zatrzymano w cle czy inne takie. Kupione od xon/buriza. Czysta loteria z tym vatem
 15. Znacie może sprawdzonych sprzedawców drewnianych plecków? Tak teraz przeglądam i np na xfs są po 22.42$ Znowu na aliexpress można znaleźc taniej o około 3$, ale nie wiem jak z jakością.