Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. @stereo0 To jest cecha chyba wszystkich OLED'ów. Wydaje mi się, że te najlepsze OLEDy są już tego pozbawione. To co opisujesz najczęściej mam w apce Twittera, żadnej innej .
  2. Może być to problem z Widevine L1. Pocophone i chyba Mi8 też posiadają poziom L3, wymagany jest L1, czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie jak to szło, ale jak ktoś chce, to na internetach znajdzie konkrety ).
  3. Spróbuj przejść na Xiaomi.eu, albo na global dev (bo obstawiam, że BL masz odblokowany). Telefony z przeinstalowanym globalem z Ali często mają jakieś dziwne randomowe problemy, których normalnie w tym sofcie nie ma..
  4. Wipe i nie wrzucaj backupu...
  5. kupując telefon na Allegro już trzeba brać pod uwagę to, że tam sklep dziś jest, jutro nie ma, a gwarancja... może jest, może nie... Kwestia danych osobowych nie ma znaczenia o ile posiadasz dowód zakupu danego produktu w tym sklepie. Odsyłałem ostatnio telefon do Electro na rękojmie, szedł z moimi danymi, ale kupującym był kto inny.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Już wyciągam moją szklaną kulę i zaczynam wróżyć, co mogło się stać... Serio... Nie podajesz żadnych konkretów, czy to info o systemie, czy gdzie fon kupiony... Nic... Jak mamy ci pomóc?
  8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Problemy z wybudzeniem i bateria sa już wyjaśnione i rozwiązane 2. Najpierw się zdecyduj, jaki model telefonu posiadasz, potem pisz temat...
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Problem z tego co piszą na forum globalnym dot. apki googla: W skrócie, usuńcie aktu apki Duo od Google i dla pewności zablokujcie jej aktualizacje do czasu, aż Google wyda łatkę.
  13. Nezumi

    Problem z bateria

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. Nezumi

    Problem z bateria

  15. Po prostu powiedz, że Ci coś nie styka, sygnał rwie i wymienią ci za friko od ręki .
  16. Przez ponad 4msc miałem podobony problem w rodzinie, telefony w Play. SMSy nie wychodziły, dochodziły w częściach etc. Dzwoniliśmy na BOK, restartowanie konta, zmiany, próby, reklamacje, nic... Pomogła dopiero wymiana karty sim na nową.
  17. Nie. Telefon został odpięty od konta i... prawdopodobnie też ponownie odblokowany.
  18. Ustaw nowy APN ręcznie: Widocznie operator nie udostępnia auto-konfiguracji dla Xiaomi, podobny problem ma np sieć Plus...
  19. Jaki? Zielony jest przy normalnym trybie baterii, żólty przy trybie oszczędnym, czerwony, gdy się rozładowuje. Nikt nie wrzucił screenów z info o baterii, z użycia apek, wersji system,u etc... z fusów mamy wróżyć?
  20. Nadal nie podałeś w jakiej sieci...
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. B20 to LTE i nie ma wpływu na rozmowy, które się prowadzi po 3G... PS: Nie piszemy posta pod postem...
  23. A dlaczego miałoby nie działać? Działa, nawet gdzieś na pierwszych stronach tego wątku podawałem z jakimi bandami się agreguje B20...
  24. Nezumi

    Opaska Mi Band 3

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Nezumi

    Mi A2 LITE

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Temat 2. Treść/czytelność.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...