Jump to content

HypeeTower

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About HypeeTower

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie , nie zapomniałem , robiłem, wrzucałem nowszy TWRP i dalej to samo. wipe samej daty, daty z dalv_cache i cache to samo jest. @edit: zainstalowałem inny rom, to wywala błąd przy odpalaniu a ten rom mieli.
 2. u mnie w "specjalnej edycji" niby cały z ceramiki a i tak sie rysuje. nie wiem jak pozbyć się paru głębokich rysek a klucze noszę w drugiej kieszeni.
 3. siemka, zainstalowałem TWRP chiron na moim MI MIX 2 z 8GB RAM wrzuciłem na to miuipolska, zainstalowało się, po uruchomieniu wisi na "MIX" i mieli mieli mieli od godziny prawie i się nie uruchamia, co mogę zrobić? ewentualnie jak wrócić do stock romu i jak zrootować stock rom? Czekam na odp. Pozdrawiam.
 4. poszło na serwis. wymiana na nowy telefon. padła cała pamięć flash. już wszystko hasa. Dzięki za pomoc do zamknięcia
 5. @BUMP Otrzymam jakąś pomoc? Jak nie to zostaje serwis.
 6. jak to sprawdzic? ogólnie trzymałem ten power wczoraj z 40-50minut i nie reaguje. W XiaoMIFLASH wywala error "can not read from port COM10" w trybie download jest ale nie przyjmuje zadnego pliku.
 7. heja. Mam problem, telefon po zakupie 2 dni wywalił error " com.android.systemui has stopped" , kliknąłem cancel by nie wysyłać błędu a telefon się wyłączył i nie mogę nawet systemu ze swojego poziomu XiaoMiFlash'a wrzucić. Telefon nie reaguje nawet na Power+VolUP/DOWN ani na ładowarkę. Po prostu zgasł ekran i cegła. Ktoś coś? jakieś porady? czy tylko zostaje serwis ?
×
×
 • Create New...